ATP Rotterdam

<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek ned 06. úno 2011 19:02:27

ATP Rotterdam

Rozhodl jsem se,že sem nahodím tipy na všechny matche tohoto turnaje,které si myslím,že mají vyjít.

Obrázek Florian Mayer - Feliciano Lopez Obrázek = +22,5gemů
*oba dva hráči mají velice kvalitní servis,Mayer ve forme a Lopez bude chtit napravit zklamání z Johannesburgu*
Obrázek Viktor Troicki - Thomas Schoorel Obrázek = Tiebreak v zapase
*těžký zápas Troicki toho moc nenahrál to se dá říci i o Shoorelovi,oba maji velice kvalitni prvni servis+domácí puda by mohla trochu psych. pomoct Shoorelovi*
Obrázek Robin Soderling - Robin Haase Obrázek = 2:0 na sety
*Soderling je ve forme,ale totéž i Haase,přestože je domácí,myslím si,že Soderlingu forhand by mel na Haaseho stačit*
Obrázek Nikolay Davydenko - Michael LlodraObrázek = Vyhra Davydenko
*Nikolay bude chtít napravit zklamání z AO a myslim si,že od zakladnílajny by Michaela typického servis-sít měl porazit*
Obrázek Ernest Gulbis - Thiemo De Bakker Obrázek = +22,5gemů
*Thiemo na domácí pudě umí zahrát,Ernest je takovej trochu psych.neodolnej,proto si myslím,že by se mohl odehrát 3.seták*
Obrázek Ivan Ljubicic - Sergiy Stahkovsky Obrázek = Vyhra Ljubicic
*Ivan se začíná dostávat do formáka,Sergiy sice nehraje špatne,ale proti servisu Ljubičiče moc šancí mít nebude*
Obrázek David Ferrer - Jarkko Nieminen Obrázek = Vyhra Ferrer
*David je ve vynikající formě což potvrdil na AO,má šanci zde klidně i vyhrat,Jarkko je velice dobrý hráč,ale na rozjetého Ferrera,který hraje velice agresivně a přesně by mít neměl*
Obrázek Marcos Baghdatis - Andy Murray Obrázek = Murray vyhra v hcp 2,5gemů
*Andy bude chtit určitě vyhrat als tento turnaj po zklamání z AO,pritom tu nemá největší soupeře-Federera,Nadala,Djokovice,Marcos nehraje špatně,ale Andy je momentálně ve vyhode s psych. a jeho udery jsou dosti kvalitnější*
Obrázek Jurgen Melzer - Jesse Huta Gulang Obrázek = +19,5gemů
*Jurgen umi zahrát všude,ale zde mu povrch nesedí jak sám řikal,myslím si,že Jesse ted hraje v celkem slušné pohodě a domácí puda je velké plus*
Obrázek Guillermo Garcia-Lopez - Tomáš Berdych Obrázek = Garcia Lopez vyhra v hcp 4,5gemů
*Přeju Tomášovi aby postoupil,ale Guillermo je ted celkem v laufu,hraje velice dobře na servisu a nedělá moc chyb,Tomáš je trošku nevyzpytatelným hráčem,takže těžko se soudí,každopádně si myslím,že je v silách Guillerma zahrát 8gemů*
Obrázek Marcel Granollers-Pujol - Mikhail Youzhny Obrázek = +21,5gemů
*Těžká zápas,Mikhail je takový jednou tak-podruhé tak,každopádně si myslím,že Granollers by proti Mikhailovi diky svému servisu klidně mohl zahrát set,jelikož Ruský hrač neni nejak ve velké pohodě.*

zde nedávám vlajku protože u Yen-Hsun LU chybi vlajka Taipeje,tak aby to als nějak vypadalo :)
Philipp Kohlschreiber - Yen-Hsun Lu = 1:2 na sety
*Toto je pro me takové překvapeníčku,Kohli nehraje tuto sezonu vubec dobře,k tomu bude hrát pod injekcema(lýtkového svalu) a práškama(horečka),myslí msi,ale že set uhraje přesto nepostoupíi,takovej trošku risk*

:-bd :-bd :-bd :-bd
Naposledy upravil Rafa dne pon 07. úno 2011 17:53:23, celkově upraveno 3
<<

radowan8

Uživatelský avatar

Příspěvky: 32

Registrován: pon 07. úno 2011 9:20:21

Příspěvek pon 07. úno 2011 9:24:07

Re: ATP Rotterdam

RAFA vďaka za analýzky. Tak Davydenka si zahraju, kurzy išli dole z 1,7 > 1,4... Bojim sa avšak, ze posledne dva zapasy v hale Llodra vyhral a vieme, aky je Davydenko fixxer....Tak ale je to podane, takze verme mu... ja mam kurz 1,5
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 07. úno 2011 10:09:27

Re: ATP Rotterdam

radowan8: Ano souhlasím Davydenko je děsně nevyzpytatelný tenista,ale malokdy se u nej stava,že když vyhoří ne jednom turnaji,tak vyhoří i na druhem,dle me bude chtít napravit to AO....
<<

fipo111

Příspěvky: 3

Registrován: pon 07. úno 2011 11:11:08

Příspěvek pon 07. úno 2011 15:15:45

Re: ATP Rotterdam

Davydenko zatiaľ krásne dostáva na frak, ako keby nie a nie sa chytiť :( Ešte že udržal podanie v II. sete
<<

radowan8

Uživatelský avatar

Příspěvky: 32

Registrován: pon 07. úno 2011 9:20:21

Příspěvek pon 07. úno 2011 15:30:04

Re: ATP Rotterdam

Keby nemal Llodra podanie, tak konci... podla mna to Davydenko otoci zazracne.... len musi premenit prvy BP hned
<<

fipo111

Příspěvky: 3

Registrován: pon 07. úno 2011 11:11:08

Příspěvek pon 07. úno 2011 16:09:13

Re: ATP Rotterdam

Som videl že podanie mu ide, a k tomu sa nikolaj nejak nedostal ku breakom, a nepodarilo sa :( Kua mal som na neho dosť prachov
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek pon 07. úno 2011 16:13:50

Re: ATP Rotterdam

Neveril jsem mu....a taky to tak dopadlo :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

moje zatimni tipy.... z meho topicu http://tipforum.cz/viewtopic.php?f=8&t=1161

Soderling 1 pokud nebude psychovat...kurs 1.16 vyhra OK

Gulbis 1 pokud mu taky nehrkne v palici kurs 1.71 nehrano vada

Melzer 2 kurs 1.17 vyhra OK

Murray 2 kurs 1.2 prohra KO

Berdych 2 kurs 1.33 vyhra OK

Troicki 1 kurs 1.17 - vyhra OK

Tsonga 1 kurs kurs 1.4 ......risknu to...doufam,ze bude uz zdravotne v poradku a zapomene na vyprask na Austr.open vyhra OK

Ferrer 1 kurs 1.24 prohra KO

Lodra 2 kurs 2.09 - vyhra OK

Youzhny 2 kurs 1.21 - vyhra OK

Ljubicic kurs 1.83.....vahal jsem..puvodne jsem dal na Stakhovskeho,ale zvitezila u mne zkusenost a bojovnost Chorvata...uvidim,jake jsem mel stesti.....to jsem zmenil uz dopoledne,ne az ted,kdy uz hrajou...ja to zapomnel ze sveho topicu sem hodit... vyhra OK

Kursy na jednotlive zapasy beru z Tenisportalu,takze se mohou napr.oproti Tipsportu nepatrne lisit....dik za pochopeni :-h :-h
Naposledy upravil hranol dne čtv 10. úno 2011 14:29:51, celkově upraveno 10
Obrázek
Obrázek
Obrázek
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 07. úno 2011 16:28:39

Re: ATP Rotterdam

''Ano jsem připraven hrát opět svuj nejlepší tenis,dostavam se do formy a v Rotterdamu se hodlám předvést v plné síle''...Davyděnko prohlasil před turnajem....

Omlouvám se všem za ten tip.!
<<

radowan8

Uživatelský avatar

Příspěvky: 32

Registrován: pon 07. úno 2011 9:20:21

Příspěvek pon 07. úno 2011 17:06:34

Re: ATP Rotterdam

nevadi, koncim se stavkami aj tak
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 07. úno 2011 17:53:41

Re: ATP Rotterdam

Davydenko - Llodra : Vyhra Davydenko = KO (3-6,6-7)
Troicki - Schoorel : Tiebreak v zapase = OK (6-2,7-6)
Huta Gulang - Melzer : +19,5gemů = OK (4-6,4-6)

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.251s | 38 Queries | GZIP : Off Livescore