San Jose: Xavier Malisse - Milos Raonic

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pon 07. úno 2011 23:06:47

San Jose: Xavier Malisse - Milos Raonic

Obrázek Xavier Malisse - Milos Raonic Obrázek

Obrázek
Milos Raonic


8.2. 21:30


ATP San Jose:

V tomto duelu je sice favoritem zkušený belgičan, ovšem podle mě to nebude zas tak jednoznačné. Mladý kanaďan ohromil svým výkonem na Australian open, kdy dokázal porazit kvalitní hráče jako je Phau nebo Llodra. Dokonce si celkem hladce 3:1 poradil i s Mikhailem Youzhnym a v osmifinále vzal set zkušenému španělovi Davidu Ferrerovi. Raonic nemá sice nejlepší return, ale jeho servis je vynikající a právě na ten bude spoléhat. V posledních zápasech málokdy servis ztratil, zápas s němcem Greulem na turnaji v Johannesburgu mu sice nevyšel, ale o to větší bude mít motivaci.

Poslední vzájemný zápas spolu oba hráči sehráli před dvěma lety v kanadském Monctonu - právě na tvrdém povrchu. Zápas byl vyrovnaný, ale Malisse byl nakonec úspěšnější a Raonice porazil dvakrát 7:6, takže má Raonic co oplácet.


Moje tipy:

jelikož mají oba hráči skvělý servis, který si dokáží udržet, tipuju +9.5 gamů v 1. setu za kurs 1.60 , Obrázek

a půjdu proti proudu a budu věřit, že Raonič zápas zvládne, za vyšší vklad, kurs 2.20 , Obrázek

GL %%-

Konečný výsledek:

Xavier Malisse 0:2 Milos Raonic
Naposledy upravil confused dne úte 08. úno 2011 23:54:52, celkově upraveno 1
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek úte 08. úno 2011 23:53:44

Re: San Jose: Xavier Malisse - Milos Raonic

Tak Raonic nakonec utkání zvládl a porazil Malisseho 6:3 6:4, bohužel jsem se s počtem gamů netrefil do správného setu, ale důležité je, že Milos vyhrál :-bd Všem co hráli se mnou výhru Raonice v pěkném kursu, gratuluju.. :ymapplause:

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.172s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore