6.2.2011 - Week 5 Finále

<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek ned 06. úno 2011 0:33:59

6.2.2011 - Week 5 Finále

Dnes nám končí na okruhu ATP 5 týden. Pojďme se tedy podívat jaká finále nám přichystal.

ATP Johannesburg, tvrdý povrch

Obrázek

Obrázek Anderson Kevin vs. Obrázek Dev Varman Somdev 12:55

V tomto finále se střetne domácí favorit a 4. nasazený hráč tohoto turnaje Kevin Andreson, kterému patří na okruhu ATP 59. místo. Proti němu nastoupí překvapení turnaje z Indii a 110. hráč světa Somdev Dev Varman. Kevin se po dobrém výsledku v Brisbane zastavil, ale domácí turnaj ho opět nakopl a nemyslím, že by to pouze finálem mělo skončit. Pro Somdeva je finále dobrý úspěch a nemyslím, že by měl vyhrát. Určitě bude hrát psychika, navíc Kevin bude hnán svými fanoušky. I H2H bilance hovoří pro Kevina. Pro mě tedy jasná volba výhra domácího hráče. Takže výhra Andersona za kurz 1.4 a vůbec bych se nebál výhry 2:0 na sety v kurzu 1.85!

ATP Santiago, antuka

Obrázek

Obrázek Robredo Tommy vs. Obrázek Giraldo Santiago 19:05

Ve finále v Chile to pro mě bude o něco zajímavější než v JAR. Sledoval sem oba hráče v semifinále a musím říct, že hlavně Robredo dělal dost chyb a ve zbytečných chvílích přicházel o svá podání, ale poté vždy dokázal prosadit zkušenosti a Fogniniho nakonec porazil. Giraldo nepoznal do tohoto turnaje jaké je to být ve finále na okruhu ATP až doteď a svou hrou na turnaji si to určitě zasloužil. Budete to těžký zápas navíc H2H bilance hraje pro Santiaga i když to je z hardu. Nejlepší tip bude asi over, který bude mezi 21,5-23,5 s kurzem okolo 1.8.

ATP Záhřeb, hala

Obrázek

Obrázek Dodig Ivan vs. Obrázek Berrer Michael 16:00

Posledním finále na okruhu ATP bude v Chorvatsku. Zde změří síly domácí naděje a Německé překvapení. Ivan zažívá na začátku tohoto roku asi nejlepší formu kariéry což dokazuje i zde kdy so poradil z těžkým losem a hraje o svůj první titul. Oproti tomu tu je Berrer, který má to nejlepší podle mě již za sebou a je mi docela záhadou jak se do finále dostal. Tady nebudu nic řešit a Ivan je pro mě jasný volba. Dodig vyhraje v dobrém kurzu 1.6!
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek ned 06. úno 2011 4:50:51

Re: 6.2.2011 - Week 5 Finále

ATP Johannesburg, tvrdý povrch

Obrázek

Vyhra Anderson Kevin pri kursu 1.25 vs. Dev Varman Somdev 12:55

=========================================================================
Obrázek

Berrer - Dodig Zahreb

Vyhra Berrer pri kursu 1.73
===========================================================================

Dnes, 12:00, Kazaň challenger, finále, hala

Copil Marius vs. Beck Andreas

Vyhra Beck pri kursu 1.49

===========================================================================
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 18 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.169s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore