Příspěvek pon 15. lis 2010 22:20:00

B. Bystrica - Poprad

B. Bystrica - Poprad
16.11.2010,17:00

Ač je úterý na zápasy velmi chudé, vybral jsem si k analýze jedno utkání, které by mohlo být pro Vás přínosem. Jedná se o zápas slovenské nejvyšší hokejové ligy mezi B.B. a Popradem.
Těmto dvěma týmům se v dosavadním průběhu trošku divočejší ligy (na můj vkus letos těžko tipovatelná) velmi dobře daří, o tom svědčí jejich dosavadní umístění v tabulce (BB 2.místo, Poprad 3.místo, s rozdílem 11bodů).
Pro mě jsou favority tohoto utkání domácí B.Bysrica, která doma dokázala z dvanácti zápasů devětkrát vyhrát, jedenkrát vyhrát v prodloužení a pouze dvakrát prohrát. První prohru zažili na vlastním stadionu hned v prvním kole proti Žilině a druhou proti suverénnímu celku letošního ročníku Košicím - podle mě se jim dají proto obě prohry odpustit. Hosté z Popradu mají v zápasech na soupeřových kluzištích bilanci 4 výhry, 6 proher, dvě výhry po prodloužení a jednu prohru po prodloužení. Poprad ale určitě není lehkým soupeřem, dokázali to výhrou 3:2 na ledě prvních Košic. Přesto si však myslím, že v BB nepřekvapí a zápas dopadne tak jak má, výhrou domácích.

Tip: 1 za kurz 2,1 u Fortuny.sk nebo 1 Vítěz za kurz 1,7 u Fortuny.sk

GOOD LUCK