Sheffield - Milton Keynes

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 27. zář 2017 15:38:31

Sheffield - Milton Keynes

Sheffield - Milton Keynes

27.9.2017 ve 20:30
Britská liga

TIP: 1
Kurz: 1.6
Obrázek

Nováček soutěže zajíždí na led jednoho z nejlepších anglických týmů, favoritem je samozřejmě domácí celek, ale Milton také nezačal sezónu vůbec špatně.

Minulou sezónu Sheffield skončil po základní části na 3. místě, ale play off nenašel přemožitele a vyhrál britský titul. Milton Keynes je nováčkem a tak se dalo očekávat, že buď hned ze začátku vyhoří a nebo bude hrát překvapivě dobře, potvrdila se ta druhá varianta. Hned na začátku porazil nováček překvapivě jak Breahead, tak i Belfast, v posledním zápase pak ale nestačil na aktuálně vedoucí Manchesteru. Sheffield se musí vzpamatovat, po 5 zápasech má na kontě jenom 7 bodů a to je zatím velké zklamání. Já věřím, že proti nováčkovi bude Sheffield bodovat naplno.

Sheffield před sezónou udělal několik změn, ale určitě ne špatné. Tým přes léto mírně posílil a tak by se letos od něj dalo i očekávat obhájení titulu. Jmenovitě do týmu přišel třeba Juha Koivisto z Hameenlinny, Mark Matheson z Rouenu, Tim Wallace a nebo Brady Ramsey. Milton má od letoška úplně jinou sestavu než předešlé sezóny, ale ani tak tam nevidím mnoho zajímavých jmen. Za zmínění stojí třeba Paul Phillips, který určitě nude hodně platným hráčem a nebo dvojice z Gapu Kevin King a Kyle Essery. Sheffield má daleko sehranější a lepší tým, Milton je sice nováčkem, který se zatím zalenil velmi dobře, ale podle mě to letos bude stačit maximálně někde na začátek 2. pooviny tabulky. Sheffield je pro mě největším adeptem na zisk titulu. Vsadím si výhru domácích.

TIP: výhra domácích # 1.6 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 27. zář 2017 21:44:29

Re: Sheffield - Milton Keynes

ok 4:3

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.173s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore