Jokerit Helsinky - Jaroslavl

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 22. říj 2017 12:22:34

Jokerit Helsinky - Jaroslavl

Jokerit Helsinky - Jaroslavl

23.10.2017 v 17:30
KHL

TIP: Jaroslavl vstřelí 2 nebo více gólů
Kurz: 1.75
Obrázek

V pondělí bude na programu z elitních soutěží jen KHL. Jokerit doma přivítá Jaroslavl a je bookmakery považován za docela velkého favorita a já se pokusím využít hodně přehnaného kurzu na hosty.

Jaroslavl v KHL patří k těm lepším týmům a myslím si, že by měl Lokomotiv mít rozhodně větší šance na úspěch než právě finský Jokerit. Helsinky mají v týmu vesměs jenom Finy a ani oni většinou nepatří k těm lepším ve své zemi. Pravdou je, že Jokerit má vynikající obranu a právě na tom je postaven jejich letošní úspěch a i aktuální výborná forma, když např. v minulém kole obrali o bod i jednoznačně vedoucí Petrohrad. Jokerit ale jako tým patří někam do první poloviny a o play off se letos určitě bát nemusí. To je ale případ i Jaroslavle, která má naprosto parádní soupisku. Pravdou je, že letos se třeba trápí Kanaďan Kozun, ale právě i bez něj Lokomotiv dokáže sbírat body takřka všude. Jaroslavl nepatří mezi obranné týmy a je pravdou, že jejich obrana tak někdy připomíná spíš nějaký průchoďák. Jokerit má nejlepší obranu v soutěži a body neztrácí, Má dokonce odehráno nejméně zápasů z celé soutěže a i přesto ve svých 20 zápasech ztratil Jokerit jen 9 bodů. Výborná bilance, ale podle mě je to dočasné, tým se mi nezdá natolik kvalitní, aby tento trend udržel. Zkrátka podle mě se bude jednat o velice vyrovnaný zápas a do role favorita bych určitě nikoho nestavěl. Vsadím si určitě, že Jaroslavl dá minimálně 2 góly a jako sólo sázku zvolím i jejich výhru v základní hrací době, protože za takový kurz se to rozhodně vyplatí zkusit. Jokeritu se daří, ale v tomto okamžiku a zápase je až zbytečně přeceňován.




TIP: Jaroslavl vstřelí 2 nebo více gólů # 1.75 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 23. říj 2017 22:30:40

Re: Jokerit Helsinky - Jaroslavl

ok 3:4

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.125s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore