HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica

<<

Jozef

Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: čtv 27. led 2011 15:49:48

Příspěvek pát 28. led 2011 8:42:51

HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica

Obrázek HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica Obrázek
Derby slovenskej extraligy, ktoré sa odohrá 28.1.2011 o 18:00 na ľade Zvolena.

Hokejová bitka o Hron....Ako sa hovorí, derby nemá favorita, preto si myslím, že to bude vyrovnaný zápas, na čom sa zhodli i bookmakeri, ktorí vypísali približne rovnaké kurzy na oba tímy.

HKM Zvolen
Mužstvo posledné tri zápasy na vlastnom ľade zvládlo a určite bude chcieť pred svojimi divákmi v derby zápase vyhrať. Tréner domácich Bokroš sa vyjadril, že zápasy s Bystricou sú náročné fyzicky i takticky ale vždy doprevádzané skvelými fanúšikmi. Avšak ako najväčšia výhoda domácich v tomto zápase je to, že na listine maródov sú len dvaja hráči (Marcinek, L.Jurík).

HC05 Banská Bystrica
Banská Bystrica posledné dva zápasy so Zvolenom prehrala (5:3,3:2sn) a na listine zranených alebo chorých má až sedem hráčov, ktorí sú ťahúňmi mužstva. Chýbať bude Tománek (najlepší strelec tímu), M.Hudec, Weissmann, Kolba, Sýkora, Vizváry, Cuník. Bystrica má však celkom slušnú formu, keď z poslednýych piatich zápasov štyri vyhrala.

Môj názor je, že Zvolen dokáže uspieť proti zraneniami zdecimovanou Banskou Bystricou v celkom peknom kurze 2.3 Obrázek
Tak veľa štastia, GL všetkým :-!
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 28. led 2011 8:47:49

Re: HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica

Ahoj
Trošku jsem ti zvětšil písmo u klubů a změnil tu nečitelnou červenou na oranžovou.
Jinak super analýza. Díky
Jsem rád, že tu zase jednou máme někoho, kdo se vyzná ve Slovnaft Extralize, protože ta tu pořád nějak chyběla.

Tip využiju na "riskantnější tiket" - jinak proti Bystrici fakt nerad sázím. Nebýt těch raněných, nedal bych proti nim ani korunu.

Hodnocení samozřejmostí.
<<

Jozef

Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: čtv 27. led 2011 15:49:48

Příspěvek pát 28. led 2011 8:49:55

Re: HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica

Ďakujem :)
Ja taktiež Zvolen iba kvôli tým zraneniam, veď Bystrici bude chýbať takmer celý prvý útok :ymhug:
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek pát 28. led 2011 9:33:15

Re: HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica

Jozef píše:Ďakujem :)
Ja taktiež Zvolen iba kvôli tým zraneniam, veď Bystrici bude chýbať takmer celý prvý útok :ymhug:


JJ, krásná analýzka, hodnocení samozřejmostí, btw jak dlouho chyběj hráči B. Bystrici...tyhle co jsi vyjmenoval...?? Bo spíš takhle, který chyběj až teď proti Zvolenu... ;)
<<

Jozef

Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: čtv 27. led 2011 15:49:48

Příspěvek pát 28. led 2011 9:48:57

Re: HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica

Včera proti SR 20 už z nich nehral nikto. Tománek sa zranil v nedeľu v Nitre. Sýkora, Hudec, Weissmann a Vizváry sú chorí, čiže chýbať nebudú asi dlho. Toto je všetko čo sa mi podarilo zistiť. :ymhug:
A možno aj preto by som skúsil, že Miroslav Lažo dá gól v zápase, ako prišiel do Bystrice sa mu darí a určite strávi aj na ľade dosť času, keď je dosť hráčov zranených :)

Miroslav Lažo dá gól 2,7 kurz Obrázek
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek pát 28. led 2011 12:40:11

Re: HKM Zvolen - HC05 Banská Bystrica

ahoj
je to vážně loterie...jinak dobrá analýza oledně tý marodky
já osobně si zahraju over 5,5 za krásných 2,06 u fortuny Obrázek

GL všem

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.231s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore