Sodertalje - Bjorkloven

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 06. lis 2017 14:39:43

Sodertalje - Bjorkloven

Sodertalje - Bjorkloven

6.11.2017 v 19:00
Hockey Allsvenskan (Švédsko)

TIP: over 4.5 gólů
Kurz: 1.69
Obrázek

Na dnešek jsem si připravil trochu neobvykle zápas z 2. švédské ligy. Na Švédy se mi daří a tak v době probíhající reprezentační přestávky vsadím na počet gólů v Allsvenskan.

Sodertalje po pádu z nejvyšší soutěže hraje několik let spíš jenom o záchranu ve druhé nejvyšší soutěži. Letos to s nimi nevypadá o nic lépe a i přes aktuální dobrou formu nevěřím, že by se tento tým dokázal jít rvát o postup. Pendlovat by měl na hranici předkola play off (v Allsvenskan 8. místo), což naplňuje i teď, protože je momentálně na 10.místě. Bjorkloven letos začal výborně. To se ale nedá říci o jejich posledních zápasech, teď se totiž tento tým ocitá v krizi a musí doufat, že právě v zápase se Sodertalje zabere a odveze si aspoň nějaké body. Letos spolu tato mužstva odehrála 1 zápas a ten skončil přesvědčivou výhrou Bjorklovenu 4:1. Celkově když se podívám do posledních zápasů, tak se většinou ale jedná o zajímavé výsledky, které neurčují v tomto duelu favorita, zkrátka jednou tak podruhé úplně naopak, paradoxně navíc většinou vyhraje tým hrající venku, tu šňůru ukončil právě až Bjorkloven v minulém vzájemném duelu.

Mě nejvíce ale zajímají góly pro tento souboj. Sodertalje je ve vynikající formě a s ofensivou nemá nejmenší problém. I přes zlepšenou obranu si nemyslím, že by aspoň 2x od Bjorklovenu neinkasovali a naopak do role mírného favorita pasuji hostující celek. Ve 4 z 5 vzájemných zápasů skončily minimálně overem 4.5 gólů. Pokud se probere ofensiva hostů, tak v tomto zápase aspoň 5 gólů uvidíme, kurz je hodně pěkný na takovou sázku.



TIP: Over 4.5 gólů # 1.69 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 06. lis 2017 21:13:00

Re: Sodertalje - Bjorkloven

OK 2:3

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 16 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.157s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore