Linkoping - Brynas

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 02. lis 2017 15:19:33

Linkoping - Brynas

Linkoping - Brynas

2.11. v 19:00
SHL

TIP: Over 4.5 gólů
Kurz: 1.74
Obrázek

Znovu jsem si vybral zápas z nejvyšší švédské ligy. Dnes se v SHl odehraje 5 zápasů a mě se nejvíce zalíbil souboj Linkopingu s Brynas.

Obě mužstva letos zatím hrají pod svou úroveň a dá se očekávat, že jejich výkony půjdou nahoru. Brynas překvapivě zvládl zápas v týdnu na ledě Mannheimu a po dobrém výkonu si dovezl vítězství 3:2 do odvety. Linkoping LM nehrál a proto by mohl být trochu odpočatější a připravenější na tento duel. Domácí hokejisté začínají častěji bodovat a tak se zdá být jenom otázkou času kdy budou v tabulce výš. Brynas před sezónou hodně oslabil a letos to bude mít hodně těžké. Adekvátní posila přišla akorát z Minsku, ale jinak Gavle bude tento ročník o mnoho slabší než ročníky předešlé. Oslabený je hlavně útok Brynasu, kde chbí hned několik nejproduktivnějších hráčů loňského výběru.

Letos to bude první měření sil a já více věřím domácím hokejistům. Linkoping má velice kvalitní útok a přesto, že to ještě nepotvrdil, tak dnes určitě tápajícímu Brynasu nějaké góly nasází. Očekávám minimálně 5 gólů a na to je vypsaný nádherný kurz za který by jsme mohli být někdy rádi i v sázce over 5.5.

TIP: Over 4.5 gólů # 1.74 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 02. lis 2017 21:34:37

Re: Linkoping - Brynas

3:1 KO

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.151s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore