Příspěvek čtv 02. pro 2010 12:01:42

NHL - Střelci 2.12.2010/3.12.2010 noc

Zdravím příznivce drobného hazardu :D:D:D

Po jednodenní odmlce, se k vám vracím s přehlídkou toho nej, co nabízí dnešní noc v NHL. :D

Po shlédnutí výsledků z noci a projetí mých tiketů, jsem zjistil, že solo sázky vyšly u Ryana a Perryho. Bohužel, nevyšly Umberger- tomu jsem hodně věřil, Cammalleri, Gionta...Kombík nevypadal o nic lépe, co skupina, to jeden nevyšel. Ale co, nový den, nová šance...i přesto jsme za noc lehce v plusu.

Pro noční zápasy jsem vybral střelce, kteří by mohli moji peněženku před Vánoci trochu naplnit.:D:D:D

Tak tedy, pojďme do nich...:

Boston - Tampa Bay:
Boston: Lucic ,M.Ryder - kurz 4.4 v Tipáči, nemůžu nechat ležet..

Tampa: Stamkos - minule nedal, kurz nízký, do kombi možná, někdo ho rád do sólovky, Malone - 3.6 v tipáči, myslím, že potenciál tu je velký- já určitě hraju a možná i sólo, S.Downie - kurz 4.9 !!! Nevím proč, ale tenhle tip se mi líbí, nedává moc gólů, má jich jako šafránu, ale nehraje v týmu páte kolo u vozu, ice time slušný, hraje v 1. lajně, takže proč by ne...dle mě přestřelený kurz. Ale každý podle svého gusta...
---------------------------------------
NYI - NY Rangers:
NYI: Tavares , Moulson....tam mě asi nic jiného a lepšího nenapadne....Moulson už delší dobu bez gólu...Tavares - ústřední postava týmu...

Rangers: Tady už je možností více/ Dubinsky !! Ten nesmí chybět, Callahan, Anisimov....Anisimov - krásný kurz 5.1 !!!
Všichni tři hrají v jedné lajně, která není vůbec špatná a dle mě je daleko lepší než lajna 1....takový kurzy se musí trestat...
---------------------------------------
New Jersey - Montreal:
NJ: Kovalčuk nevím, nevím, ten hráč se po podpisu smlouvy úplně zasekl....nechápu to..., napadá mě pak jedině P.Eliáš v kurzu 3.7, což je slušné...jiank nikdo.

Montreal: Plekanec, Cammalleri, Gionta....Tady asi není co řešit - enklává zabijáků, budu hrát sólo Giontu, který mě minule vypekl, ale i přesto zůstanu věrný, Plekanec to samé, Cammalleri jakbysmet. Místo se pro ně na mém tiketu jistě najde :D:D:D
--------------------------------------
Pittsburgh - Atlanta:
Pittsburgh: Crosby, Malkin, Talbot....první dva jasná věc, střelci a tahouni týmu - Talbot - kurz 5.20 u tipáče, je opravdu parádní a tenhle chlapík se trefuje...zahraju si ho do kombi...

Atlanta: Ladd, Byfuglien, Little....kurzy víc než pěkné a tahle trojice se mi jeví pro dnešní noc jako jedna z variant...nebude to sice lehké, prosadit se, ale v NHL je možné vše :) :)
-------------------------------------
Toronto - Edmonton:
Toronto: Kessel - ten asi vyjebal tolik lidí, že radši ani nemluvím...:D:DD mě takéé., Kulemin!! kurz kolem 4.8 !! to je neuvěřitelné, Grabovskij - kurz přes 4 - tenhle maník se mi zamlouvá, toho si dám sólo a doporučuji, nedává moc gólů, ale šance to je , za ten kurz.../McArthur - ten neví co je to dát gól už pěkně dlouho - i on by měl už něco dát.

Edmonton: Tady mě napadá již mnohokrát zmiňovaný Penner, v noci dal gól v prodl. Teď by mohl zavěsit v normální hr.době, pak se mi líbí Hemský !!! Toť asi vše.
-------------------------------------
Ottawa - San Jose:
Ottawa: Spezza, Alfredsson....nedali gól už dlouho, což nebývá u nich zvykem. Možná varianta je ještě Kovaljov...

San Jose: No tak tady se to nabízí:D:D:D D.Heatley, to je prostě zabiják, k němu Marleau, který minule vyšel naprázdno...mým oblíbeným střelcem je Pavelski - kurz krásnej, to je škoda ho nedat, když je to tak ofenzivní mužstvo...
------------------------------------
Dallas - Washington:
Dallas: Eriksson - nedal už několik zápasů, měl by protrhnout už..., Morrow a hlavně nezapomenout na J.Neala !!!!
Ten půjde sólo piko....vážení, kurz 4.00 v tipáči !! to nesmím nechat ležet...opravdu ne. Kdo nevsadí, okrádá sebe...:D:D:D Pořádně podojit....

Washington: Tady by už mohl Ovečkin něco dát ne? 8 zápasů bez gólu?? To nepobírám, to že je kurz trapnej, to se nedá nic dělat, ale góla už asi dá. Semin a pak mě napadá ještě Backstrom, v noci 2 kusy...uvidíme. Toť vše...jó vlastně ještě
M.Green - jeden z nejlepších obránců co se útoku týče...ten by mohl dát, kurz královskej, na to, jak jsou Capitals útočný...
------------------------------------
L.A. - Florida:
L.A.: Kopitar, Brown...kdo ví, ale tihle dva mi přijdou reální.

Florida: Tak tady nevím...napadá mě Booth, kterej čeká na góla jak na smilování...pak i Dvořák se mi jeví jako možnost.
Jako třešničku můžete dát Reinprechta :) Kurz parádní...

Tolik zatím moje rádoby analýza toho, co nás dnes v noci čeká a nemine. Kdo se tefí a jak to kdo vsadí, to je bohužel ve hvězdách, nicméně nenecháme ty sázkovky jen tak a pokusíme se je pěkně podojit, páč o tom to přeci je....:D:D:D

GL všem a za hodnocení se zlobit nebudu....Krásnej den...Amante. :D :D :D :D :lol: :) ;)