NHL střelci 1.12.2010

<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek stř 01. pro 2010 7:02:15

NHL střelci 1.12.2010

Všem hoj !

Tak a máme tu nový měsíc, a snad každý by si přál co nějvětší zářez, a co nejvíc zásunů od svých milovaných hokejistů :D
Však jasné, ona by se nějaká ta kačka na ty Vánoce určitě hodila !
Začíná nový měsíc, což u mě znamená, že si sečtu příjmy a odečtu náklady a vyjde mi sázkařský hospodářský zisk za minulý období !
Můžeme rekapitulovat. Co jsem na tomto foru, daří se... Iginla a Toews jako solovky, nádherně vyšly, Brest na jedničku, Indiana jako můj další tip též si výhru pohlídali, takže dobré, jsem napnut, a plný očekávaní co nám pekelně mrazivý prosinec připraví !
Ale nepředbíhejme ! Pěkně popořádku !
Dnes si střelci odstříleli své, pojďme se podívat co nás čeká a nemine zítra ráno !

Montreal-Edmonton
Montreal hraje systémem na LK tudíž dát Kosticina či Cammalleriho, ale spíše se přimlouvám ke Cammallerimu 4 zápasy nezasunul - Edmonton je slabé mužstvo, ale zkusil bych Pennera 5 zápasů nic.

Philadelphia-Boston
Hraje systémem na PK tudíž zde bych volil Cartera, též bych popřemýšlel nad Richardsem 4 zápasy nezasunul - Lučič první lajna nádherný kurz.

Columbus-Nashville
Systém na centry tudíž Brassard, Vermette, více se přikláním ke Vermetteovi, nesmyslný kurz u Tipáče musí se trestat 4,50! Hraje
vedle Nashe v první lajně !!! - Dosti nečitelný tým na střelce ! Tipnu pač musím, tak zkusím Hornqvista.

St.Louis-Washington
Andy McDonald(3,50), můj oblíbenec LK hraje v nejúdernější formaci vedle Boyese (4,00) a Patrika Berglunda (5,60!), pánové hrajou ve druhé lajně ! Neuvěřitelný kurzy, Tipáč se asi posral, to neznamená, že když se hraje proti Washingtonu, že nebudou padat goly ! Ba naopak za poslední dny vyšel Was střelecky na prázdno, a myslím si, že se nebudou s Ovečkinovou první lajnou potkávat, otázka je jak to trenér postaví před zápasem, ale kurzy jednoznačně nesmyslný ! I ten fakt, že dnes ráno Berglund a Boyes zasunuli Chicagu !!! - Kdo dá Ovečkina tak ten mě nasere !! Takový podkurz !! A Ovečkin hraje velkou botu ! Neříkám, že nemusí zasunout, ale nemá formu !! A takový kurz ! Jaaaj ! Úlet ! Tady volím Backstroma, i když může se stát, že Wash nedá ani gol !
A prosím Vás, nehrajte Fleischmanna, odchází do Colorada ! :D

Minnesota-Phoenix
Tady nevím, co bych napsal ! Minn tragická na střelce, volím Havláta - a tady Vrbatu, aby to bylo vyrovnaný Česky ! :D

Calgary-Vancouver
P. Bourque, se mi hodně líbí, před dvouma dny mi vydělal prachy Iginla, tak toho dávat nebudu - D. Sedin, ale malej kurz, třeba Chance zase kurz obrátí :D chce to sledovat ! Jinak bez šancí není Kesler ani Torres ! Ale ne Fernando Torres, ten na bruslích neumí :D
Jinak pozor ! Pokud bude chytat Kiprusov, moc golu Vancouver nedá !!

Anaheim-Florida
Ryan, Perry, kurzy kolem 3 nejlepší střelci ! Pro statistiky Getzlaf nedal gola už 8 zápasů !!! Má málo střel ! :( uvidíme !
Pro fajšmejkry tu mám Dan Sextona ! 5,50 ! Ten kluk byl zraněnej, ale osobně si myslím, že půjde up !


Dneska je toho hodně na výber !

Top 2
Cammalleri + Ryan :geek:

GL !!!
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek stř 01. pro 2010 15:05:25

Re: NHL střelci 1.12.2010

Tak abych tu jen nemluvil do sněhu..

Jelikož mám vsazeno u Tipsportu, a mám špatné zkušenosti se zobrazováním tiketu, tak tu dám jen číselné údaje, a kdo bude chtět, tak se na ty tikety podívá :

kontrolní čísla : 98153177, 96739301, 78653538
číslo pobočky : 416

(a abych nezapomněl THX by se hodilo ! :D Díky ! )

GL ! ! !
<<

Ledley

Příspěvky: 3

Registrován: stř 01. pro 2010 15:23:35

Příspěvek stř 01. pro 2010 15:31:36

Re: NHL střelci 1.12.2010

pěkné dávám hodnocení
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek stř 01. pro 2010 15:46:16

Re: NHL střelci 1.12.2010

Nezůstávejme jen u NHL střelců, pojďmě se podívat na fotbalovou Evropskou ligu viewtopic.php?f=6&t=164, či na házenou viewtopic.php?f=10&t=162 ! :)
<<

Dodo72

Příspěvky: 63

Registrován: čtv 25. lis 2010 10:56:48

Příspěvek stř 01. pro 2010 17:32:41

Re: NHL střelci 1.12.2010

Ahoj.Dnes bohužel jen stručně:

Montreal-Edmonton : tady by se domácí párkrát trefit mohli - tip:Cammalleri
P´phia-Boston : věřím,že se trefí Giroux
Columbus-Nashville : nevím proč,ale něco mi říká že gól dá Umberger
St.Louis-W´ngton : Ovečkina nehraju,zkusím Semina
Anaheim-Florida : tady se nabízí několik domácích sniperů,já volím Ryana
<<

kenny_8

Příspěvky: 5

Registrován: úte 30. lis 2010 11:24:12

Příspěvek stř 01. pro 2010 18:22:55

Re: NHL střelci 1.12.2010

Tak dnes to vidím asi takto :
Z MONTREALU - ťažko vybrať
Cammalleri ( top strelec, 2 zápasy nič, mohol by dnes)
Gionta ( síce dal minule 2, no má cez 100 striel z 24 zápasov )
Gomez ( má síce málo striel, no je center druhej line a má len 2 góly z 24 zápasov)

PHI
Carter alebo Richards ( obaja majú dnes predpoklady )
MIN
M.Koivu ( 5 zápasov nič )
STL
Steen ( 7 zápasov bez gólu )
WAS
Ovechkin ( ale za kurz 2 neviem,neviem )
VAN
Sedin H. ( nedal veeelmi dlho, ale vie to )
Burrows
ANA
Ryan
Getzlaf
Len tak v skratke, ktorí sa mi dnes páčia...Dúfam,že to zložím lepšie ako včera...
<<

andrejko20

Příspěvky: 17

Registrován: úte 30. lis 2010 14:48:53

Příspěvek stř 01. pro 2010 21:33:28

Re: NHL střelci 1.12.2010

MTL-EDM za MTL- Plekanec, Kosticin alebo Gionta hrajú proti tímu korý dostal najviac golov v oslabení a aj najviac golov celkovo / za EDM Penner alebo Hall

PHI-BOS- za PHI Carter-vela striela a uz dva zapasy nedal gol, Giroux strieľa síce menej ako Carter ale má dosť veľký ICE TIME a už 3 zápasy nedal gol, sice budu to mat tazke presadit sa strelecky lebo boston dostal druhy najmenej golov v lige / za Bos Skusim Lucica hrá v prvej line s bergeronom a hortonom a k tomu uz nedal gol 5 zapasov

CBJ-NASH za CBJ Nash už nedal tri zapasy gol, alebo Brassard / za NASH Hornqvist nedal uz 10 zápasov gol ale striela ako o zivot, takže si myslim že mu to tam už konecne padne , druhy moj tip je O reily sice malo striela ale jeho ice time patri k najvacsim v nashvile

STL-WASH zo STL nemam nikoho / za WSH Bacstrom alebo Laich obom sa dari strielať goly na klziskach superov ...

MIN-PHX za MIN nedavam nikoho / za PHX Vrbata celkom sa mu dari davat na vonkajsich zapasoch goly...a uz k tomu nedal 4 zapasy gol

VAN-CGY za VAN skusim D.SEDINA alebo KESLERA, tak isto burows hra v prvom utoku so SEDINOVCAMI a aj mu celkom verim ze ho da/ za CGY IGINLU

ANA-FLO za ANA Ryan 101 S 1 zapas nedal gol doma sa mu celkom golovo dari tak myslim ze sa dnes trafi, Koivu sice malo striela ale ice time ma dost vysoky a nedal uz 3 zapasy gol, Perry ma velky ice time a hra v prvom elitnom utoku myslim ze by mohol dat gol / za FLO David Booth momentalne nema formu striela velmi vela ice time ma 21 minut za zapas v priemere a uz nedal 11 zapasov gol za tych bezgolovych 11 zapasov si pripisal 45 S to je myslim ze pekne cislom take nema vela hracov v NHL ktory hraju pravidelne


Najviac dnes verím CARTEROVI, RYANOVI,BOOTHOVI, BACSTROMOVI, GIONTOVI, PLEKANCOVI
<<

Dodo72

Příspěvky: 63

Registrován: čtv 25. lis 2010 10:56:48

Příspěvek čtv 02. pro 2010 8:02:55

Re: NHL střelci 1.12.2010

Tak dneska se klucka teda opravdu rozstříleli... :-(

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 13 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.136s | 33 Queries | GZIP : Off Livescore