ATP San Jose - tipy, rozbory

<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek ned 06. úno 2011 20:55:19

ATP San Jose - tipy, rozbory

Nový týden=nové podniky jak na okruhu ATP tak WTA. Jedním z těch aktuálních je ten v Obrázek San Jose. Časy jednotlivých začátků utkání zatím bohužel nevím, poté doplním.

Obrázek

Obrázek Benjamin Becker - Obrázek Ricardas Berankis

V prvním dni nastoupí také talentovaný litevec Ricardas Berankis, který proti sobě nebude mít lehké protivníka. Ricardase si letos každý zřejmě pamatuje z Australian Open, kde i díky zdravotním problémům soupeře nekompromisně zničil Davida Nalbandiana. Loni vyhrál dva challengery a v San Jose prošel až do čtvrtfinále. Vzpomínky tedy na tento ATP turnaj má suprové a vysoké sebevědomí bude mít i před zítřejším utkáním. Soupeřem bude Benjamin Becker, hráč který má kvalitní servis a hraje především na tvrdých površích. Na žebříčku je sice postavený výšše, ale tento faktor je naprosto nepodstatný a nic neřeší.

Můj tip: Berankis @ 1.80 Obrázek

Obrázek Dustin Brown - Obrázek Donald Young

Dustin Brown= v jedné větě řečeno, "hráč od kterého nevíte co čekat" . V tomto roce se radoval z vítězství akorát jednou, a to minulý týden se Serrou. Jinak v Čennaí padl se Sugitou, na AO s Montanesem a minulý týden v Johannesburgu s van der Merwem. Nepřijde mi ze začátku roku příliš při chuti a osobně jsem na něho zítra zvědav. Donald Young je totiž nebezpečný domácí hráč, který je přesně na tom povrchu, jenž je v San Jose jako doma. Pro oba to bude první vzájemné utkání a je opravdu velmi těžké v něm hledat favorita, možná je to lehce Donald Young. Oba hráči hrají podobně, vidím tam over.

Můj tip: Over 23 gemu @ 1.93 Obrázek

Obrázek Brian Dabul - Obrázek Alejandro Falla

Alejandro Falla letos končil na turnajích pravidelně v celku rychle, ale pokaždé proti dobrým hráčům a to až po celkem vyrovnaném průběhu. Sydney 1-2 na sety s Guccionem, Čennaí 1-2 na sety s Nishikorim, na AO po třech vyrovnaných sadách s Lopezem. Brian Dabul se již minulý rok objevoval často na hard podnicích, ale jeho domov je pořád antuka. Tyhle rychlé indoors hardy mu budou dělat značné problémy. Falla ač není zas tak nebezpečný hráč, tak se dokáže lépe adaptovat a to zítra v konečném výsledku bude poznat. Tip na Fallu se jeví jako vhodný.

Můj tip: Falla @ 1.65 Obrázek


ZDE JSEM POPSAL UTKÁNÍ, KTERÉ JSEM SI DOVOLIL VSADIT NA SVŮJ TIKET . MENŠÍ ROZBORY UTKÁNÍ, KTERÉ NEHRAJI NA TIKET UVEDU POD TÍMTO TEXTEM

Obrázek Teimuraz Gabashvili - Obrázek J.M. Del Potro

Del Potro po zranění jak víme, ale už na Australian Open předváděl solidní tenis. Porazil ve třech setech Selu, poté ale prohrál v moc pěkném utkání s namotivovaným Baghdatisem. Momentálně se cítí podle vlastních slov velmi dobře a cítí, že se dostává naplno zpět. Gabashvili není na těch površích příliš nebezpečný hráč a soupeř jako je Argentinec by mu rozhodně vyhovovat neměl. Proto jestli hledáte něco k sázce zde, tak jedině něco na Del Potra. Já to ale nechám být. Hráči spolu ještě nehráli ani jednou.

Obrázek Robert Kendrick - Obrázek Igor Kunitsyn

Zápas 50-50, opravdu těžké hledat favorita. Kdybych neviděl Kendricka hrát na challengeru v Honolulu s Wittenem tak špatně, tak bych ho vzhledem k povrchu a domácím podmínkám zkusil, ale takto rači ruce pryč. Kunitsyn není špatný tenista, což potvrdil i na Australian Open vítězstvím nad Przysieznym a vyrovnanou partiíí s Čiličem minulý týden v Záhřebu. Vzájemné utkání smírně 1-1, netipovatelný zápas.

Obrázek Gael Monfils - Obrázek Bradley Klahn

Tak zde musí být asi každmu jasné, kdo je favoritem utkání. Není to nikdo jiný než Gael Monfils, který v Melbourne oslnil především obratem v utkání s De Bakkerem. Poté zvládl ještě jedno kolo, ale v tom třetím byl Wawrinka nad jeho síly. Celkově působí zatím divným dojmem, ale tohle je pro něho povinnost. Bradley Klahn je domácí tenista, který se nachází až na konci osmé stovky žebříčku ATP. Minulý rok o sobě nechal slyšel hlavně vítězstvím nad Carstenem Ballem a jedním uzmutým setem se Samem Querreym. Favorit zápasu je ale naprosto jasný.

Obrázek Kei Nishikori - Obrázek Jan Hájek

I zde jsou karty celkem jednoznačně rozdány a to především proto, že Nishikori letos hraje zatím suprově a Hájek mimo antuku je o hodně slabším hráčem. Japonec byl ve čtvrtfinále v Čennaí (porazil tam Čiliče) a ve třetím kole na Australian Open, kdem u na raketě skončil Fognini a Florian Mayer. Jan Hájek nemá téměř co nabídnout na místním povrchu a zřejmě si bude balit kufry hodně rychle. Původně jsem chtěl vsadit 2-0 na Japonce, ale kurs mne příliš nenadchl, zápas by to měl být ale jednoznačný.

Obrázek Lleyton Hewitt - Obrázek Bjorn Phau

Další relativně jasné utkání, ale bude tomu tak ? Hewitta jsem pozoroval doma na prvním grandslamu sezony, kdy nestačil po krásném pětisetovém utkání na Nalbandiana. To utkání si zasloužil vyhrát, pokaždé byl krok napřed a v pátém setu měl dokonce mečboly, ale žralok pohotově odvracel. Jeho tenis se mi ale moc líbil a pokud bude pokračovat v podobném duchu, má šanci se na těchto podnicích hodně prosadit. Phau odehraje za sezonu velikých počet turnajů, ale kvalit Lleytna Hewitta určitě nedosahuje. Zítra má možná šanci vzít soupeři set, ale na celý zápas zřejmě mít nebude.

Obrázek Sam Querrey - Obrázek Lukáš Lacko

Sam Querrey zatím určitě zklamání tohoto roku a rozhodně bych nedoporučoval ho zítra v tom podkursu sázet. Prohra v Sydney s Dolgopolovem by se dala ještě zkousnout, ale ostudný výkon na Australian Open s nevýrazným Kubotem, to byl výsměch. Američan zde obhajuje semifinále z minulého roku, ale jak to s ním vlastně bude zítra ? Raději se na první kolo kouknu bez betu a poté budu moudřejší. Lacko totiž není žádné ořezávátko a překvapit umí, to potvrdil již několikrát.

Obrázek Xavier Malisse - Obrázek Miloš Raonič

Raonič mne zklamal minulý týden, kdy dokonce prohrál se slabým Greulem. Nedokázal tak navázat ne spanilou jízdu z Melbourne a tak se nevyplatí do něho teď vkládat nějaké investice. Na returnu byl totiž docela bezmocný a i zítra bude spoléhat znovu na svůj servis, který má na dobrém levelu. Malisse je ale kvalitní tenista, rozhodně kvalitnější než Greul. Motivace od Raoniče na tento podnik bude asi větší než měl minulý týden v JAR, ale favoritem není. Malisse si zahrál na prvním podniku nové sezony finále v Čennaí a ne jen tam ukázal, co v něm je.

Obrázek Ryan Sweeting - Obrázek Ivo Karlovič

Chorvatský sniper Ivo Karlovič mne minulý týden v Záhřebu hodně zklamal. S Brandsem se dokonce nedokázal ani pořádně namotivovat a byl naprosto mimo celý zápas. Pochopitelně, kdyby ho nedržel servis, tak je venku mnohem rychleji, protože v mezihře byl na tak rychlém indoors uplně mimo. Ryan Sweeting je domácí hráč, určitě s kvalitnější mezihrou do které se sice zítra moc nedostane, ale sluší se to podotknout. Tady to bude zřejmě tiebreakové utkání a v nich se právě rozhodne o osudu utkání. Sweeting příliš veliký outsider být ale nemůže.

Obrázek Fernando Verdasco - Obrázek Rajeev Ram

Fernando Verdasco nám letos již stihl ukázat trapný výkon v Brisbane a suprový obrat v Melbourne s Tipsarevičem, se kterým prohrával již 0-2 na sety. Poté ještě dokázal porazit Nishikoriho, ale dobře hrající Berdych už byl nad jeho síly. Zítra je pochopitelně obrovským favoritem a to i přesto, že je proti němu domácí tenista. Ram už dávno nedosahuje takových kvalit aby mohl porážet hráče jako je právě Verdasco. Na vzájemné zápasy vede Španěl 1-0, z roku 2006 na Masters v Torontu. Tento zápas by měl být jednoznačný.
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek ned 06. úno 2011 21:02:01

Re: ATP San Jose - tipy, rozbory

Určitě si něco vyberu... :) Mraky zápasů,Verdasco dost velká věc,jen si vybrat. ;)
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek ned 06. úno 2011 22:22:11

Re: ATP San Jose - tipy, rozbory

škoda, že na Nishikoriho 2-0 na sety za kurs 1.50 8-}
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek ned 06. úno 2011 22:28:46

Re: ATP San Jose - tipy, rozbory

Masacek píše:škoda, že na Nishikoriho 2-0 na sety za kurs 1.50 8-}


Tak najít nějaký slušný hcp... ;) Ale zas to nepřehánět mno :D
<<

Masacek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 30. led 2011 20:04:37

Příspěvek pon 07. úno 2011 12:47:58

Re: ATP San Jose - tipy, rozbory

přesně tak :ymhug:
Nikdy se nehádej s blbcem nebo klesneš pod jeho úroveň
Obrázek Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.232s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore