TPS Turku - Hameenlinna

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 27. zář 2017 20:15:08

TPS Turku - Hameenlinna

TPS Turku - Hameenlinna

28.9.2017 v 17:30
Finská liga

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.8
Obrázek

Sváteční den bohužel budu trávit v práci a proto jsem si zápas na tento den vybral už dnes. Ve finské lize se mi zdají hratelné 3 zápasy ze 4. Určitě na nějaký tiket zařadím výhru Karpatu Oulu nad Saipou, dále výhru Jyvaskyly nad Ilvesem a hlavně výhru TPS doma s Hameenlinnou.

Turku je výborně připravené na tuto sezónu, vypovídá o tom nejen jejich aktuální forma, ale také vydařená předsezónní příprava. TPS Turku je teď vedoucím týmem finské ligy a myslím si, že do druhého místa letos tento tým skončí. Vidím ho dokonce jako reálného mistra. Hameenlinna je na tom o dost hůř, ale i tak se stále drží na 8. místě. Minulý zápas se ale HPK vůbec nevyvedl a prohrál v něm doma s Pelicans Lahti 1:3.

Před sezónou TPS neudělalo mnoho razantních změn, což se ukazuje jako výborný krok. Z týmu sice odešel Thorell, Ahtola a Vahatalo, ale místo nich přišel Nystrom a hlavně Ilari Filppula, který ovšem do čtvrtečního zápasu, stejně jako až do všech zápasů do listopadu, nezasáhne. Hameenlinna před sezónou koupila Backmana, ale to podle mě není úplně prototyp nějakého extra střelce, kterého by tento tým potřeboval jako sůl, protože právě takového hráče Hameenlinna hledá už řadu let. Naopak před sezónou hodně HPK oslabilo a nejproduktivnější hráči dali sbohem, místo nich přišel momentálně suspendovaný Friman, stejně tak další suspendovaný Karjalainen a útočné posily Vesalainen, Lehtonen a Leino bodově mlčí.

Hameenlinnu trápí marodka a také suspendovaní obránci, TPS je ve vynikající formě a navíc doma hraje naprosto fantastický hokej. Věřím, že domácí v pohodě zvítězí.

TIP: výhra domácích # 1.8 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 28. zář 2017 19:04:06

Re: TPS Turku - Hameenlinna

Ok 3:2

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.145s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore