ATP Johannesburg 4.2.2011

<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek čtv 03. úno 2011 23:21:25

ATP Johannesburg 4.2.2011

Řekl jsem si, že místo psaní analýz na vždy na jeden zápas se budu snažit udělat vždy na celý den. Tak zde je první.

ATP Johannesburg

Obrázek

Obrázek De Voest Rik vs. Obrázek Dev Varman Somdev 4.2. 2011 14:20

De Voest Rik má na domácím turnaji v nohách již hodně zápasů. Odehrál jak 1. a 2. kolo ve dvouhře tak tu samou nálož odehrát i ve čtyřhře, ale to samé odehrál i jeho dnešní soupeř Dev Varman Somdev. Oba shodně dnes se svými partnery ze čtyřhry vypadli a tak se mohou plně soustředit na dnešní single. Pro oba by byl semifinále obrovský úspěch. Od tohoto zápasu se tedy podle mě nedá čekat nějaká strhující bitva, ale bude to bitva nervů, kde se budou borci snažit udělat méně chyb. Ind je sice před svým soupeřem o 73. míst v žebříčku výše, ale pro Rika zase hraje domácí půda. Těžký zápas na tipování, rozhodně nebudu hrát na výhru některého z nich. Jediné co v tomto zápase vidím jako rozumný tip je over, který je vypsaný zatím 22,5 a průměr u sázkovek se pohybuje kolem 1.85!

Obrázek Greul Simon vs. Obrázek van der Merwe Izak 4.2. 2011 13:05

Tak na tenhle zápas se osobně velice těším a rád si kvůli němu přivstanu, ale opět to je těžký zápas na jakýkoliv tip. Oba dva hráče jsem sledoval ve 2. kole, Simon převedl parádní výkon proti bombérovi Raoničovi, když mu dal možnost jen 3 breaků v 1 gamu a navíc dokázal prolomit jeho podání. To Izak to měl těžší a proti Brownovi se zapotil ve 3. setech, ale 2. a 3. podle mě i za přispění domácích fanouškům zvládnul dobře i když se mi v koncovce 3. setu zdál trochu nervozní. Pro Simona hraje fakt, že Izak má za sebou i 2 zápasy ve čtyřhře, ale to by zase měli alespoň trochu vynahradit domácí fanoušci, kteří Izaka budou hnát. Přesto tomto zápase mírně favorizuji Simona, jelikož jestli bude servírovat a hrát jako Raoničovi tak by měl vyhrát. Zkusím tedy vsadit na výhru Simona s průměrným kurzem 1.65!

Obrázek Anderson Kevin vs. Obrázek Beck Karol 4.2. 2011 18:20

Další zápas a v něm opět domácí hráč. Pro domácí tenis určitě a úspěch a určitě na tomto turnaji neřekl poslední slovo. Už jen proto, že Kevin je největší domácí naděje v tomto turnaje a myslím, že tento zápas a postup do semifinále by si měl pohlídat. Kevin vypadl už v 1. kole čtyřhru a tak se soustředí pouze na single, ale zato Karol dnes postoupil se svým partnerem Selou do dalšího kola a myslím, že i on se teď spíše bude soustředit na úspěch ve čtyřhře, jelikož Kevin by měl být určitě lepším hráčem a navíc na domácí půdě hraje zatím v klidu. V tomto zápase nevidím nic převratného a nemělo by se stát nic extra. Jasným tipem je výhra Andersona i když v průměrně malém kurzu kolem 1.4, ale HCP v gamech -3.5 s kurzem 1.8 určitě stojí za risk.

Obrázek Mannarino Adrian vs. Obrázek Dancevic Frank 4.2. 2011 17:05

Před turnajem bych asi nepochyboval o výhře Adriana, ale po výsledcích a předváděné hře na turnaji už si to nemyslím. Zatímco Frank vyřadil domácího Wolmarense a nasazenou jedničku Lopeze, Mannarino se doslova dokopal k postupu v napínavých zápasech a v hromadě tie-breaků. V 1. kolo ve 2 tie-breacích porazil Schukina a dnes ve 3. setech Gremelmayra. Dancevic by mohl mít tedy na vrh co se týče fyzičky, jelikož k těmto dlouhým zápasům přidal Adrian i první kolo čtyřhry navíc 2. kolo hrál až dnes. Podle mě to bude těžký zápas a ani v tomto zápase nevidím favorita. Na tento zápas zatím nejsou vypsány kurzy a ani si nejsem jistý, že se hraje opravdu zítra, ale určitě bych to viděl na over, který by měl být opět někde kolem 21,5 gamů!

Závěr:
Neberte to jako nějaké velké analýzy, jsou to spíše vypsaná fakta a můj tip. Podle mě v semifinále uvidíme určitě 1 domácího hráče a vůbec bych se nedivil, kdyby 2, ale 3 to určitě nebudou a určitě se neuskuteční ani domácí semifinále. Dále půjde dál alespoň 1 Evropan. Snad se Vám to takhle líbí a stačí. Držím palce při tipech. %%-
Naposledy upravil bombik dne pát 04. úno 2011 9:49:00, celkově upraveno 1
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek čtv 03. úno 2011 23:22:55

Re: ATP Johannesburg 4.2.2011

Inspiroval ses mnou ? sem rád :) Ještě, že jsem to nepsal, měl jsem to v úmyslu :D
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek čtv 03. úno 2011 23:24:00

Re: ATP Johannesburg 4.2.2011

jo inspiroval na jeden zápas to asi nemá cenu psát :)
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek pát 04. úno 2011 17:29:27

Re: ATP Johannesburg 4.2.2011

Anderson - Beck 1 vyhoda dom.prostredi i postaveni v zebricku...

Dancevic - Mannarino 2
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.218s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore