ČEZ Motor České Budějovice vs Rytíři Kladno

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. bře 2018 13:36:19

ČEZ Motor České Budějovice vs Rytíři Kladno

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy České Budějovice a Kladno
Soutěž: WSM liga - play-off
Datum: 20. 3. 2018 17:30
Místo: Budvar aréna (České Budějovice), Česká republika


Obrázek

V úterý nám pokračuje playoff druhé nejvyšší hokejové soutěže u nás, které rozhodne o tom, kdo bude hrát baráž o extraligu. První postupující je už jasný, je jím tým Karlových Varů. Poradili si jednoznačně se Slavií 4:0 na zápasy. Druhý tým vzejde z této dvojice České Budějovice a Kladno. Blíž k postupu má zatím Kladno, které vede 3:1 na zápasy. Před sérií bych těžko tipoval vítěze, ale Motor mi přišel jako o něco málo větší favorit.

Motor ČB skončil po základní části na 2. místě se ziskem 101 bodů. Dlouho byli na místě prvním, ale nepovedený závěr je o nejlepší umístění připravil. Motor se už poněkolikáté snaží postoupit do extraligy, kam asi českobudějovický hokej patří. Loni si už baráž zahráli, ale postup nevyšel. Letos před sezónou posílili a tým je zmého pohledu ještě silnější než loni. Do útoku přišli na WSM ligu nadstandardní útočníci Nedorost a Vampola, obranu doplnil Kutlák. Právě Nedorost má asi největší formu, v posledním utkání vstřelil dvě branky. Dalšími produktivními hráči jsou Rob, Galamboš nebo obránce Fillman. Motor ténuje trojice Jelínek, Roba a Kotalík.

Kladno skončilo v tabulce WSM ligy na 3. místě a získalo 97 bodů. Rytíři jsou samozřejmě také aspirantem na baráž o extraligu. Zatím se jim však tento cíl v minulosti nedařilo naplnit, však také loni vůbec nepostoupili do závěrečných bojů o baráž. Letos jsou zatím tomuto vytouženému cíli asi nejblíže. V Kladnu příliš hvězd extraligového formátu nenajdeme. Před koncem sezóny tým posílil Jágr, což asi každý zaznamenal. Nicméně kvůli zranění hrát nemůže. Aby splnil povinnou kvótu v počtu zápasů nutných pro účast v baráži, nastupuje vždy na pár vteřin na úvodní vhazování. Z mého pohledu zbytečná komedie. I když Kladno hrálo pár zápasů s Jágrem v sestavě, kdy normálně hrál, jejich výkon mi nijak zlepšený nepřišel. Možná právě naopak hráči až příliš spoléhali na hvězdnou 68-ku a bylo to spíš ke škodě. Každopádně díky poslední prohře si už Jágr povinný počet zápasů splnil a může tak v případné baráži nastoupit. Trochu se spekulovalo, jestli ten zápas Kladno nevypustilo schválně. Pravdu se asi nedozvíme, ale kdyby tomu tak bylo, byla by to hloupost. Především Jágr není zdravotně v pořádku, takže v baráži by jim stejně podle mě nepomohl. A taky Motor nejsou žádní nazdárci, takže tu sérii určitě můžou celou otočit. Za Kladno zmíním ještě další produktivní hráče, jedná se například o hráče jako Machač, Kloz, Tůma nebo Přikryl. Kladno trénuje tandem Hořava st. a Patera.

Průběh série je pro mě nečekaný. Kladno se dostalo do vedení už 3:0 na zápasy a má teď k dispozici několik matchballů. První měli v neděli a nevyužili ho, prohráli 2:4. Zápas Motor otáčel ze stavu 2:1, takže by to mohla být pořádná psychická vzpruha do dalších zápasů. Teď mají Budějky výhodu domácího prostředí a určitě budou chtít sérii prodloužit. Však doma v základní části byli nejlepším týmem WSM ligy. První dva domácí zápasy prohráli, třetí prohra v řadě by mě překvapila. Motor má z mého pohledu silnější kádr a v pátém zápase vybojuje prodloužení série.

TIP: Výhra České Budějovice kurz 1.95 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 20. bře 2018 20:03:18

Re: ČEZ Motor České Budějovice vs Rytíři Kladno

Výsledek zápasu 2:5, TIP KO.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.116s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore