Togliatti - Soči

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 26. zář 2017 12:51:48

Togliatti - Soči

Togliatti - Soči

26.9.2017 v 17:00
KHL

TIP: Neprohra domácích
Kurz: 1.77
Obrázek

Na zamračené úterní odpoledne jsem si vybral znovu zápas z ruské nejvyšší soutěže, tedy KHL. Trápící se Togliatti doma přivítá poměrně dobře rozjeté Soči.

Lada letos hraje zatím nejhůře ze všech účastníků Kontinentální ligy. Vševypovídající je jejich počet bodů po 14 kolech. Jenom 7 bodů dokázala Lada urvat a to navíc jenom hned v úvodu. Teď už Togliatti nebodovalo dlouhých 8 zápasů a 10 zápasů v řadě prohrálo. Lada přitom ani nehraje ani tak špatně, je velká škoda, že se zaměřují spíš jen na obranu, ale i tak je trochu div, že se jim v tolika vyrovnaných zápasech nepodařilo nikdy bodovat. Jen telegraficky posledních 5 zápasů skončilo z pohledu Lady takto: 0:2, 2:3, 1:2, 1:3, 1:2. Co se týče Soči, tak to na mě letos dojem neudělalo a zřejmě asi ani neudělá, je to tým, který se většinou snaží hrát poměrně aktivně, ale nechápu jak mohou mít na kontě tolik bodů. Z mého pohledu má Togliatti lepší tým, pravdou ale je, že Ladu trápí zranění a to velice důležitých hráčů právě do ofensivy, chybět bude znovu Ashton, Filatov, Novotný, Streltsov a možná i Soin s Valuiskym. Soči netrápí zranění na těch nejdůležitejších postech a tak je v tomto zápase považován právem za favorita.

K sázce na neprohru Togliatti mě vede jejich organizovanost hry. Je jasné, že Lada nebude hrát žádnou hezkou ofensivní podívanou, budou se spíš zaměřovat znovu na obranu. Věřím ale, že už by se konečně střelecky mohl probrat jak Babenko, tak hlavně Belousov, který letos ještě neskóroval, což je pro hráče takových parametrů až neuvěřitelné. Togliatti letos už mělo smůly kopec a Soči patří v KHL letos podle mého soudu ke slabším týmům, doma by Lada nějaký bod urvat měla i přes zmiňované absence. Vsadím jejich neprohru.



TIP: Neprohra domácích # 1.77 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 26. zář 2017 20:55:03

Re: Togliatti - Soči

ok 2:1 pp

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.204s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore