Frolunda - Brynas

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 24. říj 2017 11:04:26

Frolunda - Brynas

Frolunda - Brynas

24.10.2017 v 19:00
SHL

TIP: Over 5.5 gólů
Kurz: 2.28
Obrázek

Na dnešní podvečer jsem si připravil jeden ze zápasů švédské ligy. Frolunda hostí Brynas a přestože je domácí tým velkým favoritem duelu, tak zvolím sázku na počet gólů.

Frolunda letos zatím nenaplňuje očekávání a je na 7. místě, což samozřejmě pro tým, který poslední dvě sezóny vyhrál celou soutěž není zrovna nejlepší umístění. Já ale pevně věřím, že se tým z Goteborgu pomalu probouzí a teď už jen začne stíhat týmy ze špičky tabulky. Poslední 4 zápasy Frolunda vyhrála a to dokonce nad tak silnými týmy jako je Skelleftea nebo v Linkopingu. Brynas je v tabulce pro mě hodně překvapivě poslední, tým určitě potenciál má, ale teď je zkrátka pod dekou a týmu vůbec nefunguje obrana, která v 11 zápasech hned 38x inkasovala. Útok není na poslední tým až tak španý, ale zásadní je, že Brynas není schopen porážet ani nejslabší týmy SHL.

Frolunda před sezónou trochu oslabila tým, ale i tak by stále měla patřit k nejsilnějším mužstvům švédské ligy. Teď to hodně stojí na první formaci, v ní zatím ale bodově vyniká jenom Američan Lasch, mírným zklamáním je centr elitní formace Joel Lundqvist, který posbíral jen 5 kanadských bodů a je tak hodně za svým každoročním průměrným příspěvkem. Frolunda má jednu obrovskou výhodu a to vyrovnanost všech formací a také tím, že má dostatečně široký kádr na to, aby dokázal nahradit i více zraněných hráčů najednou. Já doufám, že v tomto zápase proti aktuálně poslednímu týmu tabulky budou schopni využít docela slušné formy a vstřelí aspoň 4 góly v zápase. Brynas v létě hodně obměnil kádr a nezůstal takřka kámen na kameni. Jediný kdo z hvězdných hráčů zůstal je Kanaďan Clark a ten stejně jako poslední roky ukazuje, že je zkrátka střelec. Pomáhat by mu měl Američan Aaron Palushaj, ale ten zatím není tak výrazným přínosem jak se asi očekávalo, nicméně i tak patří k těm produktivnějším hráčům v týmu. Gavle by chtělo hrát atraktivní hokej, ale momentálně tomu něco chybí, tým je pod dekou a možná by jim pomohl náhlý úspěch na ledě někoho silného nebo zkrátka někoho rozstřílet. Do šancí se Brynas dostává, ale v zakončení chybí klid a to se pak samozřejmě odráží i na výsledcích.

Frolunda určitě bude chtít prodloužit sérii vítězství a navíc doma je opravdu hodně silná, Brynas je v křeči, nicméně hodně věřím tomu, že minimálně 2x se tento tým dokáže prosadit. Jejich útočné řady jsou co se jmen týče kvalitní, viděl jsem několik zápasů Brynasu a musím říct, že nehrají žádného zanďoura, ale docela hezký útočný hokej. Pevně věřím v atraktivní utkání, které bude hodně vyrovnané a padne v něm minimálně 6 gólů.


TIP: Over 5.5 gólů # 2.28 Obrázek
<<

amoniak

Příspěvky: 2

Registrován: sob 21. říj 2017 12:36:21

Příspěvek úte 24. říj 2017 20:20:21

Re: Frolunda - Brynas

ko 0:4
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 25. říj 2017 9:13:22

Re: Frolunda - Brynas

Přesně tak

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.226s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore