Lopez - Baghdatis

<<

iceros

Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: stř 05. led 2011 20:36:02

Příspěvek čtv 10. úno 2011 10:50:40

Lopez - Baghdatis

ObrázekObrázekLopez - Baghdatis6-7,3-6ObrázekObrázek
Rotterdam Obrázek
Surface : Hard Price money : $ 1,150,000
10.2./13:40
K tomuto utkání jen krátce...Lopez se mi poslední dobou zamlouvá jak hraje,ale Baghdatis tež není o nic horší,proto dnes očekávám vyrovnané utkání,
Naposledy spolu se utkali ve Wimbledonu v roce 2008 s výledkem 5-7,6-2,3-6,7-6.8-6 pro Lopeze.Favoritem je Baghdatis(asi tím že porazil Murraye),ale já bych se přiklonil na levoruce hrajícího Lopeze,dle mne jsou šance 50 na 50,proto bych zahrál tyto

T I P Y: over 22.5g---1.8----KO Obrázek
Lopez -----3.2-------KO Obrázek
Naposledy upravil iceros dne čtv 10. úno 2011 16:35:20, celkově upraveno 1
Obrázek Obrázek Obrázek
statistiky nevyhrávájí zápas,bylo by to až příliš snadné :D
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek čtv 10. úno 2011 11:13:22

Re: Lopez - Baghdatis

Upřímně řečeno netuším, co se ti na Lopezovi poslední dobou zamlouvá. Prohra s Tomičem na AO po otřesným výkonu a totéž v Johannesburgu s Dančevičem... oba soupeři z třetí stovky žebříčku. Za loňský rok odehrál Lopez v hale 5 zápasů s bilancí 0:5. Baghdatis je výkonnostně úplně někde jinde...
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek čtv 10. úno 2011 11:20:41

Re: Lopez - Baghdatis

Nesmyslný tip a kdo ho poslechne bude asi blázen a jestli Lopez vyhraje tak nevim co by musel Baghdatis udělat když včera přejel Murrayho :). Navíc Hala neni Lopezum oblíbený povrch. Jasnej tip je podle mě under na gamy :)
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 10. úno 2011 11:24:37

Re: Lopez - Baghdatis

Jsem rád, že tip vyvracíte a je dobře, že si teď mohou udělat ostatní svůj názor podle vašich námitek.
Jen poprosím:
Žádné osobní narážky. Lidi sem rádi chodí kvůli tomu, že se tu nedohadují děti, ale když někdo něco napíše, tak bez osobních útoků. Budu moc rád, když to tak zůstane. Díky vám všem předem
<<

iceros

Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: stř 05. led 2011 20:36:02

Příspěvek čtv 10. úno 2011 11:38:44

Re: Lopez - Baghdatis

Hejhula píše:Upřímně řečeno netuším, co se ti na Lopezovi poslední dobou zamlouvá. Prohra s Tomičem na AO po otřesným výkonu a totéž v Johannesburgu s Dančevičem... oba soupeři z třetí stovky žebříčku. Za loňský rok odehrál Lopez v hale 5 zápasů s bilancí 0:5. Baghdatis je výkonnostně úplně někde jinde...

Možná máš pravdu,ale každý zápas je jiný.....(podle čeho posuzuješ výkonnost?)
A je to moje volba,kurzy kolem 1.4-1,6 moc nehraju není to vydělečné.a u tenisu zvlášť,kde nerozhoduje nejen výkonnost jak píšeš,ale plno jiných faktorů,hlavně psychická oddolnost,jak se daný hrač na utkání připraví,vyspí,adt.
Takže vsadit na to že favorit bude v pohodě a vyhraje za takový kurz to já NE.
Obrázek Obrázek Obrázek
statistiky nevyhrávájí zápas,bylo by to až příliš snadné :D
<<

iceros

Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: stř 05. led 2011 20:36:02

Příspěvek čtv 10. úno 2011 11:44:22

Re: Lopez - Baghdatis

bombik píše:Nesmyslný tip a kdo ho poslechne bude asi blázen a jestli Lopez vyhraje tak nevim co by musel Baghdatis udělat když včera přejel Murrayho :). Navíc Hala neni Lopezum oblíbený povrch. Jasnej tip je podle mě under na gamy :)

Zde se tipy probírájí a ne odsuzujou!!
Je to fórum!!které nikoho nenutí aby to sázel!!!
Obrázek Obrázek Obrázek
statistiky nevyhrávájí zápas,bylo by to až příliš snadné :D
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek čtv 10. úno 2011 12:15:20

Re: Lopez - Baghdatis

iceros píše:Možná máš pravdu,ale každý zápas je jiný.....(podle čeho posuzuješ výkonnost?)
A je to moje volba,kurzy kolem 1.4-1,6 moc nehraju není to vydělečné.a u tenisu zvlášť,kde nerozhoduje nejen výkonnost jak píšeš,ale plno jiných faktorů,hlavně psychická oddolnost,jak se daný hrač na utkání připraví,vyspí,adt.
Takže vsadit na to že favorit bude v pohodě a vyhraje za takový kurz to já NE.


Podle avataru jsi zřejmě zmlsaný z NHL, kde jsou kurzy vyšší, takže rozumím odlišnému smýšlení :) Nicméně obecně platí, že výdělečně je sázet kurzy, které mají hodnotu... což může být i případ kurzu 1.2. U tohohle konkrétního zápasu si myslím, že kurz 1.4 na Baghdatise je zbytečně velkorysý. Viděl jsem zápasy Lopeze proti Tomičovi i Dančevičovi a on ač byl viditelně lepší než jeho soupeři, nedokázal to přenést do skóre. Spousta chyb, hlavně z beckhandu a nepříliš pozitivní projev. Baghdatise jsem letos ještě neměl možnost vidět, nicméně ohlasy na zápas s Murrayem byly veskrze pozitivní... každopádně GL, já to nehraju...
<<

iceros

Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: stř 05. led 2011 20:36:02

Příspěvek čtv 10. úno 2011 12:34:36

Re: Lopez - Baghdatis

Hejhula píše:
iceros píše:Možná máš pravdu,ale každý zápas je jiný.....(podle čeho posuzuješ výkonnost?)
A je to moje volba,kurzy kolem 1.4-1,6 moc nehraju není to vydělečné.a u tenisu zvlášť,kde nerozhoduje nejen výkonnost jak píšeš,ale plno jiných faktorů,hlavně psychická oddolnost,jak se daný hrač na utkání připraví,vyspí,adt.
Takže vsadit na to že favorit bude v pohodě a vyhraje za takový kurz to já NE.


Podle avataru jsi zřejmě zmlsaný z NHL, kde jsou kurzy vyšší, takže rozumím odlišnému smýšlení :) Nicméně obecně platí, že výdělečně je sázet kurzy, které mají hodnotu... což může být i případ kurzu 1.2. U tohohle konkrétního zápasu si myslím, že kurz 1.4 na Baghdatise je zbytečně velkorysý. Viděl jsem zápasy Lopeze proti Tomičovi i Dančevičovi a on ač byl viditelně lepší než jeho soupeři, nedokázal to přenést do skóre. Spousta chyb, hlavně z beckhandu a nepříliš pozitivní projev. Baghdatise jsem letos ještě neměl možnost vidět, nicméně ohlasy na zápas s Murrayem byly veskrze pozitivní... každopádně GL, já to nehraju...

Tak zmlsaný zrovna ne,ale zda-li mi to čas dovolí tak rád sleduji NHL živě,to platií i u ostatních sportů hlavně fotbal i ten tenis.Sázení je můj koníček :D asi od té doby co byla otevřena první sazková kancelář.Jinač dík za názor.....takových tu je prozatím málo,co dokážou probírat zápasy....hlavně před tím než se začne hrát......GL %%-
Obrázek Obrázek Obrázek
statistiky nevyhrávájí zápas,bylo by to až příliš snadné :D
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek čtv 10. úno 2011 12:51:58

Re: Lopez - Baghdatis

iceros píše:
bombik píše:Nesmyslný tip a kdo ho poslechne bude asi blázen a jestli Lopez vyhraje tak nevim co by musel Baghdatis udělat když včera přejel Murrayho :). Navíc Hala neni Lopezum oblíbený povrch. Jasnej tip je podle mě under na gamy :)

Zde se tipy probírájí a ne odsuzujou!!
Je to fórum!!které nikoho nenutí aby to sázel!!!


Neni probírání a odsuzování tařka to samé? :)
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

iceros

Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: stř 05. led 2011 20:36:02

Příspěvek čtv 10. úno 2011 13:09:08

Re: Lopez - Baghdatis

bombik píše:
iceros píše:
bombik píše:Nesmyslný tip a kdo ho poslechne bude asi blázen a jestli Lopez vyhraje tak nevim co by musel Baghdatis udělat když včera přejel Murrayho :). Navíc Hala neni Lopezum oblíbený povrch. Jasnej tip je podle mě under na gamy :)

Zde se tipy probírájí a ne odsuzujou!!
Je to fórum!!které nikoho nenutí aby to sázel!!!


Neni probírání a odsuzování tařka to samé? :)

Rozhodně ne takovým způsobem,jak ho zde prezentuješ!!
Obrázek Obrázek Obrázek
statistiky nevyhrávájí zápas,bylo by to až příliš snadné :D

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 9 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.148s | 37 Queries | GZIP : Off Livescore