Miloš Raonic - Simon Greul

<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 17:10:02

Miloš Raonic - Simon Greul

Utkání začíná 2.2.2010 v 20:00 - Johannesburg

Obrázek

Obrázek Miloš Raonič. Tak tohle jméno si každý musí pamanovat s letošního Australian Open kde tento mladý Kanaďan podal životní výsledek. V pohodě prošel kvalifikací a následně mu na raketě zůstali tací borci jako Michael Llodra nebo Mikhal Južný . Vypadl až v osmifinále, kde dokonce vzal první set pozdějšímu semifinalistovi, Davidu Ferrerovi. Milos je nebezpečný hlavně svým servisem, který už teď je na suprové úrovni a jen těžce se dokáže prolomit. Jenže narozdíl třeba od Karloviče, který je typově podobný k Milošovi dokáže lépe zahrát v mezihře a není tak "splašený". Své už pocítil zde v prvním kole Lu, kterému Miloš nenabídl ani jeden break ball, nasázel čtrnáct es a sám byl v dovednosti proměnování BP suverénní, respektive stoprocentní.

Němec Obrázek Simon Greul nemá úplně v lásce hard povrchy, jeho místo je především na antuce. Momentálně to není podle mně soupeř pro Raoniče. V kvalifikaci na Australian Open podlehl podle mne slabému Gremelmayrovi, ovšem do hlavní soutěže se nakonec dostal, ovšem s Monacem neuhrál ani sadu. Prakticky vůbec nic nepředvedl ani v Heillbronu, prohrál hned v prvním kole s Hutou Galungem, který mu povolil pouhé čtyři hry. Tady první kolo sice zvládl, ale se soupeřem, který ani náhodou nedosahuje momentálně Raoničovích kvalit.

Verdikt

Aktuální pohoda, oblíbený povrch je na straně Raoniče, který je v utkání veliký favorit. Očekávám podobné utkání jako minulý týden v Heillbronu, kdy dostal Greul nakládačku od H.G. ... Zápas by měl být podtaktovkou Kanaďana, který si bude držet servis bez větších problémů a sám si nějaký break připíše.

Můj tip je, že Miloš Raonič vyhraje 2-0 na sety.
Kurs: 1.70 Obrázek

Bude to jejich první vzájemný duel !
Naposledy upravil Masacek dne stř 02. úno 2011 18:15:08, celkově upraveno 1
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek stř 02. úno 2011 17:35:20

Re: Miloš Raonic - Simon Greul

Já mam under na gamy, kterej byl vypsanej podle mě dost vysoku 21,5. Pochybuju, že Greul bude schopnej sebrat Raonicovi podání :)
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek stř 02. úno 2011 21:46:35

Re: Miloš Raonic - Simon Greul

Opravdu nehcápu vubec nic, co se tenhle týden na těch turnajích děje ... Raonic KO v prnvím setu v TB, dál mě bolí žaludek od toho, takže to vypínám .
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.563s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore