Česko - Slovensko

<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek sob 05. kvě 2018 8:22:35

Česko - Slovensko

Česko - Slovensko

Hokej MS
05.05.2018 20:15


Tento zápas mě velice zaujal a tak vám ho trochu rozepíšu.

Oba dva týmy prochází mladší obměnou.

Česko má taky na šampionátu velmi mladý tým ale má tu řadu nadějných hráčů, kteří se buď už dostali do NHL nebo do ní mají namířeno a pak v týmu mají pár veteránů jako např. Plekanec a Červenka, kteří jim dají zkušenosti.

Slovensko má podle mě tady na šampionátu slabší tým jelikož se jim omluvilo 18 hráčů a pro Slovnsko, který jich nemá tolik dobrých hráčů na výběr to je velká rána.

Tito hráči se omluvili z nominace Slovenska na MS:
Brankáři
Jaroslav Halák
Július Hudáček
Branislav Konrád

Obránci
Andrej Meszároš
Tomáš Starosta
Peter Čerešňák
Ivan Baranka

Útočníci
Marek Viedenský
Marek Hrivík
Marián Gáborík
Libor Hudáček
Richard Pánik
Patrik Lamper
Miloš Bubela
Peter Ölvecký
Branko Radivojevič
Peter Cehlárik
Tomáš Záborský

Slovákům se loni sice omluvilo ještě více a to 22, ale letos to jsou lepší hráči a navíc se jim omluvili i jejich 3 brankáři Halák,Hudáček a Konrád, kde bych viděl slabinu.

U česka bylo taky dost omluvenek a u čeka vidím slabinu obranu ale až proti silným týmech. Česku navíc možná bde chybět Krejčík, který se dává do pořádku a absolvuje i individuální tréninky aby byl fit a aby to stihnul.

Je to první zápas a ty bývají ošemetné ale já očekávám že se na to češi výborně připravý a budou hrát jako by se hrál už vyřazovací souboj.

Vzájemné zápasy bývají sice vyrovnanější, ale i tak jim věřím že vyhrají o 2 a více gólů.

Česko - Slovensko tip 1 hcp -1,5 kurz 1,95 Obrázek
<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek sob 05. kvě 2018 21:49:14

Re: Česko - Slovensko

3:2pp

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.183s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore