Skelleftea - Mora

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 25. říj 2017 9:37:22

Skelleftea - Mora

Skelleftea - Mora

25.10.2017 v 19:00
SHL

TIP: Skelleftea vstřelí 4 nebo více gólů
Kurz: 1.94
Obrázek

Na dnešek jsem se rozhodl nakonec přeci jenom dát zápas znovu ze švédské ligy. Abych pravdu řekl, tak jsem se rozhodoval mezi Novgorodem (+2.5 gólů), Mnichovem (+3.5 gólů) a právě Skellefteou, kterou nakonec vsadím.

Skelleftea doma hostí nováčka soutěže Moru. Samozřejmě, že domácí jsou favoritem zápasu, protože celkově AIK bude patřit k hlavním favoritům celé soutěže. Mora naopak má jediný cíl a to nesestoupit zpět do druhé nejvyšší soutěže. Skelleftea má v týmu mnoho opravdu velkých jmen jako je Joakim Lindstrom, Oscar Moller, Bud Holloway a nebo obránce Michaela Kostku, Morgana Ellise a nebo Jonathana Pudase. Skelleftea zbrojí znovu na titul a ani se tím vedení klubu netají. Po dvou letech nezdarů by letos jejich čas přijít mohl, protože hlavní rivalové trochu oslabili. AIK mělo poměrně špatný vstup do sezóny, ale zdá se, že je vše zažehnané a tým se pomalu rozjíždí. Teď je Skelleftea na 6. místě a rozhodně chce a podle mě i bude stoupat tabulkou nahoru, pomoci by jim měl i jejich nízký počet odehraných zápasů.

Mora je předposlední a dá se očekávat, že kolem těchto příček se bude pohybovat po celou sezónu. Tým Mora nemá příliš silný a už jen rozpočet je hodně nízký na eliní soutěž ve Švédsku, takže se nedá ani předpokládat, že by Mora v průběhu sezóny začala nějak razantně posilovat. Nováček má samozřejmě výhodu toho, že jej sopeři příliš neznají, teď už ale začínají 2. kola a tím pádem jejich výhoda začne být čím dál matnější. Venku navíc Mora vůbec neumí a ze 7 zápasů domů dovezla jenom 4 body. Proti Skelleftee v soutěži Mora ještě nehrála, ale odehrála s nimi přátelský zápas na začátku září. Z vítězství se tenkrát na ledě Skelleftey radovala právě Mora, která po prodloužení brankou Hagy zvítězila 1:0. Dneska to bude ale úplně jiný zápas. Skelleftea umí své soupeře zatlačit a s čím rozhodně nemá problém, tak je ofensiva, což je pro Moru hodně znepokující, protože jejich obrana moc nefunguje.

Domácí jsou jasným favoritem zápasu, pro mě možná ještě větším než vypisují sázkovky kurzy. Kurz bude na domácí ještě klesat. Já věřím, že se AIK minimálně 4x prosadí. Jako střelce vsadím Kanaďana Hollowaye.

TIP: Skelleftea vstřelí 4 nebo více gólů # 1.94
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 25. říj 2017 20:08:30

Re: Skelleftea - Mora

Tak tohle bylo hodně dobrý, musím se pochválit. :D

55.minuta asi konečných 9:4.
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 25. říj 2017 20:18:59

Re: Skelleftea - Mora

Tak nakonec 10:4 OK
<<

amoniak

Příspěvky: 2

Registrován: sob 21. říj 2017 12:36:21

Příspěvek stř 25. říj 2017 20:43:04

Re: Skelleftea - Mora

Výborný tip. Velmi gratuluji a rad ctu tvé tipy!!
Ať se jenom dari pane!
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 25. říj 2017 23:16:14

Re: Skelleftea - Mora

Díky, těší mě to.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.225s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore