Linkoping - Rogle

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 26. říj 2017 8:50:12

Linkoping - Rogle

Linkoping - Rogle

26.10.2017 v 19:00
SHL

TIP: Linkoping vstřelí 4 nebo více gólů
Kurz: 2.02
Obrázek

Sázku na počet gólů jednotlivého týmu jsem si v poslední době oblíbil. Ve spojení se švédskou ligou to navíc teprve dostává ty správné parametry. Linkoping doma přivítá Rogle a po minulém debaklu se máme na co těšit.

Ano, debakl dostalo Rogle v minulém kole od Linkopingu a to navíc na svém ledě. Celkově Rogle se mi zdá jako jeden z nejhorších týmů a možná i nejhorší v celé SHL, kterému absolutně nefunguje obrana, ale už po několikáté v sezóně utrpět takový debakl je do nebe volající. Linkoping minule vyhrál 6:0 a před domácí odvetou tak určitě má dobře nabité sebevědomí. Teď bude zásadní nepodcenit po takovém výprasku soupeře. Rogle dokáže překvapit, ale hodně se na to nadře. Navíc těžko někoho překvapovat v době, kdy prakticky neexistuje obrana a týmy jako je Linkoping, Skelleftea, Farjestad a nebo třeba Frolunda to zkrátka trestat umí.

Linkoping se v této sezóně zatím trochu trápí a patří mu 10. pozice. Rogle je na tom samozřejmě ještě hůř a je předposlední a to jen díky lepšímu skóre než má poslední Mora. Linkoping se v posledních kolech začal ale zvedat a já hodně přisuzuji jejich herní a i výsledkový posun tomu, že trenér znovu zařadil do jedné lajny bratry Ken Andreho a Mathise Olimby. Bratrská spolupráce fungovala i minulý rok a letos to znovu potvrzují. Hlavně první jmenovaný se chytil až v posledních 3 zápasech, vstřelil 3 góly. Linkopingu v úvodu sezóny chybět střelec jakým byl v předešlých sezónách Little, teď už snad ale jeho absenci dokázali nějak překousnout a půjdou směrem nahoru, jak střelecky, tak i bodově. Rogle nemá až tak hrozné útočné řady, ale obrana je naprosto tristní až neexistující. Několikátý rok po sobě bude tento tým hrát o záchranu a já tajně doufám, že už se jim to nepovede zachránit, takové týmy nejvyšší soutěže vážně nepotřebují.

Linkoping by v tomto zápase měl vyhrát o parník a já doufám, že se jim minimálně 4 góly podaří vstřelit.

TIP: Linkoping vstřelí 4 nebo více gólů # 2.02 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 26. říj 2017 20:43:27

Re: Linkoping - Rogle

OK 4:2

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.130s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore