FAQ  •  Registrovat  •  Přihlásit se


Vsetín - Litoměřice

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Udělil hodnocení: 24x

Obdržel hodnocení: 34x
Příspěvek čtv 26. říj 2017 8:21:36

Vsetín - Litoměřice

VHK Vsetín - Litoměřice

28.10.2017 v 17:30
WSM Liga

TIP: Výhra domácích
Kurz: 2.05
Obrázek

Nebojte se nic, nepřistupuji k tomuto zápasu jako fanoušek, ale jako objektivní pozorovatel. Vybral jsem si zápas z 18. kola WSM ligy a sice souboj Vsetína a Litoměřic.

Valaši v tomto ročníku zůstávají daleko za očekáváním. Je to sice nováček soutěže, ale ať už příprava nebo i start byl výborný a proto i v tomto období se od něj znovu očekávají bodové příspěvky většího rozsahu. Vsetín má tým poskládaný na to, aby mohl hrát klidně i play off. Teď se dostanu k zásadnímu a hlavnímu bodu, proč vsadím na Valachy. Vsetínští nebodují a tím pádem jsou předposlední, jejich ztráta na play off ale ještě není až tak strašná a navíc má VHK zápas k dobru a to s Benátkami. Vsetín hraje velice pohledný hokej, tedy aspoň v domácím prostředí, jakéhokoliv soupeře je schopen přetlačit a herně musím jen chválit, to je pro mě obrovské překvapení. Kde se chválit ale příliš nedá je celková psychika mužstva a zakončování. Valaši se hodně trápí v koncovce a bohužel se to odráží na celkovém počtu získaných bodů, navíc tolik ztracených utkání ať už v závěru a nebo i po prakticky vyhraných zápasech nemá ve WSM lize snad nikdo. Valaši se trápí bodově, nikoliv herně! Vsetín má vynikající kádr a pod taktovkou Luboše Jenáčka a Jiřího Dopity to jde výkonnostně nahoru, teď už jen začít sbírat body a do play off se VHK povede udělat.

Litoměřice jsou takovou malou dvacítkou české reprezentace. Samozřejmě tam hrají i zkušení hráči, ale účel to musí plnit i svazu. Řekl bych, že celkově tento tým je takový paskvil, který se na nic moc nemůže spoléhat, snad jen na dobré slovo a svaz, který Litoměřice drží tak nahoře. Musel bych být až sprostý, ale některé zápasy bývají ve prospěch Litoměřic hrubě ovlivňovány rozhodčími, kteří se nestydí udělat z hokeje guláš jen kvůli tomu, aby mladé "naděje" neprohrály. Teď jsou Litoměřice na 8. místě v tabulce a já doufám, že tento tým bude jenom klesat, v profesionální soutěži tyhle týmy neradi vidíme snad všichni, jsou to týmy bez fanoušků, bez diváků a celkově i herně nehrají hezký hokej. Abych jen nekritizoval, tak Litoměřice se hodně opírají o Vítězslava Bílka a Ondřeje Smetanu, kteří v produktivitě patří do popředí. Na druhé straně, tedy na té vsetínské stojí za to pochválit Davida Březinu, ten totiž paradoxně vede tabulku střelců.

Valaši už jednou na ledě Litoměřic hráli a zápas skončil výhrou Litoměřic 4:3 po prodloužení (vyloučení tenkrát 2:10, Valaši dokonce nehráli ani přesilovku, Litoměřice 8). Podle přítomných na stadionu se jednalo o jeden z největších paskvilů co kdy viděli. Na Lapači si ale rozhodčí podle mě nedovolí udělat z hokeje takový guláš. Litoměřice jsou výkonnostně daleko pod Vsetínem a to i přesto, že tabulka zatím hovoří jinak. Vsetín v pohodě zvítězí a snad už se odrazí ze dna tabulky.

TIP: Výhra domácích # 2.05 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 3
Z toho celkem OK Tipů: 2
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 300
Celkem všechny výhry: 363
Bilance (výhry - vklady): + 63,-Kč


Za tento příspvěvek byl vsetinak2 jednou ohodnocen.
Milan61 (sob 28. říj 2017 15:20:16)
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Udělil hodnocení: 24x

Obdržel hodnocení: 34x


Příspěvek sob 28. říj 2017 21:53:16

Re: Vsetín - Litoměřice

KO 2:1 po s.n.

Inzerce:


Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.170s | 24 Queries | GZIP : Off