Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pát 11. úno 2011 14:48:52

Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

Obrázek Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello Obrázek

12.2. 1:30

Obrázek
Ricardo Mello

Costa do Sauipe:

Na dnešek tu mám jeden tip pro ty odvážnější.

Kdo sleduje dění na tomto brazilském turnaji, tak určitě zaznamenal výkony domácího Ricarda Mella. Tento tenista dokázal vyřadit hráče jako Santiago Giraldo, Albert Montanes a Pablo Andujar. Právě poslednímu zmiňovanému dovolil ve včerejším duelu jediný game, jinak jasně dominoval a vyhrál hladce 2:0. Už v mých minulých analýzách jsem se zmiňoval o tom, jak brazilskému tenistovi zdejší podmínky sedí a za pomoci domácího publika podává fantastické výkony. Právě včera potvrdil, že na tomto turnaji se mu opravdu daří a o finále se porve za každou cenu. Bude to mít ovšem hodně těžké, protože jeho ukrajinský protihráč Dolgopolov je vynikající tenista - to potvrdil už na Australian open, kde dokázal vyřadit Robina Soderlinga a na zdejším turnaji se mu také velice daří. Ve včerejším zápase si poradil s antukářem Potitem Staracem ve dvou setech a na semifinále si určitě také věří.

Mezi těmito hráči je sice znatelný žebříčkový rozdíl, ale myslím, že Mellova aktuální forma a motivace ho dokáže smazat a bude to velice vyrovnaný zápas. Já osobně věřím, že Mello dokáže Dolgopolova porazit a na domácím turnaji se probojuje do finále a určitě si to za průměrný vklad zahraju.

Můj tip:

Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello
tip: 2
kurs: 2.83 , Obrázek

+22.5 gamů
kurs: 1.8 , Obrázek

GL %%-

Konečný výsledek:

Oleksandr Dolgopolov 2:0 Ricardo Mello
Naposledy upravil confused dne sob 12. úno 2011 1:15:34, celkově upraveno 2
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek pát 11. úno 2011 14:54:59

Re: Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

Jak říkáš dost riskantní, protože Dolgo hraje fakt dobře, ale zas na 2. stranu Mello taky a je hlavně doma..., ale pro mě asi bude i tak favorit Dolgopolov...těžko říct :) GL %%- možná by šel nějaký slušný overík bo hcp...
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pát 11. úno 2011 14:59:32

Re: Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

Bony22 píše:Jak říkáš dost riskantní, protože Dolgo hraje fakt dobře, ale zas na 2. stranu Mello taky a je hlavně doma..., ale pro mě asi bude i tak favorit Dolgopolov...těžko říct :) GL %%- možná by šel nějaký slušný overík bo hcp...


jj over by tady měl padnout :) riskantní to je určitě, protože zápas to bude hodně vyrovnaný, ale když už Mello dokázal dojít tak daleko a vyřadit tak kvalitní hráče, tak si myslím, že to jen tak nepustí. Uvidíme :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek pát 11. úno 2011 15:32:53

Re: Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

confused píše:
Bony22 píše:Jak říkáš dost riskantní, protože Dolgo hraje fakt dobře, ale zas na 2. stranu Mello taky a je hlavně doma..., ale pro mě asi bude i tak favorit Dolgopolov...těžko říct :) GL %%- možná by šel nějaký slušný overík bo hcp...


jj over by tady měl padnout :) riskantní to je určitě, protože zápas to bude hodně vyrovnaný, ale když už Mello dokázal dojít tak daleko a vyřadit tak kvalitní hráče, tak si myslím, že to jen tak nepustí. Uvidíme :)


Mno po pravdě, já jsem Mella ještě hrát neviděl, ale Dolgopolova jsem letos viděl několikrát hrát....záleží, jak bude servírovat Mello ;) a taky jak bude chodit 1. servis Dolgopolovi, ale on má výborný i 2. servis, tak Dolgopolov má tady nejspís jistou výhodu... :)
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pát 11. úno 2011 15:40:54

Re: Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

Bony22 píše:Mno po pravdě, já jsem Mella ještě hrát neviděl, ale Dolgopolova jsem letos viděl několikrát hrát....záleží, jak bude servírovat Mello ;) a taky jak bude chodit 1. servis Dolgopolovi, ale on má výborný i 2. servis, tak Dolgopolov má tady nejspís jistou výhodu... :)


Já Mella sleduju od začátku turnaje a musím říct, že se až sám divím jak je schopný zahrát. Přece jen je mu kolem 30 let, takže zkušenosti mu určitě nechybí - dolgo je mladý, ale taky velice kvalitní hráč. Jako narovinu Dolgo je tady určitě favorit, ale jak říkám Mellův herní styl a nasazení mě zatím přesvědčil na tolik, že mu určitě šanci dám. Podobně mě přesvědčil naposled Raonic na AO, když snadno porazil Phaua a Llodru, nakonec jsem ho hodil jako sólovku proti Youzhnymu a taky byl jasný outsider a dokázal vyhrát, ale to už odbočuju, nechme se překvapit. :)
<<

Karel

Příspěvek pát 11. úno 2011 15:54:58

Re: Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

Favorit je Dolgopolov, ale podle mě vyhraje Mello, pač antuka je úplně jiná, než beton......i když Dolga hrál výborně na Australia open, na antuce už zas tak dobrý není a toho využije určitě Mello. Doporučil bych vsadit 1:2 na sety či OVER, jsou tam pěkné kurzy ;-)
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek pát 11. úno 2011 15:56:45

Re: Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

Karel píše:Favorit je Dolgopolov, ale podle mě vyhraje Mello, pač antuka je úplně jiná, než beton......i když Dolga hrál výborně na Australia open, na antuce už zas tak dobrý není a toho využije určitě Mello. Doporučil bych vsadit 1:2 na sety či OVER, jsou tam pěkné kurzy ;-)


určitě souhlasím..
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 12. úno 2011 1:14:13

Re: Costa do Sauipe: Oleksandr Dolgopolov - Ricardo Mello

Tak bohužel, Mellománie končí. Mello se snažil, bojoval, ake Dolgopolov už byl přece jen těžší kalibr, se kterým si brazilec nedokázal poradit. Turnaj měl ale slušně rozjetý a zkuset se to muselo :) Dolgopolov vítězí ve dvou setech a tip je tak KO..

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.240s | 33 Queries | GZIP : Off Livescore