Starace-Dolgopolov (Costa Do Sauipe 2011 (Brazílie))

<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek čtv 10. úno 2011 19:40:19

Starace-Dolgopolov (Costa Do Sauipe 2011 (Brazílie))

ObrázekStarace - DolgopolovObrázek

Další utkání na analýzku jsem si o5 vybral z ATP turnaje v Brazílii, kde se utká velmi dobře rozehraný Dolgopolov z AO (ale to byl hard, takže nemůžem tvrdit, že je jasným favoritem, a proto můj tip budu směřovat na over hlavně...) s klasickým antukářem Staracem!!!

Dolgopolov je hráč, který nyní drží 32. pozici v ATP žebříčku, díky velmi dobrému výsledku v AO, kde se dostal až do čtvrtfinále!!! Jeho hra se mi velmi líbí dokáže střídat rychlé údery s pomalými, nedělá mu problémy tvrdé přímky a určitě má kvalitní podání...Letos odehraje teprv 2. utkání na antuce...v 1. kole porazil Ramirez-Hidalgo R. 7-5, 6-4!!! Je to chalan z Ukrajiny, pravák, a i když na to nevypadá, tak je to i mladík, ročník 1988!!!

Starace je hráč z Itálie, (Výška / Váha: 187 cm / 84 kg), který je na dobrém 46. místě v ATP žebříčku a určitě bude chtít využít svých antukářských zkušeností a řádně potrápit, ne-li porazit Dolgopolova...oproti Dolgopolovi bude mít "víc" zkušenosti, je ročník 1983, takže už má něco odehráno..., i když profesionál až od roku 2001 :-o a je to též pravák!! Letos už odehrál 6 zápasů na antuce, což půjde poznat taky proti ještě ne-ideálně rozehranému Dolgopolovi na antuce...!!! Poslední a jediný vzájemný zápas se odehrál v roce 2009 na challengeru v San Marinu, kde vyhrál jasně ve dvou setech Starace..., ale to se určitě už nebude opakovat..., protože Dolgo hodně zlepšil podání...Starace se letos účastní 2. turnaje na antuce, před tímto turnajem hrál v Santiagu, kde se dostal až do semifinále, ale tam podlehl ve 3setech Giraldovi...a zde v Brazílii porazil v 1. kole Cuevase ve 3 setech a ve 2. kole L. Mayera ve 2 setech...!!! Očekávám velmi vyrovnaný zápas, a tak volím tip over...!!!

Začátek utkání bude nejspíš kolem 21:00!!! ;)

Můj tip je over 22g. za kurs 1,917 B-) B-) B-)

GL!!! %%- %%- %%-


Obrázek
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek čtv 10. úno 2011 21:50:31

Re: Starace-Dolgopolov (Costa Do Sauipe 2011 (Brazílie))

Tak jsem si zas potvrdil, že tipování overů v tenise je velmi obtížné...Dolgopolov mě zas potvrdil, že má výbornou formičku a jeho podání je výborné a hlavně umí výborně zabrat, když mu teče do bot, takže utkání zvládl podle výsledku lehce...6:3 a 6:4 tip je KO :( Srry

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.154s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore