Blaz Kavcic - Michael Berrer

<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 15:07:25

Blaz Kavcic - Michael Berrer

Utkání začíná 2.2.2011 v 19:00 - Záhřeb

Jsem toho názoru, že ten aktuální Michael Berrer nemusí mít takovou sílu. Ani na domácím challengeru v Heillbronu ani z části neukázal co v něm je a to měl na místě naprosto celou rodinu. Ve dvou setech ho tam vyřadil Brands. Záhřeb je další z jeho oblíbených turnajů, z loňského roku zde obhajuje finále, ale nejsem toho názoru, že podobný výsledek by se mu povedl i letos. V prvním kole porazil Mektice, který sním držle až nečekaně dlouho krok, ale stavu 6-5* 0-40 přišel pro něho nepochopitelný zkrat a následně už se nedokázal vrátit do zápasového rytmu a pohody. Nicméně, žádný suverénní výkon od Němce a on sám jistě ví, že s takovou hrou ho můžou v dalším kole čekat problémy.

Tím spíš, když se proti němu postaví rozjetý kvalifikant, Blaz Kavcic. Včera si bez problémů poradil se Zverevem a jen doložil svou aktuálně dobrou formu, kterou získal už na Australian Open, kde zahrál až nečekaně skvěle. Skalp Andersona, Chardyho či Kendricka, to je velmi dobrá vizitka.

Verdikt
Za normálních okolností a lepší formě Berrera bych asi žádný bet nesázel. Nicméně za aktuální situace, kdy Berrer není v žádné formě a mega pohodě, ba přesný opak se dá říct o soupeři. Z mého pohledu to vypadá na hodně dlouhé, třísetové utkání, ve kterém je velmi pravděpodobný i nějaký ten tiebreak.

Bilance H2H
Oba hráči se na okruhu utkali jednou a to konkrétně na US Open, kde Němec deklasoval Kavcice 6-2, 6-2. Nutno ale připomenout, že to byla uplně jiná situace a navíc je tento výsledek starý více než dva roky.

Kursy ve světe
Pokud zajímá někoho příjem sázek ve světových sázkových kanceláří, tak více se sází na Kavcice. Pro upřesnění, na Berrera byl open kurs vypsán někde na cca. @ 1.65 a momentálně je k dostání i @ 1.86. Z toho lze lehce vyčíst, že podobný názor jako mám já, tak má spoustu sázkařů. CO se týče mého utkání, tak kursy jdou na over 22.5 také dolu ( profesionálně: dropují)
viz. http://www.oddsportal.com/tennis/croati ... er-under;2

Můj tip:
Tipovat vítěze utkání nebudu, je to v celku otevřené. A jelikož očekávám velmi vyrovnané utkání, tak over v hranici 22.5 by měl padnout. Hodně štěstí

over 22.5 @ 1.94 - Obrázek
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek stř 02. úno 2011 15:20:32

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

Skvěle napsané,rozbor na jedničku...,palec nahoru :-bd
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek stř 02. úno 2011 16:32:37

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

Neřekl bych, že Berrer hrál vyloženě špatně. On není žádný zázračný returner, takže se nedá očekávat, že by měl vyhrávat 6:2 6:1, tím spíš v hale. Nicméně jeho hlavní zbraň - servis, si držel naprosto bezpečně, když pouze jedinkrát v zápase pustil soupeře na shodu.

Na challengeru v Heillbronu dál ani postoupit nemohl, protože by pak sotva stíhal první kolo v Záhřebu, kde obhajuje loňské finále, jak jsi poznamenal. V takovém případě byla volba priorit jasná a výsledek toho zápasu tak není směrodatný a nevypovídá nic o Berrerově formě.

Berrer má v tomhle zápase výhodu povrchu, protože hala je jeho nejsilnější povrch, naopak Kavčič se lépe cítí na pomalejších površích a jeho výhra nad Zverevem byla v kariéře úplně první v hlavní soutěži halového turnaje ATP. A je otázkou, jestli byl jeho soupeř vůbec ve 100% stavu, protože ve druhém setu vedl 5:2, ale do konce zápasu už vyhrál jen 3 body, z toho 0 při vlastním servisu, což je přeci jen nestandardní.

S povrchem souvisí i Kavčičovo vystoupení na Australian Open, kde jsou kurty pomalé s vysokým odskokem, což vyhovuje právě antukářům jako je Kavčič. Navíc měl i trochu štěstí v zápase s Andersonem, který byl snad v každém setu o brejk nahoře, v tom posledním vedl dokonce 5:2, ale přesto zápas nějak dokázal prohrát. Výhra na hardu nad antukářem Chardym, který je z formy a výhra nad Kendrickem, který je na žebříčku pod Kavčičem, asi nemají až takovou váhu.

Hala v Záhřebu je rychlá, což je bašta pro Berrera, naopak pro Kavčiče nic, co by mu vyhovovalo. Myslím, že Němec by měl být vypsán někde na 1.5 - 1.6, proto mají kurzy na něj hodnotu. Což pochopitelně neznamená, že by nemohl dojít i ten over, k čemuž budiž přáno GL :ympeace:
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 16:46:21

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

1) O jeho formě jsem nemyslel, že bude vypovídat jen jeho prohra v Heillbronu s Brandsem, ikdyž tam se moc neukázal. Myslím tím i třeba porážku s Tomicem nebo celkem lehce s GGL, kdy byl prakticky celej zápas horší, byť GGL je trochu jinej level než Kavcic.

2) Neříkám, že Berrer se necítí v Záhřebu dobře, hraje na TOP povrchu, ale mě prostě přijdou jeho výkony matné.

3) K tomu Zverevovi, pokud si ho sledoval minulej rok, tak podobných výkyvů u něho bylo nespočet, čili u Zvereva úplně normální.

4) Mluvíš o štěstí s Andersonem, dobrý, ale aspoň to ukazuje, že tenhle hráč má hodně sebevědomí a je silnej v těhle chvílích. Otočit to s hráčem jako je Anderson je suprový výsledek .

5) Myslíš vážně to slovo antukář u Chardyho ? Hraje dobře na antuce, je na ní silnej, ale už dávno to není žádnej klasickej antukář. Dokáže se prosadit na hardech což je o něm už docela známé.

6) Nebere to, že Berrer je prostě na tomhle povrchu silnej, ale Kavcicovi to tu problém podle mě moc dělat nebude a v mezihře a na returnu je šikovnější. Bude záležet na uspěšnosti prvního servisu u Němce a hrát proti soupeři, který má momentálně určitě veliké sebevědomí není nic lehkého. Bude to boj
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 02. úno 2011 17:00:07

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

Tak aniž bych toho o tenise nějak moc věděl, tak na tenhle zápas se těším a jsem fakt rád, že se tu sešli dva borci, kteří o tenise dost vědí. :-bd

Asi nejsem jediný, kde bude chtít zápas po této profidiskusi sledovat

U těchto sázkovek poběží live video tohoto zápasu: Obrázek Obrázek Obrázek

U Obrázek vás nechají koukat, ikdyž se tam regnete čerstvě. U těch ostatních tuším až po té, co tam budete mít nějaký vklad.
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek stř 02. úno 2011 17:20:52

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

1) Myslím, že Tomic na AO ukázal, že svou kvalitu má, která se navíc záhadně zvyšovala tím, že hrál před domácím publikem :) Naopak Berrer jak opustí halu, tak zas až takové nebezpečí nepředstavuje.

4) Zápas jsem neviděl, takže nemohu říct, zda tomu obratu přispěl zlepšeným výkonem Kavčič, nebo zhoršeným výkonem Anderson, ale jelikož Anderson prohrál velmi podobným způsobem týden předtím s Hanescem, tak mám podezření na něj :)

5) Se svým servisem a forehandem by byl nebezpečný i v bazénu, o tom žádná, ale s jeho slabou pohyblivostí a obranou je mimo antuku snadno zranitelný.

6) Jop, první servis Berrera bude hodně důležitý, to je pravda. A pravda je i to, že je Kavčič nažhavený, viz:

Won agains Zverev today 62 75. Played great in the end of second set.. Tomorow agains Berrer on Center court I think... Can not wait... :)


Zatím v tom žádné dukáty nemám, takže držím palce overu :-bd
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 17:22:17

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

Super, tak uvidíme co nám zápas nabídne ^:)^ Good luck jestli budeš něco hrát
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 19:58:02

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

Kavčič nezvládl všechno co mohl, klíčové body naprosto mimo . do poloviny prvního setu sem si říkal, jakej je to dobrej bet. pak se hodně věcí změnilo X(
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 20:13:38

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

Lépe řečeno, Kavčič se uplně složil ... Berrer hrál ale dobře, pro mě docela překvapivě... Začátek dobrej, pak do šlo do kopru ... %-( sorry za tenhle tip
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

prerowak

Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: sob 29. led 2011 6:29:13

Příspěvek stř 02. úno 2011 20:28:29

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

no co, viděl jsem ještě stav 4:3, říkal jsem si, fajn, vyrovnaný a ono ejhle zatím 6:4 a 5:1. No na ovárek to nevypadá, tak zbývá jen křen. :) Nic si z toho nedělej, přišli jsme (a asi ještě přijdeme) o víc.
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 20:45:53

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

přesně tak, on pak začal uplně bláznit ... nic jede se dál, Raonič nám to snad vynahradí
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek stř 02. úno 2011 22:46:22

Re: Blaz Kavcic - Michael Berrer

Masacek píše:sorry za tenhle tip


Myslím, že se není zač omlouvat ... smyslem sázkařských fór je sdílet informace a to jsi zvládnul na výbornou. Jak s tím pak kdo naloží je na jeho zodpovědnost. GL do dalších bojů :ympeace:

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 13 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.162s | 40 Queries | GZIP : Off Livescore