Novosibirsk - Amur Chabarovsk

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 19. říj 2017 19:22:00

Novosibirsk - Amur Chabarovsk

Novosibirsk
- Chabarovsk


20.10. 2017 ve 14:30
KHL

Tip: výhra domácích
Kurz: 1.95
Obrázek

Páteční nabídka je jako vždy fantastická a já jsem se rozhodl toho využít a vsadit jeden ze 3 zápasů KHL.

Novosibirsk se doma pokusí konečně dostat z krize ven, proti bude dobře naladěný Chabarovsk. V tabulce jsou oba týmy pod play off, Novosibirsk sice má ztrátu 2 bodů na Amur, ale i tak he favoritem a to i díky dvěma zápasům k dobru. Týmy z východu měly vždy velkou výhodu domácího prostředí, letos to ale jaksi neplatí. Novosibirsk sice své soupeře většinou doma umí přehrát, ale chybí tomu kvalita v zakončení. Právě produktivita je tou nejtemnější stránkou Sibiru. Horší ofensivu má už jen poslední Togliatti. V zápase s Chabarovskem by měli chybět v sestavě 2 hráči a to Makarov a dlouho zraněný mladík Artemov.

Chabarovsk je v dobré formě a jen trochu jim pokazila náladu v poslednim kole Jugra, ta vyhrála 3:2 po prodloužení. Chabarovsk se v tomto duelu bude muset obejít bez Kirillova, který je zraněný, jinak nikdo zřejmě chybět nebude. V posledním vzájemném zápase byl úspěšnější Amur, nicméně to Novosibirsk nebyl v takové krizi jako je teď. Já doufám, že konečně Novosibirsku bude přát Štěstěna v zakončení a Chabarovsk, který by měl patřit do spodní části tabulky, v klidu porazí.

Tip: výhra domácích #
1.95
Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 22. říj 2017 10:22:13

Re: Novosibirsk - Amur Chabarovsk

OK 3:2

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 22 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.138s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore