Žilina - Nové Zámky

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 24. zář 2017 11:09:47

Žilina - Nové Zámky

Žilina - Nové Zámky

24.9.2017 v 16:30
Slovenská Extraliga

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.95
Obrázek

Na dnešek jsem si vybral zápas ze slovenské nejvyšší soutěže. Žilina doma přivítá Nové Zámky a já očekávám výhru domácích.

Žilina v úvodu sezóny nenasbírala mnoho bodů a aktuálně je se 4 body na předposlední 9. příčce. Je ale nutné kouknout se na jejich soupeře a tak trochu i smůlu. V prvním kole Žilina nestačila po prodloužení na Poprad, ale zápas přitom ovládala a jen díky vyrovnávacímu gólu v poslední minutě nebrala všechny 3 body. Poté zajížděla do Banské Bystrice a znovu je body stál až závěr zápasu, když v 59. minutě inkasovala na konečných 4:3, poté hodně suverénním vítězstvím porazila Nitru 10:4 a od té doby nebodovala, prohrála dokonce i s reprezentační dvacítkou Slovenska 5:4. I tak ale Žilině věřím, podle mě je to tým, který by měl hrát o příčky nejvyšší. Samozřejmě, že hlavními favority jsou Nitra, Košice a Banská Bystrica, ale hned za nimi by měla být právě Žilina. začátek sezóny se tak Žilině nepovedl, teď ale mají ideálního soupeře na ukončení špatného období. Nové Zámky braly body hlavně na začátku, ale teď jim trochu dochází dech. tento tým by měl patřit někam do druhé poloviny tabulky a spíš by měl bojovat o play off.

Žilina má velice kvalitní tým na slovenské poměry a především první dvě lajny nahání hrůzu asi všem soupeřům. Žilině se daří v ofensivě, zatím ale hodně pokulhává defensiva, když v 6 zápasech inkasovala už 24 gólů, což samozřejmě není vůbec dobrá bilance. Co se týče vzájemných zápasů, tak je na tom mnohem lépe domácí tým. Já věřím, že se v tomto zápase prosadí především elitní formace Žiliny a v pohodě dovede vlky k vítězství.



TIP: Výhra domácích # 1.95 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 24. zář 2017 18:52:30

Re: Žilina - Nové Zámky

OK 3:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.137s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore