Metallurg Magnitogorsk vs Avtomobilist Jekatěrinburg

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 12. bře 2018 10:20:10

Metallurg Magnitogorsk vs Avtomobilist Jekatěrinburg

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Magnitogorsk a Jekatěrinburg
Soutěž: KHL - osmifinále play-off
Datum: 12. 3. 2018 15:00
Místo: Arena Metallurg (Magnitogorsk), Rusko


Obrázek

Dnes jsou na programu 6. zápasy osmifinále playoff KHL a já si vybral utkání Magnitogorsku a Jekatěrinburgu. Dosavadní série je 3:2 na zápasy ve prospěch Magnitogorsku. Jedna výhra je tedy dělí od postupu.

Každý rok v KHL je Magnitogorsk jeden z největších favoritů celé KHL. Letos se jim základní část tolik nepovedla, skočili pátí ve východní konferenci. Nicméně i tak mají silný kádr, který se od minulých sezón příliš nezměnil. V posledním zápase udělali důležitý krok k postupu v celé sérii, když porazili Jekatěrinburg venku 4:1. Největší opory domácího týmu jsou jako tradičně střelec Mozyakin (2+5 v playoff), kterému sekunduje parťák v útoku Kovář (2+3). Dále bych ještě zmínil kanadské reprezentanty z OH Leeho a Wolskiho. V týmu není hlášena žádná absence.

Jekatěrinburg sice skončil v základní časti o místo před Magnitkou na 4. místě, ačkoliv bodově na tom byly oba týmy stejně. Výhodu domácího prostředí však ztratili minulý zápas a bude těžké teď celou sérii otočit dvěmi výhrami v řadě. No vzhledem k umístění neměli moc štěstí na soupeře. Domácí táhnou svými výkony Golyshev a Pare (oba 2+1 v playoff), ale to je málo. Ačkoliv se jednalo o jeden z těch ofenzivnějších týmů základní části, tak v playoff nedali Magnitce v jednom utkání více než dva góly. Zkrátka se ukazuje, že playoff je trochu jiná soutěž a Magnitogorsk s ní má více zkušeností. V týmu Jekatěrinburgu chybí pro zranění Bodrov a King.

Srovnám-li dosavadní působení týmů v této sérii, o něco lepší mi přijde domácí Magnitogorsk. Mají jedinečnou šanci ukončit sérii doma a vyhnout se tak sedmému zápasu. Očekávám, že se jim to podaří, kurz na výhru domácích je pro mě přijatelný.

TIP: Výhra Magnitogorsk kurz 1.95 u Obrázek
Vedlejší tip: Ch.Lee získá kanadský bod kurz 1.95 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 12. bře 2018 21:32:01

Re: Metallurg Magnitogorsk vs Avtomobilist Jekatěrinburg

Výsledek zápasu 3:1, TIP OK. Lee bohužel nebodoval, ale ta jeho bodová série byla až podezřele dlouhá, proto jsem ho dával jen jako vedlejší tip. :)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.138s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore