Česko-Slovensko

<<

Dragon

Příspěvky: 2

Registrován: sob 10. úno 2018 16:18:11

Příspěvek úte 01. kvě 2018 18:40:02

Česko-Slovensko

Zdravím všechny milovníky hokeje:-)


V tomto utkání zatím o nic moc nejde a podle všech předpokladů se jedná o formalitku,souhlas?
Česká hokejová reprezentace má mnoho nových i ostřílených hráču,nebudu vám zde nikoho představovat,jelikož máme opravdu kvaltní mladíky,kteří se chtějí ukázat v nejlepším světle a Česká reprezentace bude hrát to,co na EIHC.
S osvědčenými mazáky,kteří dodají šťávu našemu týmu pod vedením nového kouče,který si dokázal poradit na EIHC. Bral jsem EIHC jako přípravu na MS 2018 a naší hoši nezklamali.
Tohle MS 2018 bude větší bitva,protože každý ,např.Kanada,Rusko,Švédsko,Finsko a ČR umí hrát kvalitní hokej ,jenomže když opomineme silné týmy,které jsem jmenoval,tak Slovensko,Dánsko,Lotyšsko,atd. umí potrápit a z toho vyplývá,že není jednoduché tipovat a analýzy nejsou někdy tím,o co by se člověk mohl opřít a je známé u tipujících sázkařů to,že jedno s druhým dává celek-tedy(výkony mužstev udávané v % ,tabulky a jiné).
Jenomže pokud člověk chce hrát,bere tímto na vědomí,že ani na statistiky spoléhat nejde a tu nastupuje intuice! (*)
Když se nemůžete rozhodnout a vnitřně víte,nebo alespoň tušíte,to je intuice a dnes a denně se setkáváme s prodanými zápasy,což není nic nového.
Korupce je všude na světě a člověk tak ztratí někdy i víru v intuici,jelikož mu uteče zápas a to kvůli untuicí,ale není to intuicí,ale EGEM! :-w
Jenomže,vy jste ti,co drží otěže a vy máte právo znát a vědět,jen se řiďte svým srdcem a pochopte,že samotná intuice není Alfou ani Omegou. Člověk musí být trpělivý a žádat o pomoc ,stačí si pomyslet,"kéž by mi tak mohl někdo pomoci" a tím se spustí pomoc z andělské říše a měli by jste mít okamžitou úlevu od napětí,pokud jste napjatý/áandělskou pomoc si tímto můžete přivolat a na vás záleží,jestli poslechnete kroky,které vás nabádají,uděl to ,nebo támhle to a vždy mějte na paměti,že máte následovat jen láskyplná řešení,nikdy nenásledujte zlo!!! :ymdevil:

Tímto bych to uzavřel,tak sportu zdar a ať se zelená. :ymparty:
Můj tip je Česko,tedy tipoval bych první třetinu čistá 1,jelikož jak jsem zde uvedl,našinci musí zabrat a nepodceňovcat slabší týmy,podle mých poznatků to vyplývá viz.výše uvedené
Naposledy upravil Dragon dne stř 02. kvě 2018 15:42:50, celkově upraveno 2
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 02. kvě 2018 13:07:40

Re: Česko-Slovensko

Když chceš napsat příspěvek bez tipu na konkrétní příležitost, tak k tomu je sekce volný pokec. Sem by jsi měl psát analýzu podle pravidel pro jejich psaní.
<<

Dragon

Příspěvky: 2

Registrován: sob 10. úno 2018 16:18:11

Příspěvek stř 02. kvě 2018 15:43:56

Re: Česko-Slovensko

opraveno.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 02. kvě 2018 15:46:29

Re: Česko-Slovensko

No sice jsi tam dopsal tip, ale chybí ti kurz a sázková kancelář, u které se na daný tip dá vsadit.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.160s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore