Vaxjo - Orebro

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 23. zář 2017 11:09:36

Vaxjo - Orebro

Vaxjo - Orebro

23.9.2017 v 15:15
SHL

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.65
Obrázek

Tak na sobotní odpoledne jsem si připravil tip k zápasu ze švédské nejvyšší soutěže, Vaxjo před svými fanoušky vyzve Orebro.

Vaxjo v přípravě odehrálo dobré, ale i špatné zápasy. Zatím se tento tým jeví jako poměrně nevyzpytatelný, ale já věřím, že znovu bude patřit do první čtveřice v SHL. Před sezónou tým přišel o Palolu, Everberga, Petterssona a obránce Rosena. Naopak do týmu přišli výborní útočníci Calof, Lundberg, Pesonen a Elias Pettersson, do obrany pak Rahimi a do brány vynikající Viktor Fasth. Vaxjo by tak teoreticky mohlo být ještě silnější než předešlé sezóny. Lakers v prvních dvou kolech vyzrálo jak na Brynas, tak i na Linkoping venku. V obou zápasech ale vyhrálo Vaxjo až po prodloužení, i tak jde vidět ohromná kvalita na jejich straně a já věřím, že dneska už doma slabé Orebro porazí v základní hrací době.

Orebro před sezónou hodně obměňovalo a nebojím se říci, že spíš jen hráče ztratilo. Náhrady za takové hráče jako je Haga, Squires, Mustonen, Lessio, Zámorský, Johansson a nebo brankáře Hudáčka se mi nezdají adekvátní. Přišli 4 Kanaďané, ale ani jeden nemá příliš velkou kvalitu a v prvních zápasech o nich nebylo vědět. Posilou by mohl být Sallinen, ale tím to tak končí. Orebro bude ještě slabší než předchozí sezóny a na ledě Vaxjo mají jen minimální šanci na úspěch. První dva zápasy zatím Orebro ještě zvládlo a bralo z nich celkově 4 body za výhru a prohru v prodloužení s Luleou. Orebro půjde hodně rychle tabulkou dolů a podle mě může být rádo za Rogle, které nejspíš letos příslušnost v SHL už nezachrání, tedy pokud mohutně neposílí.

TIP: Výhra domácích # 1.65 Obrázek

VEDLEJŠÍ TIP: J. Pesonen dá gól # 3.2
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 23. zář 2017 16:57:55

Re: Vaxjo - Orebro

OK 2:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.217s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore