Skelleftea - Malmo

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 03. lis 2017 16:03:36

Skelleftea - Malmo

Skelleftea - Malmo

4.11.2017 v 15:15
SHL

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.85
Obrázek

Sobota nabízí hodně slušnou dávku zajímavých zápasů a já jsem si nakonec vybral utkání z mé oblíbené švédské ligy. Proti sobě se postaví Skelleftea a Malmo.

Hodně mě zarazil kurz. Skelleftea je v mých očích naprosto jasným favoritem tohoto duelu a vsadím na ně s obrovskou důvěrou. Domácí borci mají v týmu opravdové hvězdy a podle mě letos budou hlavním favoritem SHL. Skelleftea je momentálně na 5. místě a chce jít za každou cenu nahoru. Malmo je prozatím překvapivě lepší a je na 4. místě, tomuto týmu to podle mě ale nemlže dlouho vydržet a nakonec budou rádi pokud vůbec budou bojovat o 6. místo, spíš bych to viděl na předkolo. Skelleftea je vynikající venku, doma se jí ale letos zatím vůbec nedaří a i přes obrovskou vyrovnanost soutěže se od ní očekává mnohem víc.

Skelleftea má výbornou ofensivu a možná teď trochu litují toho, že se v létě trochu nezaměřili i na obranu, protože tam jsou velká okna a zbytečně to teď stojí tento tým body. Domácí borci budou v tomto zápase o hromadu aktivnější než hosté. Malmo nepatří k příliš aktivním mužstvům a spíš vyčkávají na chyby soupeřů. Skelleftea je jedním z mála švédských týmů, které nečekají na příležitosti a hrají od začátku do konce ofensivně. Právě to by mělo být základem úspěchu domácích borců a já očekávám od nich minimálně 4 vstřelené branky. Vsadím na jejich výhru, do akovky ale možná zařadím nakonec i 4+ gólů Skelleftey.



TIP: Výhra domácích # 1.85 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 04. lis 2017 23:38:14

Re: Skelleftea - Malmo

OK 4:2

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.192s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore