Costa do Sauipe: Nicolas Almagro - Oleksandr Dolgopolov

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 12. úno 2011 15:50:00

Costa do Sauipe: Nicolas Almagro - Oleksandr Dolgopolov

Obrázek Nicolas Almagro - Oleksnadr Dolgopolov Obrázek

Obrázek

13.2. 0:05

ATP Costa do Sauipe:

Brazilský turnaj v Costa do Sauipe nám pomalu graduje a ve finále tak můžeme sledovat duel zkušeného španěla Almagra a mladého talentovaného ukrajince Dolgopolova. V tomto zápase bookmakeři jasně favorizují Almagra, ale já bych s tím až tak nesouhlasil. Almagro je výborný antukář, ale zdá se mi, že na tomto turnaji nepodává své nejlepší výkony. Ve včerejším duelu s argentincem Chelou dokonce prohrál první sadu poměrem 1-6, argentinec ale zápas nedokázal udržet a Almagro nakonec vyhrál ve třech setech. Zato ukrajinec v turnaji zatím poráží své soupeře rozdílem třídy. V posledním duelu si Dolgopolov vyšlápl na domácího Mella, který měl turnaj skvěle rozjetý, ale proti Dolgopolovi neměl žádnou šanci a podlehl mu ve dvou setech. Dolgopolov na mě zatím působí sebevědomějším a jistějším dojmem - na kurtu se pohybuje výborně a servis má také velmi dobrý.

Bilance mezi těmito dvěma hráči je 1:1, a tak můžeme očekávat vyrovnaný a pohledný tenis. Já v tomto zápase půjdu proti bookmakerům a za průměrný vklad budu věřit Dolgopolovi.

Můj tip:

Nicolas Almagro - Oleksandr Dolgopolov
tip: 2
kurs: 2.05 , Obrázek

GL %%-

Nicolas Almagro 2:0 Oleksandr Dolgopolov
Naposledy upravil confused dne ned 13. úno 2011 1:42:46, celkově upraveno 1
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek sob 12. úno 2011 21:32:55

Re: Costa do Sauipe: Nicolas Almagro - Oleksandr Dolgopolov

Pro Dolgopolova to bude hodně složitý utkání. Je to jeho úplně první finále ATP v kariéře a k jeho smůle proti němu stojí někdo, kdo už má za sebou 9 finálových účastí, z nichž jen 2x prohrál(pokaždé s Ferrerem) a naopak v nich porazil Soderlinga, Gasqueta, Monfilse, Nalbandiana, Moyu, ... což je těžký přehlížet. Je pravda, že první set proti Chelovi byl od Almagra hodně rozpačitý a plný chyb, ale mimo to hraje minimálně stejně přesvědčivě jako Dolgopolov, který zatím nestál proti soupeři, který by měl dostatečnou kvalitu na to, aby ho prověřil. Dolgo se mi hodně líbí a určitě má do budoucna velký potenciál, ale Almagro je 13. na světě právě díky výkonům na antuce a za poslední rok má na ní statistiku 25:2 proti hráčům, kteří jsou na žebříčku pod ním. Jejich jediný vzájemný zápas na antuce vyzněl jasně pro Almagra a ač se Dolgo za toho 3/4 roku posunul kupředu, myslím, že letos titul v Costa do Sauipe nezíská...
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 12. úno 2011 22:22:56

Re: Costa do Sauipe: Nicolas Almagro - Oleksandr Dolgopolov

Hejhula píše:Pro Dolgopolova to bude hodně složitý utkání. Je to jeho úplně první finále ATP v kariéře a k jeho smůle proti němu stojí někdo, kdo už má za sebou 9 finálových účastí, z nichž jen 2x prohrál(pokaždé s Ferrerem) a naopak v nich porazil Soderlinga, Gasqueta, Monfilse, Nalbandiana, Moyu, ... což je těžký přehlížet. Je pravda, že první set proti Chelovi byl od Almagra hodně rozpačitý a plný chyb, ale mimo to hraje minimálně stejně přesvědčivě jako Dolgopolov, který zatím nestál proti soupeři, který by měl dostatečnou kvalitu na to, aby ho prověřil. Dolgo se mi hodně líbí a určitě má do budoucna velký potenciál, ale Almagro je 13. na světě právě díky výkonům na antuce a za poslední rok má na ní statistiku 25:2 proti hráčům, kteří jsou na žebříčku pod ním. Jejich jediný vzájemný zápas na antuce vyzněl jasně pro Almagra a ač se Dolgo za toho 3/4 roku posunul kupředu, myslím, že letos titul v Costa do Sauipe nezíská...


Máš určitě pravdu.. Almagro je velice zkušený hráč a na antuce je suverénní, ale jak říkam jeho výkony v brazílii mě nepřesvědčili na tolik, abych mu dnes věřil - zase na druhou stranu je pravda, že Dolgopolov měl podstatně slabší soupeře a teď si odbyde finálovou premiéru, kde proti němu nastoupí hned devítinásboný finalista. No nechme se překvapit.. :)

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 20 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.164s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore