Košice - Slovan Bratislava

<<

panda

Příspěvky: 145

Registrován: ned 14. lis 2010 14:18:40

Příspěvek pát 26. lis 2010 10:35:54

Košice - Slovan Bratislava

Košice - Slovan Bratislava
26.11.2010,17:30

V tomto utkání si spolu zahrají v tabulce první Košice s osmým Slovanem. Domácí Košice mají na svém ledě 10 výher, 4 remízy a 2 prohry, hosté naopak 4 výhry, 1 remízu a 10 proher. Nutno podotknout, že posledních šest utkání venku Slovan prohrál a to i u daleko slabších soupeřů než jsou Košice (Žilina, Trenčín).
Pokud nepočítáme do soutěže slovenskou dvacítku, tak je Slovan za posledních deset zápasů nejhorším celkem ligy, kdy má na svém kontě jednu výhru, jednu remízu a osm proher se skóre 17:38. Téměř opačné skóre má za posledních deset zápasů Košický výběr - 37:18 a to při bilanci sedm výher, dvě remízy a jednu porážku.
Co se týče letošních vzájemných zápasů, tak Košice doma 2x vyhráli a 1x prohráli na Slovaně, ale to bylo ještě začátkem ligy, kdy měl Slovan nevyrovnané výsledky, nyní se však nachází ve velké krizy a dává body zadarmo.

Jasným favoritem jsou pro mě domácí Košice s kurzem 1,65 na čistou jedničku

GOOD LUCK
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 10:38:20

Re: Košice - Slovan Bratislava

kdybch měl na účtě dostatek peněz, tak si na ty Košice snad i podle tvé analýzy vsadím :) ale bohužel čeká mi to na jiných zápasech
<<

Návštěvník

Příspěvek pát 26. lis 2010 15:59:06

Re: Košice - Slovan Bratislava

Nazdar tak ja si zahram X2.Slovan sa chyti v Kosiciach 8-)
<<

Broderr

Příspěvky: 8

Registrován: pon 22. lis 2010 23:30:15

Příspěvek pát 26. lis 2010 16:42:13

Re: Košice - Slovan Bratislava

lepsiu srandu som dnes necital ...ze sa Slovan chyti v KE :D
Slovan sa mal chyta uz 4 zapasy, ani raz mu to nevyslo :D ...az na remizu s Popradom. V KE bez sance dnes
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 16:43:46

Re: Košice - Slovan Bratislava

Broderr píše:lepsiu srandu som dnes necital ...ze sa Slovan chyti v KE :D
Slovan sa mal chyta uz 4 zapasy, ani raz mu to nevyslo :D ...az na remizu s Popradom. V KE bez sance dnes

docela hodně bych se ti vysmál, kdyby slovan opravdu vyhrál ;)
<<

Broderr

Příspěvky: 8

Registrován: pon 22. lis 2010 23:30:15

Příspěvek pát 26. lis 2010 16:58:54

Re: Košice - Slovan Bratislava

nezda sa ti ze si pisal ze keby si mal peniaze na ucte tak si vsadis na vyhru KE ??? ...trocha si teraz odporujes :lol:
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 17:06:10

Re: Košice - Slovan Bratislava

Broderr píše:nezda sa ti ze si pisal ze keby si mal peniaze na ucte tak si vsadis na vyhru KE ??? ...trocha si teraz odporujes :lol:

a jak si odporuju? :o to mi teda vysvětli :lol: já bych to vsadil, kdybych měl za co, jenom nemám rád takové to vysmívání jak je to tutovka, jak je to jistý a už tolikrát vyhrál totální outsider.... asi moc dlouho nesázíš, nebo moc často sport nesleduješ, protože jinak si to nedokážu vysvětlit...
<<

Broderr

Příspěvky: 8

Registrován: pon 22. lis 2010 23:30:15

Příspěvek pát 26. lis 2010 17:12:07

Re: Košice - Slovan Bratislava

no vobec sport nesledujem... ani netipujem. Neviem ako inac by som nasiel toto forum a regol sa sem.
Jasne ze sport sledujem ...a aj prave preto pisem ze Slovan dnes body neziska. Kedze viem v akej forme sa nachadza a ako hraju Kosice. Som Kosican takze nieco o tom viem
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 26. lis 2010 17:19:44

Re: Košice - Slovan Bratislava

Omlouvám se že se vám pletu do diskuse, ale mám takový divný pocit, že došlo celkem k nedorozumění :)

slejska by nesázel na Slovan ale na Košice (což já mimochodem taky) a jeho narážka na to, že by se ti vysmál kdyby Slovan vyhrál byla myslím jen proto, že nemá rád silácké řeči a né proto, že Slovanu věří.

Zkuste se tu prosím vyvarovat osobních útoků. Byla by škoda se tu zbytečně rozhádat. Oba evidentně víte o sázení dost a tak neblbněte :)
Díkes
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 17:20:52

Re: Košice - Slovan Bratislava

no a co já jsem Čkyňák a slávista. Jak ti mám vtlouct do hlavy, že se to stát může. Jasný, fanoušek Košic, ani si to nedokážeš představit, ale teď mi řekni, jestli náhodou Košice někdy neprohráli tu vaší tutovku. Já myslím že určitě ano a to je vůbec nesleduju, jako celý hokej. Nic není tutovka, nic není na 100% vyhraný zápas... Třeba příklad právě od Slavie, jestli sleduješ trochu českou Gambrinus Ligu. Kdo by před sezónou řekl, že bude Slavia hrát o záchranu. Kdo by před 2 lety, kdy jsme si zahráli Ligu Mistrů pomyslel, že budeme v takový brindě. V tenise prohraje třeba 4. hráč světového žebříčku s totálním outsiderem, který se nachází na konci třetí stovky v žebříčku. Ale jinak se omlouvám, asi máš pravdu, je to tutovka, Košice prostě prohrát nemůžou.
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 17:23:39

Re: Košice - Slovan Bratislava

já chlapi hokej vůbec nesleduju a to už vůbec ne slovenský. Jenom jsem ohodnotil tu analýzu a řekl jsem, že se mi líbí a podle ní bych si i vsadil, kdybych k tomu měl dispozice, ale nikde není dáno, že Košice zaručeně vyhrají, to není dáno nikdy a nikde... To by potom neexistovaly sázkové kanceláře :)
<<

Broderr

Příspěvky: 8

Registrován: pon 22. lis 2010 23:30:15

Příspěvek pát 26. lis 2010 17:38:25

Re: Košice - Slovan Bratislava

Petr ...to ze by slejska stavil na Kosice som pochopil. Ani sa tu nechcem hadat.
Proste som len napisal moj nazor vzhladom k forme Kosic a Slovana.

Slejska ...mne nemusis nic vtlct do hlavy. Viem ze stat sa moze cokolvek, favoriti uz milionkrat zavahali. Aj Kosice doma zavahali, ale v poslednej dobe sa to stava zriedka. Ked uz pises o SLavii, spominas obdobie pred sezonou (inac aj mna prekvapuju vysledky Slavie).
Pred sezonou by tiez nikto nepovedal ze Slovan bude v takej krize ...ale stalo sa, Slovan sa dostal do velkej hernej nepohody, ktora pretrvava, chybalo im aj par hracov, stale nejaki chybaju. Aj od toho sa odvija moj tip na vitazstvo Kosic.
To je vsetko... a nechcem to uz dalej rozoberat.
Vela stastia v tipovani :)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 21:17:03

Re: Košice - Slovan Bratislava

tak Broderra přesně to co jsem sliboval :lol: :lol: :lol: nerad se někomu vysmívám, ale slib je slib :)

ne promiň, tady máš aspoň důkaz toho, že se takové věci vážně dějí :)
<<

Broderr

Příspěvky: 8

Registrován: pon 22. lis 2010 23:30:15

Příspěvek pát 26. lis 2010 21:22:09

Re: Košice - Slovan Bratislava

ok ja to beriem ... stalo sa, ze to nevyslo v riadnom hracom case. Vyhra az po najazdoch. Hlavne ze neprehrali.
A ked si sledoval priebeh, alebo si pozrel vypis skore, Slovan vyrovnal v case 59:59 :? Mega stastie
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 21:25:08

Re: Košice - Slovan Bratislava

Broderr píše:ok ja to beriem ... stalo sa, ze to nevyslo v riadnom hracom case. Vyhra az po najazdoch. Hlavne ze neprehrali.
A ked si sledoval priebeh, alebo si pozrel vypis skore, Slovan vyrovnal v case 59:59 :? Mega stastie

koukal jsem jenom na výsledek :) takový je hokej no :)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.204s | 42 Queries | GZIP : Off Livescore