Linz - Medveščak Záhřeb

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 03. lis 2017 15:35:45

Linz - Medveščak Záhřeb

Linz - Medveščak Záhřeb

3.11.2017 v 19:15
EBEL

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.68
Obrázek


Tak na dnešní podvečer mám připravený tip na výhru Lince, který hraje na domácím kluzišti proti Medveščaku Záhřeb.

Domácí borci jsou 2. nejlepším týmem EBEL. Jejich hlavními konkurenty je vedoucí Vídeň a Salzburg, ten ale nezachytil úvod sezóny a prozatím zůstává "až" na 5. místě. Linec doma vůbec neztrácí a v 7 zápasech prohrál jenom s Villachem 5:6, ale jinak je doma bravurní a má 6 čistých výher. Záhřeb je velice dobrý také doma, venku tomu ale něco chybí a body vozí jenom sporadicky. Chorvatský tým se mi nezdá nikterak silný, v týmu je sice pár hráčů, kteří v minulých sezónách hráli v KHL za tento klub, nicméně to jsou ráči, kteří plnili úplně jiné povinnosti než by měli plnit tento rok a sice býti tahouny. Zatím se poměrně dobře daří českému hráči Tomáši Netíkovi a aké Kana´danovi Morleyemu, oba mají na kontě 18 bodů za 7 gólů a 11 asistencí, chybět by neměli v sestavě Medveščaku ani dneska.

Lincec se může spoléhat na všechny lajny. Jejich tým je plný zámořských hráčů a i díky tomu patří k vůbec nejatraktivnějším týmům v celé soutěži. Tým by měl akorát trochu zapracovat na defensivní činnosti, kde úplně nejlepší nejsou. Jinak ale Linec je schopen přehrávat prakticky každého soupeře a to hlavně své výborné ofensivě. Medveščak šel v poslední době nahoru a za zlepšenými výkony hledám i právě výkony jednotlivců jako je Netík, Morley a nebo Olden, na Linec by to ale stačit nemělo a já očekávám vysoké vítězství domácího mužstva.


TIP: Výhra domácích # 1.68 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 04. lis 2017 11:31:26

Re: Linz - Medveščak Záhřeb

OK 8:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.166s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore