NHL - Střelci

<<

josep_mexx

Příspěvky: 28

Registrován: úte 23. lis 2010 13:04:23

Příspěvek stř 24. lis 2010 14:49:56

NHL - Střelci

Vítám Vás u svého pohledu na střelce NHL. Mnoho lidí jsou názoru, že sázení na střelce je loterie, která nevychází. Ale každá sázka je loterie. Je jen třeba se tomuto problému dostatečně věnovat a pokud chcete sázkami na střelce těžit, je třeba shromažďovat důležité informace, ne jen od boku někoho vybrat a doufat.
Za tyto informace já osobně považuji: Ice time (čas na ledě), počet střel za zápas, jestli daný hráč chodí na přesilové hry, poté samozřejmě sílu týmu ve kterém hraje a dalším aspaktem je defenziva týmu proti kterému nastupuje.
Dnešní kolo vídím takto:

BUF - PIT
- zde bych doporučil Crosbyho, který má neuvěřitelnou střeleckou potenci v posledních zápasech. Jeho IceTime je nejvyšší z útočníků Pittsburghu. Vetšinou to při zápasech Pittsburghu bývá volba mezi Crosbym a Malkinem. Ale pro Sidneyho hovoří forma v posledních utkáních. Kurz v chanci je 2.4 a na Malkina 2.9
- pro odvážné, kteří se nezaleknou kurzu zde mám lahůdku v podobě Jasona Pomminvilleho z Buffala. V chanci je na něj kurz 3.7! Proč ho doporučuji? Je to výborný střelec, který se po zranění dostává pomalu nahoru, dostává už také slušnou porci minut na ledě a v poslední řadě,trefil se 3x ve čtyřech posledních vzájemných utkáních s Pittburghem!

NYI - CLB
- za domácí Ilanders bych doporučil Tavarese s kurzem v chanci 3.4 Jde o mladého střelce, který má "čich" na to kde stát, zejména při přesilovkách. Jediné na co doplácí je forma svého týmu, která je žalostná a NYI jsou nejhorším týmem NHL!
- za Colombus je volba zcela jasná. Rick Nash. Jeho pomalý rozjezd mě poměrně překvapil, ale formu v posledních zápasech má neuvěřitelnou. 7 branek v posledních 4 zápasech!!! Jediné co je překvapivé, že jeho IceTime klesl na 17 minut. U takového hráče bych očekával něco kolem 20-23 minutami. Ale má to své odůvodnění. Jeho tým šlape, vyhrává, nemusí se v závěrech přetahovat o výsledek a proto je Rick šetřen. Kurz 2.7 proti slabým NYI je poměrně slušný tip. I když jediné co mě odrazuje je - nemůže se trefovat pořád.

CAR - WSH
- v tomto zápase je vysoký předpoklad overu. Za domací bych zkusil za kurz 2.8 Erica Staala. Výborný urostlý šuter, který byl i tahounem vítězné Canady na Hrách ve Vancouveru. Washington je sice s Philou nejlepším týmen NHL,ale rád útočí. A když je zranění Neuwirth, teprve po zranění se vracející Varlamov, může to být slušná přestřelka.
- za hosty podle kurzu vybízí ostrošřelec Ovečkin. Kurz 1.85. Osobně tohohle kluka začnu za tenhle kurz dávat až se opět vrátí do své formy. Viděl jsem ho v posledním zápase s Jersey a byl žalostnej. To viděl i jeho trenér a po první třetině ho stáhl z elitní formace se Seminem a Backstormem. Jsem sice přesvědčen skoro na 100%, že dnes Ove branku dá. Ale za tento kurz to za více peněz riskovat nebudu. Více se mi líbí právě druhý rus Semin. Kurz 2.2 není nic extra,ale jeho porce minut na ledě a počet střel v zápase, se není čemu divit. Je to totiž srovnatelné s Ovečkinem. Možná bych zkusil v tomto zápase jak Semin,tak Ove. Pokud nebudou hrát spolu v lajně, je to vysoce pravděpodobné.

NJ - CLG
- Jersey! Druhý nejhorší tým NHL! NESKUTEČNÉ!!! Ale je na vzestupu. Výhra s Washingtonem 5:0 je důkazem. Calgary je jen o tři body lepší než soupeř. Tady bych dopučil nejraději mého oblíbence Zacha Pariseho. Bohužel. Je zraněný! Tak se nabízí trapící se megastar NHL Kovalčuk. Za kurz 3. NADHERNÝ kurz. Má to problém. Je opravdu z formy. Proti WSH byl opravdu slabý. Ale malé náznaky na zlepšení ukazoval, tak dnes věřím, že to protrhne.
- na druhé straně Jarome Iginla. Začatek sezony katastrofální! Nyní? Poslední 3 zápasy 6 branek. Je tam, kde ho známe a kurz 2.9 proti ne zcela ještě rozjetému Jersey je moc pěkný.

TB - NYR
- vrchol každého kola NHL se nachází v této sezone vždy tam, kde hraje Tampa a Steven Stamkos!!! Jeho forma je neuveřitelná. Já osobně si myslím, že je paradoxně zapříčeněna zraněním Vinceta Lecavalliera, ikony Tampy. Dostal více prostoru a začal řádit. Dnes je na něj kurz 2.1 Když se trefil proti nepropustné obraně Bostonu, tak už může dát gol opravdu vždy a komukoli. Nezapomínal bych na druhého muže Tampy, Martina StLouise. Stejná porce minut, vysoký počet střel. Na tohohle štírka je kurz 3. Krasný.

VAN - CLR
- D.Sedin!!! Poslední tři zápasy neskoroval a dneska,tuto pro něho nezvyklou sérii,ukončí. Kurz 2.8

SJ - CHI
- krásný zápas, který nevím, jestli dospěje k přestřelce nebo taktickému boji. Za domácí tam vidím Patricka Marleau. Kurz 2.9 O fous u mě dnes vítezí před Danym Heatleym. Na něho je kurz totožný. Zde to je ale nevyzpytatelné!
- Chicago je užasný tým, můj nejoblíbenější. Ale čekal bych od běj více. V San Jose to budou mít těžký. Libí se mi hra Patricka Kane. Kurz 3.1 Dnes bych zde ale spíše viděl Mariana Hossu. Kurz 2.8

Dnes je určitě z čeho vybírat.Všechny uvedené kurzy jsou z Chance. Já ale osobně doporučuju na tiket dávat dva maximálně tři střelce. Dnes to osobně vidím na Stamkos-D.Sedin za více peněz.

Budu rád za vaše připomínky,vaše tipy a odůvodnění
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 24. lis 2010 15:00:09

Re: NHL - Střelci

dobrá práce...
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 24. lis 2010 15:00:17

Re: NHL - Střelci

Jedním slovem nádhera.
Díky a hodnocení je v tomto případě více než na místě.
<<

josep_mexx

Příspěvky: 28

Registrován: úte 23. lis 2010 13:04:23

Příspěvek stř 24. lis 2010 15:25:38

Re: NHL - Střelci

Jaké jsou vaše tipy?
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 24. lis 2010 15:29:10

Re: NHL - Střelci

já hokej nesleduju, takže nemůžu říct :)
<<

jendad

Příspěvky: 1

Registrován: stř 24. lis 2010 16:47:57

Příspěvek stř 24. lis 2010 17:02:30

Re: NHL - Střelci

Dnes : Brown (LA), St. Louis , Miettinen, Giroux, Burrows, Zajac.
Pálím to víceméně od boku, jelikož není čas na sledování statistik, při plném kole to zabere více než hodinu času, beru v potaz stejné podmínky , celkový čas, počet střel, čas v přesilovkách. Potřeboval bych vědět která světová sázkovka toto riziko vypisuje. Vzhledem k rozdílům kurzů se domnívám, že generují sázkovky samotné a dají se najít chyby ve vypsání kurzů. Chce to opravdu sledovat dlouhodobě. Spíše než k " favoritům" se přikláním k vyšším kurzům. Vzhledem k tomu, že u této sázky má štěstěna velký vliv sázím za menší obnosy v kombi ( 4 z 6). Jednou za sezonu mi 5 vždy vyjde, takže se to zaplatí. Tak to aspoň v krátkosti.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 24. lis 2010 17:14:43

Re: NHL - Střelci

Vzhledem k tomu, že u této sázky má štěstěna velký vliv sázím za menší obnosy v kombi ( 4 z 6). Jednou za sezonu mi 5 vždy vyjde, takže se to zaplatí. Tak to aspoň v krátkosti.


Tohle zní zajímavě.
Rozhodně by bylo dobrý o tom něco napsat do Strategie sázení
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek stř 24. lis 2010 17:42:24

Re: NHL - Střelci

Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

jardis27

Uživatelský avatar

Příspěvky: 619

Registrován: sob 20. lis 2010 10:01:17

Příspěvek stř 24. lis 2010 17:45:07

Re: NHL - Střelci

Plactu dávám pro zábavu a říkám si co kdyby jinak dám vždy dva nebo tři střelce ve většině připadu mám po jedné chybě
Obrázek Obrázek



Sázení ze mě udělalo žebráka takže teď jezdím v autě bez střechy piju starý vína a jím plesnivý sýr
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 24. lis 2010 18:03:07

Re: NHL - Střelci

Jestli tohle dáš, tak přispěješ na rozvoj Tipfóra :)
Dobrej úlet za bůra
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 24. lis 2010 19:30:56

Re: NHL - Střelci

jardis27 píše:https://www.tipsport.cz/webtip-sandbox/ViewUsersTicketAction.do?idu=-69482504493&idb=-1&hash=wdQAepVzS%2FB%2BFKliWoCouuAzXJk%3D :lol:

pak napiš jak to dopadlo ;)
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 24. lis 2010 19:37:57

Re: NHL - Střelci

Moc pěkný
Rozhodně jsi mě přesvědčil, že tě budu sledovat
<<

josep_mexx

Příspěvky: 28

Registrován: úte 23. lis 2010 13:04:23

Příspěvek stř 24. lis 2010 20:16:36

Re: NHL - Střelci

To mě těší
<<

Fragrante

Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: pon 22. lis 2010 18:32:44

Příspěvek stř 24. lis 2010 23:18:47

Re: NHL - Střelci

Pěkná analýza.
<<

josep_mexx

Příspěvky: 28

Registrován: úte 23. lis 2010 13:04:23

Příspěvek čtv 25. lis 2010 8:29:44

Re: NHL - Střelci

Tak střelci se moc nečinili,ale ti dva hlavní vyšli.

https://www.chance.cz/cs/chance/tiket-v ... kod=235431

Ještě škoda tohoto:
https://www.chance.cz/cs/chance/tiket-v ... kod=235649
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 25. lis 2010 8:33:19

Re: NHL - Střelci

Pěkný
<<

Dodo72

Příspěvky: 63

Registrován: čtv 25. lis 2010 10:56:48

Příspěvek čtv 25. lis 2010 11:00:22

Re: NHL - Střelci

Našel jsem tuto stránku až dle odkazu na fóru chance.Taky dost často pokouším štěstí na střelce.Jsou dny kdy jich vyjde dost,jindy zase nic.Včera jsem byl také přesvědčenej o Stamkosovi a Sedinovi.Bohužel i o Ovečkinovi a Nashovi.Takže z toho nebylo nic.Chce to opravdu trochu se věnovat statistikám.Jenže ne každý na to má čas.
<<

50Cent

Uživatelský avatar

Příspěvky: 107

Registrován: sob 27. lis 2010 15:37:32

Příspěvek sob 27. lis 2010 15:52:00

Re: NHL - Střelci

potreboval bych protridit strelce. zuzil jsem vyber na:

gionta
pominville
alfredson
st.louis
booth
hornquist
gaborik
getzlaf
stewart
williams
hossa.

pomuze nekdo? :roll:
<<

Little-George

Příspěvky: 77

Registrován: ned 14. lis 2010 18:30:02

Příspěvek sob 27. lis 2010 20:22:56

Re: NHL - Střelci

Já vám dám jen jednu radu... Osobně se chystam střelce víc sledovat a více je vsázet...
Ovšem D.Heatly v San Jose, se trefuje téměř pravidelně a proto, vás málokdy zklame ;)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.334s | 52 Queries | GZIP : Off Livescore