Augsburg - Iserlohn

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 29. zář 2017 14:06:22

Augsburg - Iserlohn

Augsburg - Iserlohn

29.9.2017 v 19:30
Německá liga

TIP: Over 5.5 gólů
Kurz: 1.92
Obrázek

Dneska útočím na svou 10. OK analýzu v řadě, z nabídky se mi zalíbil nejvíce zápas Augsburg - Iserlohn. Augsburg má jednoznačně nejvyšší gólový průměr na zápas, Iserlohn patří k průměrným týmům, věřím, že se dneska pytel s góly roztrhne a hotovo budu mít po 2 třetinách.

Augsburg je na tom velice dobře, aktuálně je na 5. místem s tím, že má jeden zápas k dobru, právě dnešní výhra by jej mohla teoreticky poslat do vedení DEL. Iserlohn je se 4 body na poslední příčce a to je je samozřejmě pro takový tým velkým zklamáním. Pravdou je, že Kohouti před sezónou mírně oslabili svůj tým, ale na druhou stranu ne tak moc aby hráli dá se říci o záchranu. Když už jsem mluvil o to průměru gólů na zápas tak Augsburg má průměr po 6 zápasech 7.7, Iserlohn pak patří mezi lehce podprůměrné týmy, průměr má ale stále hodně vysoký a to 5.3.

Augsburg hraje doma společně s Norimberkem a Mnichovem nejatraktivnější hokej. Jejich útočná síla je obrovská a Iserlohn podle mě hodně rychle pocítí, že nechat hrát Parkese, Trevelyana, Whitea a Daviese není úplně rozumný krok. Iserlohn se zatím nemůže z jedinců spoléhat takřka na nikoho, ale góly by slabší obraně Augsburgu určitě dát mohl. V tomto zápase budu věřit ve vysoký počet gólů, výhru domácích borců a také to, že se prosadí Parkes.


TIP: Over 5.5 gólů # 1.92 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 29. zář 2017 23:24:33

Re: Augsburg - Iserlohn

10. OK analýza v řadě - 2:4

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.420s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore