NHL střelci 15.12.2010 ráno

<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 14. pro 2010 18:09:29

NHL střelci 15.12.2010 ráno

Zdarec všem !

Do předmětu tohoto tématu jsem hodil slovíčko ráno, neboť téma s datumem 14.12. tu už je, respektive to téma bylo věnováno dnešním ranním střelcům. Chtělo by se to dohodnout, jak to psát :D

No nic, tak jsem si říkal, že zanalyzuju dnešní dva zápasy. Jinak tikety jsem dal do Klubovny, tak se na to můžete podívat, a kontakt na mě jsem tam též uvedl.

Tudíž.

Phill - Pitt

taková malá statistika na okraj, Tučňáci už neprohráli 13 zápasů za sebou, možná je už na čase klopétnout :D
Možná, že by mohli Letci z Prhilli frnknout nemotorným Tučňákům a několikrát zasunout do hangáru !

Podle mé statistiky Giroux pravidelně skoruje když začíná nový týden. Takto, ze začátku týdne se trefil 4krát za sebou.
Tudíž nový týden nám začíná, a podle statistiky by měl zasunout Giroux. (doufám, že jsem to napsal přijatelně pro pochopení, pro fajšmejkry statistiky)

Jeff Carter - nejvíce střel z celého mužstva, cca 130, nezasunul 4 zápasy.
Brieriho nedávejte - nikdy nedal za 5 zápasů více jak 3 branky, dneska gola nedá.

Malkin se dostává po zranění do formy, ale ještě bych na něj nedával žádný groš.
Pittsburg je dnes nečitelný.
Jen co vidím, je to, že prohraje !


Edmonton - Toronto

tady by měli pad goly +5,5 obrany děravé, jak rezavej cedník stárnoucí babičky !

A střelci ? Jaj ! Kdo nebude mít na tiketu Grabovského, tak je u mě Mrtvej Sázkař !
Kulemin - 6 zápasů nesmočil, nezasunul, jak chcete :D
MaCarthur - fakt nevím co s ním je, ze začátku můj oblíbenec, a teď je nějakej vyčichlej, jak moje stojatý ponožky na balkoně, ani toho prostoru na ledě moc nemá.
Kessel - toho nechám odpočívat o víkendu mi on a další homosexuální trojka vydělala ranec, takže ho na chvíli dáme k ledu.

Olejáři - tak ti, pokud nebudou slejvat, tak snad mladíci Hall, Eberle mi mohli zasunout
Gagner - 4 zápasy nesmočil
Jones, Penner - 2 zápasy nezasunuli


Top 2
Carter + Grabovski :geek:
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek úte 14. pro 2010 18:24:22

Re: NHL střelci 15.12.2010 ráno

Datum uvádí sázkovka tak podle to bych se řídil myslím že je to tak bude ok
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

homal

Uživatelský avatar

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 02. pro 2010 13:22:38

Příspěvek stř 15. pro 2010 0:06:37

Re: NHL střelci 15.12.2010 ráno

Deellepe to zhrnul dostatocne, tak ja uz len strucne:

Philla - Carter
Pitsburg -dnes asi fakt nic, Crosby maly kurz a inak fakt necitatelne este nad Dupuisom som rozmyslal, ale asi ich tuto noc vynecham...
Toronto - ako uz bol D. spominal - Grabovksi z toho vychadza najlepsie, keby mal Kessel v Nike vacsi kurz dam aj jeho, ale za 2,78 ma to nejak nelaka....

Edmonton - ja volim Pennera
<<

Květák

Příspěvky: 3

Registrován: ned 05. pro 2010 12:51:46

Příspěvek stř 15. pro 2010 10:55:55

Re: NHL střelci 15.12.2010 ráno

Deellepe ty jsi bůh, doufám, že sem hodíš něco pro zítřejší ráno;)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.334s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore