Brynas - Rogle

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 30. lis 2017 0:12:35

Brynas - Rogle

Brynas - Rogle

30.11.2017 v 19:00
SHL

Tip: výhra domácích
Kurz: 1.7
Obrázek

Ve čtvrtek se hraje mnoho zajímavých zápasů, já jsem si nakonec vybral souboj Brynasu a Rogle. Oba týmy jsou ve 2. polovině tabulky a mají tak před sebou velmi důležitý zápas.

Na Brynas letos píši již po několikáté a proto tento tým je pro mě už notoricky známý a mám ho přečtený. Po uzdravení Kevina Clarka se tým z Gavle dostává do formy a zdá se, že konečně opravdu bude tabulkou stoupat. Ačkoliv Clark po zranění mnoho bodů nenasbíral, tak jeho přítomnost na ledě je hodně znát. Do výborné formy se dostala největší hvězda a posila Američan Palushaj a i Ikonen začíná pravidelně sbírat body. Nebojím se říci, že si konečně ta sestava Brynasu sedla a jejich zlepšené výkony i výsledky mi dávají za pravdu. To stejné se ale nedá říci o Rogle. Poslední tým tabulky, který sice v minulém kole vyhrál nad Frolundou, nemá na čem stavět a z pohledu celého týmu nemá cenu ani o tomto týmu cenu mluvit ve smyslu vyvyšovaní jednotlivců. Rogle má v týmu samozřejmě dobré hráče, ale je jich málo a rozdíly ve výkonnosti jsou obrovské, řekl bych až neslučitelné s tím aby hrál tento celek nejvyšší soutěž ve Švédsku, která jak známo je nejkvalitnější po KHL. Rogle hraje chaotický hokej, do šancí se sice dostává, ale i díky velké nedisciplinovanosti nemůže z dlouhodobého hlediska pokukovat po lepším umístění.

Brynas zvládne domácí zápas s přehledem a poslednímu týmu tabulky nedá žádnou šanci. Určitě si vsadím i na 3 střelce do kombíku a to Clarka, Palushaje a Ikonena. Brynas minimálně 4x skórovat bude a můj tip na přesný výsledek je 6:2.

Tip: výhra domácích #
1.7
Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 01. pro 2017 0:03:39

Re: Brynas - Rogle

Tak dokonce vyšli i 2 ze 3 střelců, přičemž Clark dal 2 a Palushaj 1, Ikonen 2 asistence.

OK 4:0

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 21 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.137s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore