Mannheim - Brynas

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 31. říj 2017 16:13:56

Mannheim - Brynas

Mannheim - Brynas

31.10.2017 v 19:30
Liga Mistrů - osmifinále

TIP: Domácí vstřelí 3 nebo více gólů
Kurz: 1.86
Obrázek

Dneska se raději vrátím zpět k hokeji. Osmifinále Champions League nabízí hned několik pěkných zápasů. Já si naladím zápas Mannheim - Brynas. Souboj německého mužstva se Švédy by mohl být hodně zajímavý a bohatý na góly.

Německé týmy bývají podceňované, ale díky vysokým rozpočtům si mohou dovolit zvučné posily. Jedním z příkladů je právě Mannheim. Tento tradiční klub má v týmu hned 14 zámořských hráčů. Jednoznačně největšími hvězdami jsou útočníci Adam a Kolarik. Mezi obráci potom vyniká Larkin a momentálně zraněný Carle. Mannheim do tohoto zápasu nastoupí bez 4 hráčů. Zraněný je již zmiňovaný Carle a 3 útočníci: Festerling, Wolf a MacMurchy. Adler ve své skupině jasně zvítězil a byl před Třincem, HV 71 a Esbjergem. Velmi silná skupina tak určitě jenom ukázala, že německý tým je výborně připraven na další fázi LM. Jejich obrovskou výhodou je aktuální forma. Mannheim je v DEL vedoucím týmem a může tak být v klidu a na ledě dnes odevzdat všechno.

Brynas se v SHL trápí a zatím jim patří 12. pozice. Pro Gavle určitě Liga Mistrů teď není prioritou a budou se spíš snažit napravit nepovedený start v lize. V CHL Brynas odehrál docela dobře skupinu, ale i tak skončil na druhém místě za vítězem skupiny z Mnichova. I v jejich skupině tak německý tým potvrdil kvality. Brynas podle mě nastoupí v okleštěné sestavě. Očekávat se dá hodně svižný hokej a myslím si, že zde aspoň 6 gólů padne. Vsadím si ale na to, že minimálně 3 góly dá domácí tým. Mannheim podle mě zvítězí a vytvoří si tak dobrou pozici do odvety.



TIP: Domácí vstřelí 3 nebo více gólů # 1.86 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 01. lis 2017 20:59:42

Re: Mannheim - Brynas

KO 2:3

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.164s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore