Vaxjo - Bern

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 29. srp 2018 18:35:34

Vaxjo - Bern

Vaxjo - Bern

30.8.2018 v 18:30
Champions League - 1. kolo

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.66
Obrázek

Tak konečně je tady konec přípravy a začíná se hrát naostro. Liga Mistrů si získala oblibu hlavně na severu, odkud také pochází dosud všichni mistři novodobé LM. Já jsem si vybral hned z prvního kola skupin souboj švédského mistra Vaxjo a švýcarského Bernu.

Začnu u hostů z Bernu. Švýcarský tým změnil svůj kádr přes přestávku jen opravdu minimálně. Většina přestupů znamenala ztrátu pro mužstvo. Odešel Juhamatti Aaltonen, který přestoupil do švédského klubu AIK Skelleftea, dále se budou muset letos obejít bez šikovného Fina Mika Pyoraly, beka Noreaua a také bez své jistoty v bráně a švýcarské reprezentační jedničky - Leonarda Genoniho. Mezi příchody jsou jen dvě velká jména a sice slovinský borec Jan Muršak a švédský bek Adma Almquist. Příprava v podání Bernu je zatím ležérní. všechno odstartoval tým z hlavního švýcarského města dobře a vyhrál jak povinně nad Vispem, tak i poté na Red Bull turnaji v Mnichově nad domácími borci. Hned poté ale nestačil na Biel a dokonce ani na druholigový Langenthal. Švýcarská liga začíná nejdéle ze všech evropských (21.9.) a proto je to i na jejich přípravě aktuálně viděl. Nejsou příliš v tempu a i to bude hrát důležitou roli v tomto zápase.

Švédský mistr je v tomto zápase pro mě favoritem. Švédská liga je vůbec nejkvalitnější v Evropě, o tom snad ani nemůže být pochyb. Tým jaký má právě Vaxjo nebo třeba konkurenční Skelleftea by dokázal konkurovat i špičce v KHL. Vaxjo zkrátka nechybí absolutně nic. Skvěle propracovaná obrana, vynikající útok a hlavně zkušenost výborně doplněná mladými talenty. Lakers je zkrátka špičkou v Evropě. Minulý rok prohrálo Lakers ve finále LM s finskou Jyvaskylou, avšak velmi smolně, celý zápas byli Švédi lepší a zkrátka narazili na vynikající obranu Finů. Tým se přes léto obměnil, ale neřekl bych že by byl slabší. Odešla velká jména - Calof, Rasmussen, Rosén, Joel Persson, Welch a nebo švédská vycházející hvězda Elias Pettersson. Do týmu přišel Roman Horák a hlavně Austin Ortega. Dorůstající německý talent Bokk by také ještě ve skupině LM chybět neměl a k dispozici má Vaxjo i nápaditého obránce Nicklase Burstroma, který se po roce v Rusku vrací zpět do Švédska. Příprava Vaxjo navíc cychází na jedničku a ukazují, že letos jsou znovu připraveni hrát jak o titul v SHL, tak i v Lize Mistrů.

Všechno hraje do karet Vaxjo. Stále je třeba myslet na to, že Švédi jsou v daleko lepším tempu, jejich soutěž začíná už 15.9. a Švýcarům až o týden déle. Myslím si, že ve Švédsku nebude mít Bern absolutně žádnou šanci a klidně bych tam viděl i daleko nižší kurz na výhru Vaxjo. Jako střelce bych doporučoval vsadit Austina Ortega, který hraje zatím v přípravě fantasticky.

TIP: Výhra domácích # 1.66 Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 30. srp 2018 13:57:38

Re: Vaxjo - Bern

Pěkná analýza hraju s tebou :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 01. zář 2018 13:46:02

Re: Vaxjo - Bern

Ty se na to s prominutím vysrali, že mi z toho bylo zle. Něco jak včera Skelleftea v Bolzanu. To už jsem naštěstí nedával. Dneska hraju z Vaxjo jenom Austina Ortegu z Vaxjo.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.184s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore