Federer - Djokovic

<<

drsnak

Příspěvky: 41

Registrován: pát 26. lis 2010 10:42:55

Příspěvek sob 27. lis 2010 11:20:51

Federer - Djokovic

Taky přidám svůj tip na dnešek a to na zápas Federer - Djokovic. Hraje se už semifinále na turnaji mistrů, takže očekávám vyrovnané utkání. Zápas začíná dnes ve 21:00.

Federer má s Djokovicem kladnou bilanci vzájemných utkání 12-6. V tomto roce se potkali 4x a bilance je pro Federera 3:1, když jednu prohru utrpěl na US Open v pětisetovém zápase. Poslední dva zápasy vyhrál Federer a to v hale ( Shanghaj a Basilej ).

Na turnaji mistrů prochází Federer naprosto hladce, když všechny své zápasy vyhrál hladce s poměrem 6:0 na sety. Djokovic prohrál s Nadalem a vyhrál s Roddickem a Berdychem. Federerovi tímto turnajem končí sezóna, tak má motivaci jasnou. Zato Djokovic má v hlavě už určitě finále Davis Cupu, který pro něho bude vrcholem sezóny ( hrát se bude v Srbsku a to bude srdcová záležitost ).

Podle mě dnes vyhraje Federer. Hraje pro něho všechno, jak poslední vzájemné zápasy, které v hale vyhrál, tak forma jakou prochází na turnaji. Já dávám výhru Federera a kdo si troufá, může za menší obnos dát rovnou výsledek 2:0 na sety.
<<

drsnak

Příspěvky: 41

Registrován: pát 26. lis 2010 10:42:55

Příspěvek sob 27. lis 2010 22:49:12

Re: Federer - Djokovic

vysledek: 6:1, 6:4

Finále bude zajímavé... ale asi mám svého favorita :-)

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.128s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore