NHL střelci 7.12.2010

<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 07. pro 2010 23:21:03

NHL střelci 7.12.2010

No nic, radši založím nový téma ! Sorry všem, ale s tou groteskou nechci mít nis společného :D

Vypsal jsem 10 týmů, které hrajou zítra ráno, a u hráčů, kteří mají střelecký potenciál jsem uvedl v závorce, kolik zápasů už nezasunuli :)

Montreal - Pouliot
Ottawa - Spezza (6), Alfred (8)
Buffalo - Roy (7), Connoly (6)
Florida - Weiss (7)
Colorado - Steward (8) pravděpodobně zraněnej
Calgary - Bourque (4), Jokinen (16)
Tampa Bay - Stamkos (5), Downie (8)
Edmonton - Penner (8)
Anaheim - Selanne (8) pravděpodobně zraněnenej, Koivu (6)

Pokud by jste se chtěli na něco zeptat ohledně střelců, tak mi napište soukromou zprávu, nebo na icq (číslo mám v profilu) nebo na skype, můžete i volat, a přezdívka je stejná, jako zde.

Já osobně hraju Bourqyho a Perryho.

Jinak doporučuji zahrát solo Pouliota, a Spezza by též neměl chybět na tiketu.

GL !!!
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 07. pro 2010 23:39:08

Re: NHL střelci 7.12.2010

Hele, cos vybral za střelce, k tomu se vyjadřovat nebudu, nebyl jsem tázán !

Ale nebuď blbej u těch 2 střelců ! Už jsem to tu někde psal ! Dej to do kombíku ! do tří skupin !

1aka si dej za tu tvojí stovku, nebo kolik to tam máš ! a uvědom si, že 2aka máš kurz kolem 100 +/- !!!

Takže si to pořádně přepočítej !!! Vklad/riziko/výhra !!!

A ať už to příště nevidím !!! :D
<<

mandarinka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 66

Registrován: úte 30. lis 2010 0:26:01

Příspěvek úte 07. pro 2010 23:57:59

Re: NHL střelci 7.12.2010

to vis nejsem tak zkuseny jako ty :idea:

a dodatecny tvoje hodnoceni meho vyberu sniperu :?: Diky ;)

p.s.

takhle si to myslel :D

https://www.chance.cz/cs/chance/tiket-v ... kod=000413
Naposledy upravil mandarinka dne stř 08. pro 2010 0:08:09, celkově upraveno 1
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek stř 08. pro 2010 0:06:19

Re: NHL střelci 7.12.2010

Tak nemáš tam nějakou vyslovenou hovadinu, nejsem si jist tím starým lyšákem Ryderem.. ale proč ne, vysoký kurz.
Jak jsem psal výše, jedině, co bych vytkl je dát to příště do kombíka. Ale na to přijdeš časem sám co a jak.
Tak GL !
<<

josep_mexx

Příspěvky: 28

Registrován: úte 23. lis 2010 13:04:23

Příspěvek stř 08. pro 2010 3:55:25

Re: NHL střelci 7.12.2010

Mandarinka GRATULACE!!! Supr trefeny. Ted zacali zapasy od pul4, tak snad dojde i to. Ja zatim trefil Lucic+Gionta
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek stř 08. pro 2010 5:55:15

Re: NHL střelci 7.12.2010

No vidíš, ještě, že jsi to dal do toho kombíka, jak jsem ti radil !!! V pohodě tam ten kurz 100 došel !! A hned máš nějaký drobný navíc !
<<

mandarinka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 66

Registrován: úte 30. lis 2010 0:26:01

Příspěvek stř 08. pro 2010 8:44:28

Re: NHL střelci 7.12.2010

Vyslo to az moc necekane dobrej system :) a dekuju ti moc :D
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 08. pro 2010 8:56:57

Re: NHL střelci 7.12.2010

mandarinka píše:to vis nejsem tak zkuseny jako ty :idea:

a dodatecny tvoje hodnoceni meho vyberu sniperu :?: Diky ;)

p.s.

takhle si to myslel :D

https://www.chance.cz/cs/chance/tiket-v ... kod=000413



Tak tohle vyšlo super
Klika, že ty dva co nedaly byli ve skupině spolu.
<<

hasmen72

Příspěvky: 2

Registrován: úte 30. lis 2010 9:16:44

Příspěvek stř 08. pro 2010 9:35:41

Re: NHL střelci 7.12.2010

Deellepe píše:No nic, radši založím nový téma ! Sorry všem, ale s tou groteskou nechci mít nis společného :D

Vypsal jsem 10 týmů, které hrajou zítra ráno, a u hráčů, kteří mají střelecký potenciál jsem uvedl v závorce, kolik zápasů už nezasunuli :)

Montreal - Pouliot
Ottawa - Spezza (6), Alfred (8)
Buffalo - Roy (7), Connoly (6)
Florida - Weiss (7)
Colorado - Steward (8) pravděpodobně zraněnej
Calgary - Bourque (4), Jokinen (16)
Tampa Bay - Stamkos (5), Downie (8)
Edmonton - Penner (8)
Anaheim - Selanne (8) pravděpodobně zraněnenej, Koivu (6)

Pokud by jste se chtěli na něco zeptat ohledně střelců, tak mi napište soukromou zprávu, nebo na icq (číslo mám v profilu) nebo na skype, můžete i volat, a přezdívka je stejná, jako zde.

Já osobně hraju Bourqyho a Perryho.

Jinak doporučuji zahrát solo Pouliota, a Spezza by též neměl chybět na tiketu.

GL !!!

díky za inspiraci
https://www.tipsport.cz/webtip-sandbox/ ... cijiAfY%3D
https://www.tipsport.cz/webtip-sandbox/ ... 2F2CJwc%3D
https://www.tipsport.cz/webtip-sandbox/ ... 3UaXvRQ%3D
<<

josep_mexx

Příspěvky: 28

Registrován: úte 23. lis 2010 13:04:23

Příspěvek stř 08. pro 2010 10:47:29

Re: NHL střelci 7.12.2010

Všem kdo zabral gratulace. Mě chyba Perry na skoro 10tis :-/ A samozrejmě Ryan, kterýho jsem daval sólo. Vyšla aspoň jedna skupina na vrácení vkladu. A Stamkos má velice zajímavou šňůru :-/
No a nejvíc mě štve nevyužití Iginly za 3,2 Podruhý jsem ho měl ve skupině s Perrym.

https://www.tipsport.cz/webtip-sandbox/ ... xst4CJU%3D
<<

andrejko20

Příspěvky: 17

Registrován: úte 30. lis 2010 14:48:53

Příspěvek stř 08. pro 2010 18:32:19

Re: NHL střelci 7.12.2010

Deellepe píše:No nic, radši založím nový téma ! Sorry všem, ale s tou groteskou nechci mít nis společného :D

Vypsal jsem 10 týmů, které hrajou zítra ráno, a u hráčů, kteří mají střelecký potenciál jsem uvedl v závorce, kolik zápasů už nezasunuli :)

Montreal - Pouliot
Ottawa - Spezza (6), Alfred (8)
Buffalo - Roy (7), Connoly (6)
Florida - Weiss (7)
Colorado - Steward (8) pravděpodobně zraněnej
Calgary - Bourque (4), Jokinen (16)
Tampa Bay - Stamkos (5), Downie (8)
Edmonton - Penner (8)
Anaheim - Selanne (8) pravděpodobně zraněnenej, Koivu (6)




Pokud by jste se chtěli na něco zeptat ohledně střelců, tak mi napište soukromou zprávu, nebo na icq (číslo mám v profilu) nebo na skype, můžete i volat, a přezdívka je stejná, jako zde.

Já osobně hraju Bourqyho a Perryho.

Jinak doporučuji zahrát solo Pouliota, a Spezza by též neměl chybět na tiketu.

GL !!!


Deellepe "clovek bez chyb" btw. tí tvoji strelci Connoly a Downie ani nehrali ..... si myslis ze ty si asi bezcybny alebo co raz sa pomylim a musis mi to vytknut...
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek stř 08. pro 2010 22:58:57

Re: NHL střelci 7.12.2010

Podívej se Andrejko, udělám si na tebe čas, a napíšu pár řádků, aby jsme si to ujasnili, mám rád pořádek !
V prvé řadě rozlišuj jablka od hrušek ! Nevím, jestli tam na Slovensku máte nějaké takové přirovnání, jestli tomu budeš rozumět.
Věř mi, že je spousta sázkařů, kteří "jen" procházejí fora a tipujou, co ostatní zanalyzuou. To je fakt. Dalším faktem je, a jedná se o sázení, tak zkrátka a prostě, když sesmolím analýzu, tak musí být bez chyby ! Tak to prostě je ! Neříkám, že když napíšu, že nebude hrát ten a ten hráč, a on pak nastoupí, tak to za chybu nepovažuju, pač dosti třenéři před zápasem mlží atd.
Dle mě, je chybou dosti podstatnou, uvést zkreslující údaje o tom, kdo z kterých týmů má kolik bodů, a kolik tomu či onomu týmu stačí k postupu, dle je to hrubá chyba ! Když si přečtu analýzu, z které mi bude vycházet z vklad/riziko/výhra tip 2, a tip si odůvodním tím, že domácí vyhrajou, ale ono to ve skutečnosti tak není, a stačí jím bod, tak je to problém, neříkám, že hostující tým nemusí vyhrát, ale vycházím ze základu té analýzy, je to prostě špatně ! Frajer si to přečte, vsadí, tip 2 na tiketu, a tiket třebas v háji, jen díky špatně napsané analýze, kdyby šlo o něco jiného, tak OK, ale tady jde o peníze !!!
Upozornil jsem na to, možná je fakt, že za každou větou jsem měl vykřiník, ale jestli tě tohle štve, tak to sorry, LOL !!!

Ano, i já jsem se několikrát sázkařsky spletl, ale nikdy jsem to předtím nikde veřejně nefiltroval !
Chápu, když se ozve majitel příspěvku, jsme chlapi a jsme tak trochu ješitní, to chápu, ale že přijdeš ty, a ještě s takovým argumentem ! Co to má být ?? !! Nemáš si do koho rejpnout ??

Zkus uvažovat ! Vrátím se k tomu příspěvku, víc výše ! Nevím co sis tím chtěl dokázat. Ale povím ti jedno. Zasmál jsem se z plna hrdal :D Doufám, že jsi inetligentní mladý muž, a víš jaký je rozdíl mezí zápasem, který se opravdu hraje, odehraje a tím, když hráč, střelec nenastoupí, podotýkám, že sázař má na tu i tu sázkovou příležitost vsazeno ! Na to přijdeš, a ani to bolet nebude !

Malá tečka na závěr :

Kluž - AS 1:1 :)

Tak doufám, že jsme si udělali jasno, teď alespoň znáš i můj pohled na věc ! Nebudu se bránit, tomu, když na tento příspěvek budeš reagovat, ale pokud to zas bude nějaká neopodstatněná blbost, tak sorry, tím se vážně zabývat nebude, tudíž po té nebuď uražený, když ti na to neodpovím. Tudíž se snaž, aby to mělo hlavu a patu ! Dík !
<<

andrejko20

Příspěvky: 17

Registrován: úte 30. lis 2010 14:48:53

Příspěvek pát 10. pro 2010 23:13:19

Re: NHL střelci 7.12.2010

Deellepe píše:Podívej se Andrejko, udělám si na tebe čas, a napíšu pár řádků, aby jsme si to ujasnili, mám rád pořádek !
V prvé řadě rozlišuj jablka od hrušek ! Nevím, jestli tam na Slovensku máte nějaké takové přirovnání, jestli tomu budeš rozumět.
Věř mi, že je spousta sázkařů, kteří "jen" procházejí fora a tipujou, co ostatní zanalyzuou. To je fakt. Dalším faktem je, a jedná se o sázení, tak zkrátka a prostě, když sesmolím analýzu, tak musí být bez chyby ! Tak to prostě je ! Neříkám, že když napíšu, že nebude hrát ten a ten hráč, a on pak nastoupí, tak to za chybu nepovažuju, pač dosti třenéři před zápasem mlží atd.
Dle mě, je chybou dosti podstatnou, uvést zkreslující údaje o tom, kdo z kterých týmů má kolik bodů, a kolik tomu či onomu týmu stačí k postupu, dle je to hrubá chyba ! Když si přečtu analýzu, z které mi bude vycházet z vklad/riziko/výhra tip 2, a tip si odůvodním tím, že domácí vyhrajou, ale ono to ve skutečnosti tak není, a stačí jím bod, tak je to problém, neříkám, že hostující tým nemusí vyhrát, ale vycházím ze základu té analýzy, je to prostě špatně ! Frajer si to přečte, vsadí, tip 2 na tiketu, a tiket třebas v háji, jen díky špatně napsané analýze, kdyby šlo o něco jiného, tak OK, ale tady jde o peníze !!!
Upozornil jsem na to, možná je fakt, že za každou větou jsem měl vykřiník, ale jestli tě tohle štve, tak to sorry, LOL !!!

Ano, i já jsem se několikrát sázkařsky spletl, ale nikdy jsem to předtím nikde veřejně nefiltroval !
Chápu, když se ozve majitel příspěvku, jsme chlapi a jsme tak trochu ješitní, to chápu, ale že přijdeš ty, a ještě s takovým argumentem ! Co to má být ?? !! Nemáš si do koho rejpnout ??

Zkus uvažovat ! Vrátím se k tomu příspěvku, víc výše ! Nevím co sis tím chtěl dokázat. Ale povím ti jedno. Zasmál jsem se z plna hrdal :D Doufám, že jsi inetligentní mladý muž, a víš jaký je rozdíl mezí zápasem, který se opravdu hraje, odehraje a tím, když hráč, střelec nenastoupí, podotýkám, že sázař má na tu i tu sázkovou příležitost vsazeno ! Na to přijdeš, a ani to bolet nebude !

Malá tečka na závěr :

Kluž - AS 1:1 :)

Tak doufám, že jsme si udělali jasno, teď alespoň znáš i můj pohled na věc ! Nebudu se bránit, tomu, když na tento příspěvek budeš reagovat, ale pokud to zas bude nějaká neopodstatněná blbost, tak sorry, tím se vážně zabývat nebude, tudíž po té nebuď uražený, když ti na to neodpovím. Tudíž se snaž, aby to mělo hlavu a patu ! Dík !



Okej mas pravdu kazdy robime niekedy chyby, ved v pohode napisal si to pekne a aj pravdivo :) . Ti tvoji strelci, ktory nehrali a kvoli comu som vlastne do teba vyskocil tak to bola iba moja zamienka :) hladal som daku chybu na tebe a tvojich prispevkoch. Chapem ze mas rad poriadok ale ani ty si nemusel vtedy do mna tak vyskocit ked som zadal zly datum :).

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.161s | 41 Queries | GZIP : Off Livescore