Bergamo: Seppi - Muller

<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek ned 13. úno 2011 1:28:19

Bergamo: Seppi - Muller

Po kratším období bez aktivity se opět vracím s novou analýzou a hned s docela riskantnějším tipem, alespoň podle kurzu!

Jedná se o finálový zápas Challengru v Itaslkém Bergamu mezi domácím Andreasem Seppim a jeho soupeřem z Lucemburka bude Gilles Muller.

16:00 Bergamo, hala

Obrázek Andrease Seppi vs. Obrázek Gilles Muller

Nepátral jsem zatím moc po momentálně vypsaných kurzech, ale na CZ webech jsem našel pouze kury 1.38 na Seppiho a 2.9 na Mullera a pokud by se kurzy nesly v tomto duchy byl bych velice šťastný protože pro mě je favoritem právě Lucemburčan. Seppimu patří sice na žebříčku 51. místo a Mullerovi 91., ale Seppi mě už dlouho nepřesvědčuje a výkony jsou nic moc i když by se doma mohl vyhecovat, ale Muller je něco jiného. Jeho hra se mi líbí i když je hlavně o jeho skvělém podání, které by ovšem proti Seppimu mělo chodit v pohodě a Seppiho return by s ním měl mít problémy. H2H bilance je sice 1-1, ale už to jsou staré zápasy. Tento rok však má Muller dobrou formu viz. níže.

Statistiky tohotu roku

Muller tento rok nastoupil na 4 turnajích. Ten první byl v Nourmeau, kde ve finále skončil na raketě Millota. Na AO se přek kvalifikaci dostal až do 2. kolo, kde se dobře rval se Soderlingem a však prohrál. V Courmayeur opět ve finále prohrál s Mahutem a konečně 3 finále by mu měli vyjít. Seppi taktéž nastoupil do 4 turnajů. V Dauhá skončil hned v 1. kole s Kohlschreiberem. V Sydney ve 2. kole s Gasquetem. Na AO ve 2. kole s Tsongou a až tady udělal větší úspěch.

Andrease Seppi:
Tento rok: 6/3
Hala tento rok: 4/0
Hala celkem: 78/64

Gilles Muller:
Tento rok: 16/3
Hala tento rok: 8/1
Hala celkem: 74/57

Cesty turnajem

Andrease Seppi:
12.02. Seppi A. - Kudryavtsev A. SF 5-2
11.02. Seppi A. - Ignatik U. ČF 6-1, 6-1
10.02. Seppi A. - Bemelmans R. OF 6-1, 6-4
08.02. Seppi A. - Meffert D. 1K 6-4, 6-4

Gilles Muller:
12.02. Muller G. - Zopp J. SF 6-4, 7-6
11.02. Muller G. - Robert S. ČF 4-6, 6-3, 7-6
09.02. Muller G. - Bachinger M. OF 6-4, 2-6, 7-6
08.02. Muller G. - Janowicz J. 1K 6-3, 7-6

I když podle odehraných zápasů a výsledků v turnaji by měl být favorit Seppi, tak myslím, že Muller měl daleko těžší los než on a finále pro Seppiho nebude tak lehké jako celý turnaj.

Tip

Já osobně budu hrát Mullera, ale pochybuju, že kurz zůstane 2,9. Já vidím kurz kolem 2,2 - 2,5 maximálně. Výhra Mullera v tomto krásném kurzu stojí za zkoušku i když bych zas nepřeháněl vklad. Šanci mu dávám podle výsledků z tohoto roku 65%!


Další možností by bylo sázka na počet gamů. Tu na challengery nedává moc sázkovech, ale na tento zápas to vidím kolem 22,5 až 23,5 gamů + kde se bude pohybovat kurz kolem 1.8. Tomuto betu dávám šanci 75%!

Poslední už o dost riskantnější možnost vidim u výhry Mullera 2-1 na sety. Tuto sázku taktéž moc neuvidíte, ale pokud chcete zariskovat je to vaše šance. Když vemu kolik je vypsán kurz na Mullera zde by mohl být kurz kolem 3 a spíš i víc. Tomuto však dávám pouze 45%!

Omluvte prosím chyby. Psal jsem to v půl 2 ráno a nechtělo se mi to zpětně kontrolovat.
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek ned 13. úno 2011 1:59:11

Re: Bergamo: Seppi - Muller

Tady bych si dovolil nesouhlasit. Muller narozdíl od Seppiho v Bergamu nepodává nejlepší výkony, všechny jeho duely byly takřka vyrovnané, s Bachingerem a Robertem se hodně trápil - nakonec sice oba porazil ve třech setech, ale tak tak. Moc sebevědomě nepůsobil ani v dnešním zápase s estoncem Zoppem, kde byl na returnu takřka nulový. Zato Seppi zatím vyhrál všechny svoje zápasy s přehledem - je sice pravda, že měl o něco lehčí los, ale stějně si myslím, že na Mullera si bude věřit a bude chtít doma triumfovat. Je to ale jen můj názor, ten zápas nechám ležet. GL
<<

bombik

Příspěvky: 181

Registrován: sob 29. led 2011 23:41:14

Příspěvek ned 13. úno 2011 9:15:03

Re: Bergamo: Seppi - Muller

To sice ano, ale určitě nebude chtít Muller prohrát 3 finále tenhle rok :)
Analýzy od 8.10 do ???:
Analýzy:
TIP OK: 1
TIP KO: 0

Obrázek Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.323s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore