střelci KHL 25.12

<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek sob 25. pro 2010 11:02:45

střelci KHL 25.12

A.Mytišči-D.Moskva MOZYAKIN

Jaroslavl-Čechov LEHTERA

Novgorod-Čerepovec VESCE
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek sob 25. pro 2010 14:11:51

Re: střelci KHL 25.12

O čem je tahle analýza ? Že koukneš do nabídky a napíšeš z každého zápasu jedno jméno ? Nic moc, ani za udělení hodnocení to nestojí.
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek sob 25. pro 2010 16:15:02

Re: střelci KHL 25.12

Deellepe a co tobě za udělení hodnocení stojí když jsi za celou dobu co tady píšeš udělil 3 ? ;)
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek sob 25. pro 2010 18:33:50

Re: střelci KHL 25.12

Přečíst si něčí analýzu, vsadit podle ní, vyjde-li zápas podle analýzy, pak udělím hodnocení.

Co se týče té rádoby analýzy nahoře, tak jak jsem psal o tom hodnocení, nemyslel jsem mé hodnocení, ale jak jsem si tak všiml, tu sázkaři, tipéři, čumilové, dávají hodnocení většínou za pěkný sloh, pravopis atd. Takže jsem měl na mysli hodnocení ze strany vás ostatních.
No já nevím, dříve jsem takové střelecké analýzy neanalýzy, kde bylo vypsáno 10 zápasů a od každého zápasu vypsán jeden střelec, někdy se našel i frajer, který vypsal hned dvě pětky střelců, přecházel, pač tenkrát i mě osobně bavili analýzy, teď mě to už nebaví, pač abych je dělal sám, a to se mi moc nechce a ani nelíbí. Hraju jen střelce a o nich si vždy před zápasem popovídám z pár lidma na icq, či na skypu. Nečtu až tak moc analýzy fotbalový, a hokejový, tam nevím, zda se najde nějaký pisálek na úrovni.
Ale sorry, ale to co předvedl autor této analýzy nahoře, wtf tvl co to má bejt ? !
Teď už jen čekám, kdo, kdy, jak a za co mě někdo písemně napadne :D
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 25. pro 2010 18:44:33

Re: střelci KHL 25.12

Deellepe píše:Přečíst si něčí analýzu, vsadit podle ní, vyjde-li zápas podle analýzy, pak udělím hodnocení.

Co se týče té rádoby analýzy nahoře, tak jak jsem psal o tom hodnocení, nemyslel jsem mé hodnocení, ale jak jsem si tak všiml, tu sázkaři, tipéři, čumilové, dávají hodnocení většínou za pěkný sloh, pravopis atd. Takže jsem měl na mysli hodnocení ze strany vás ostatních.
No já nevím, dříve jsem takové střelecké analýzy neanalýzy, kde bylo vypsáno 10 zápasů a od každého zápasu vypsán jeden střelec, někdy se našel i frajer, který vypsal hned dvě pětky střelců, přecházel, pač tenkrát i mě osobně bavili analýzy, teď mě to už nebaví, pač abych je dělal sám, a to se mi moc nechce a ani nelíbí. Hraju jen střelce a o nich si vždy před zápasem popovídám z pár lidma na icq, či na skypu. Nečtu až tak moc analýzy fotbalový, a hokejový, tam nevím, zda se najde nějaký pisálek na úrovni.
Ale sorry, ale to co předvedl autor této analýzy nahoře, wtf tvl co to má bejt ? !
Teď už jen čekám, kdo, kdy, jak a za co mě někdo písemně napadne :D

já bych tě třeba opět písemně napadl, ale zavázal jsem se, že se s tebou už hádat nebudu ;)
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek sob 25. pro 2010 19:08:27

Re: střelci KHL 25.12

Chválihodné ! :)
<<

singo

Příspěvky: 48

Registrován: čtv 09. pro 2010 17:03:29

Příspěvek sob 25. pro 2010 21:04:17

Re: střelci KHL 25.12

Deellepe píše:Chválihodné ! :)

a co si akoze potreboval za analyzu.jardis ponukol 3 strelcov o ktorycch si myslel ze daju.mne osobne to stacilo len ty deellepe mas stale s niecim problem.akoze nic proti tebe ale u mna stale len machrujes .ja som vo velkom ocakavani aku analyzu ponuknes ty zajtra na NHL.
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek sob 25. pro 2010 21:49:46

Re: střelci KHL 25.12

Machruju ? Aj :)
Tak snad se můžem pobavit o klvalitě analýz ne ?
Viděl jsem tu aj pár analýz na zápas, kde na domácího byl kurz něco málo přes 1,3 a analyzátor se strašně po dohraném zápase bouchal do prsou, jaký je KING, že zápas dobře zanalyzoval :D
Dělat analýzy je jedna věc. OK ! Výtečně !
Dělat dobré analýzy je druhá věc.
A pokud má toto forum být lepší, než-li ty "ostatní" je třeba tomu tady dát nějakou úroveň.
Je dobré kritizovat, lepší je kritiku umět přijmout.
Já osobně jsem tu už dlouho žádnou analýzu nenapsal, důvod jsem napsal výše.
Vím, že nabídl 3 střelce ze 3 zápasů. Za co má ode mne plus je to, že nevypsal první dvě lajny od každého mužstva. Ale tato analýza má stejný význam, jako kdyby si ty střelce napsal doma na papír a magnetem dal na ledničku.
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 25. pro 2010 22:01:18

Re: střelci KHL 25.12

myslím, že zrovna ty tu úroveň tady srážíš níž a níž.

už jenom tohle o tobě něco vypovídá:
Každý vůl byl jednou tele.
Silnější pes mrdá.
Když se kácí les, létají třísky.
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek sob 25. pro 2010 22:48:26

Re: střelci KHL 25.12

Něco vypovídá ! Jo hej kámo ! Určitě ! Máš naprostou pravdu ! Tak jako, že Slunce vychází na východě.

Každý vůl byl jednou tele. - jsem převzal z fora notebook.cz. Líbilo se mi to. Před slovem vůl bylo ještě "velký", ale to jsem vymazal. Pač se mi to tam moc nepáčilo. Možná se mi to líbilo i tím, že jsem ve znamení Býk. Ti vtipnější z vás, drtivá většína tady si jistě domyslí, že bych mohl být impotentní, že ? :D

Silnější pes mrdá. - má jedna z nejoblíběnějších hlášek z divadelní hry Ivane, kamaráde, můžeš mluvit. Plus taky nutno dodat, že je trefná do dnešní doby, ve které žijem.

Když se kácí les, létají třísky. - dosti častá fráze mého táty, budiž mu hlína lehzká. Byl zaměstnancem KRNAPu. Porážel stromy. A když do něčeho šel, tak neznal svého bratra, kterého neměl :D Nebo i doma tuto větu dosti často pronášel.

Myslím si, že se tu nemusím ospravedlňovat :D že jo Slejsko :D
Hele, ale jestli si chcete povídat 429 299 120 tady vám dávám číslo na mé icq. Tam si to můžem všechno vyříkat, jak se sluší a patři, a nemusím to tu zaplacávávat takovýma kravinama. Oni čumilové si pak myslí, že když je tolik příspěvků u jednoho tématu, že se tu bavíme o sportu na dané téma :D a pak jsou všichni strašně smutní, že nemůžou opsat tipy který si přečetli na třech řádcích analýzy, pač doufali, že jim analýza něco dá, a ostatní přidávaj další střelce :D

A nebo jestli vám dělá dobře, že to tu všichni čtou, a postupně se přidává více a více nových a nových přispěvkovatelů, kteří se přidávají na stranu dobra a všichni, jako rytíři ve stříbré zbroji bojují proti jednomu, mám na myslí mě, rádi se navzájem poplacáváte, jak jste dobří, jak jste mi to psanně nandali, no tak, můžeme toto velice plodné téma vést dále :D
<<

singo

Příspěvky: 48

Registrován: čtv 09. pro 2010 17:03:29

Příspěvek ned 26. pro 2010 8:30:55

Re: střelci KHL 25.12

"Deellepe"-nebud hned tak vztahovacny.ale niekedy mi pripadas ako keby si len ty vedel vsetko o strelcoch.ja som rad za kazdy tip ktory sem niekto da .dnes pridam aj ja zopar tiketov ktore dnes podam.ale na nhl je este cas .potom si rad precitam tvoj nazor.zatial pekne sviatky vsetkym

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 24 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.151s | 41 Queries | GZIP : Off Livescore