Příspěvek čtv 15. bře 2018 19:34:24

Florida - Boston

Florida - Boston

Hokej NHL
16.03.2018 00:30


Na další zápas jsem si vybral tentokrát nejlavnější hokejovou ligu americkou NHL, kde mě velmi zaujal zápas mezi domácí Floridou a hostujícím Bostonem.

Florida ta potřebuj každý bodík, protože je na 9 místě východní konference a bojuje o play off, zato její dnešní soupeř ten hraje v pohodě a je na druhém místě taky ve východní konferenci. Floridě se doma velice daří střílet góly a patří mezi nejlepší (mají v průměru 3,4 vstřeleného gólu na zápas), ale to nese důsledky jejich častého napadání až ve čtyřech hráčích když doma zase patří mezi nejhorší v počtu obdržených branek (mají v průměru 3,1 obdrženého gólu na zápas).

Boston ten umí venku hrát dobře a nastřílí v průměru 3,3 branek na zápas, ale v obraně patří mezi dobré celky venku mají v průměru 2,7 gólu na zápas.

Poslední zápasy Bostonu jsou ofenzivní, jelikož mají vynikající ofenzivní hráče, jako je např. Marchand,Pastrňák,Krejčí,Krug i Nash, dále i zraněný Bergeron, který má zlomenou nohu a možná nenastoupí po posledním zápase i jejich lídr v obraně Zdeno Chára.

Floridu táhnou především první 2 pětky, kterou jsou hodně bruslařsky nadaní a umí soupeře rychle napadat a dostat ho pod tlak. (Barkov A. ,Trocheck V. ,Huberdeau J., Dadonov Y. ,Yandle K. ,Bjugstad N. ,Ekblad A. ,Malgin D.)

Boston poslední dobou hodně branek i dostává např. od TOR 4 branky, BUF 4 branky, CHIC 3 branky a naposledy od CAR 4 branky.

Ve vzájemných zápasech padá střídavě někdy málo branek a někdy zase moc. Boston na Floridu umí zahrát dobře a tady očekávám, že oba dva týmy budou hrát svůj ofenzivní styl a padne hodně branek.

Florida - Boston tip Nad 5,5 gólu kurz 1,83
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Únor 2018

Celkem vyhodnocených analýz: 27
Z toho celkem OK Tipů: 12
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 2700
Celkem všechny výhry: 1973
Bilance (výhry - vklady): -727,-Kč

Leden 2018

Celkem vyhodnocených analýz: 5
Z toho celkem OK Tipů: 3
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 500
Celkem všechny výhry: 495
Bilance (výhry - vklady): -5,-Kč