Dynamo Moskva - Novosibirsk

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 05. zář 2018 13:51:48

Dynamo Moskva - Novosibirsk

Dynamo Moskva - Novosibirsk

6.9.2018 v 18:30
KHL

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.85
Obrázek

I na čtvrtek jsem se nakonec rozhodl zahrát jeden zápas z KHL. Dynamo nezačalo dobře. Po prohře s Ufou nestačil Vorobyovův tým ani na Omsk a teď tedy má co dohánět. Domácí zápasy se prozatím Moskvě nedaří, ve čtvrtek ale zavítá Novosibirsk, který nemá ještě ani bod a navíc svou hrou nemoohl ani náhodou nikoho nadchnout.

Moskva má silný tým, určitě silnější než minulou sezónu, kdy se moskevští trápili a nakonec nepostoupili ani do play off, což samozřejmě od takového mužstva bylo obrovské zklamání. Do týmu přišel tahoun Čerepovce a zatím nejvytěžovanější muž Dynama Kagarlitsky, dále už se znovu mohou spolehnout na Dustina Boyda, který minulou sezónu víceméně promarodil a také se nově mohou opřít o kvality Vadima Šipačeva, Patrika Zackrissona, Maxima Afinogenova a nebo Mikse Indrašise, právě tyo posily by znovu měli oprášit Dynamu lesk a slávvu. Věřím, že Dynamo po rozpačitém začátku půjde nahoru a nakonec se bude pohybovat okolo 4. - 5. místa v základní části a v play off potom bude znovu jedním z adeptů na titul.

Novosibirsk rozhodně takové kvality nemá a oproti minulému roku bude ještě slabší. Sibir totiž přišel o prakticky všechny produktivní hráče. Na soupisce zatím chybí Enlund, dále ale odešel Bergstrom, Zackrisson, Konkov, Sannikov, Vereshagin nebo Yemakov. Zkrátka Novosibirsk bude slabý. Odešlo vše produktivní a navíc Novosibirsk nebyl schopen ani z části eliminovat ztráty. Příchody do týmu jsou tristní. Novosibirsk bude letos patřit k vůbec nejslabším týmům v KHL, což v prvních dvou kolech potvrdil. Tady nezbývá než vsadit v hodně nadsazeném kurzu výhru Dynama. Pro odvážné doporučuji i sázku v handicapu, neboť tohle by měl být zápas na jednu bránu.

TIP: Výhra domácích # 1.85 Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 05. zář 2018 14:03:04

Re: Dynamo Moskva - Novosibirsk

Ten tým Novosibirsku je slabší, ale hráči jako Bertrand nebo Junttila jsou podle mě dobrý posily. Hráli spolu v Karpatu a docela si to dávali. Jinak ale s tipem souhlas, od Dynama jsem čekal lepší výsledky už ty první zápasy a měli by se chytit.
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 05. zář 2018 14:12:59

Re: Dynamo Moskva - Novosibirsk

Bertrand je dost kvalitní, ale vyloženě vyletěl loni... Letos od něj očekávám celkově tak 12 gólů a Junttila podle mě vyhoří. Pro mě to prostě nejsou nijak obrovský posily. Finská liga není KHL, bohužel pro Novosibirsk.
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 07. zář 2018 12:38:28

Re: Dynamo Moskva - Novosibirsk

OK 6:3

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.136s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore