Memphis: Miloš Raonič - Radek Štěpánek

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 17. úno 2011 16:52:40

Memphis: Miloš Raonič - Radek Štěpánek

Obrázek Miloš Raonič - Radek Štěpánek Obrázek

17.2. 18:35

Obrázek
Miloš Raonič po triumfu v San Jose


ATP Memphis:

Dnes je pro mě zápas číslo jedna jednoznačně souboj mezi talentovaným kanadským mladíkem Milošem Raoničem a naším reprezentantem Radkem Štěpánkem.
Ti, co v poslední době sledovali ATP podnik v San José určitě ví, co je Raonič zač. Dokázal si zde poradit s takovými jmény jako Xavier Malisse, James Blake nebo ve finále s Fernandem Verdascem, kterého doprovodil z kurtu ve dvou setech a získal tak svůj první titul. Zde v Memphisu byl Raonič shodou okolností nalosován do prvního kola opět proti Verdascovi. Ten předchozí zápas nesl hodně těžce, a tak měl o motivaci postaráno.Z dlouhé tří setové přestřelky nakonec vyšel vítězně kanaďan. Pod jménem Raonič se určitě každému vybaví jeho výborný servis a hodně dobrá hra na síti, což dnes určitě uplatní.

Radek Štěpánek zatím letos moc vidět nebyl. V Melbourne vypadl ve druhém kole s americkým servismanem Isnerem, který se stylem hry dá určitě přirovnat právě k Raoničovi. V Záhřebu Štěpánek vyhořel opět v druhém kole - tentokrát to byl Florian Mayer, kdo Čecha poslal domů. Štěpánkovi se však nedá upřít jeho kvalita a zkušenosti, takže se dá očekávat velice vyrovnaný tenis, já ale věřím, že Raonič bude po náročných zápasech dostatčně zregenerovaný a Štěpánek na něj stačit nebude.


Můj tip:

Miloš Raonič - Radek Štěpánek
tip: 1
kurs: 1.96 , Obrázek

GL %%-


Konečný výsledek:

Miloš Raonič 2:1 Radek Štěpánek
Naposledy upravil confused dne čtv 17. úno 2011 21:30:56, celkově upraveno 1
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 17. úno 2011 21:29:23

Re: Memphis: Miloš Raonič - Radek Štěpánek

Tak zápas to byl, jak jsem očekával, velmi vyrovnaný, ale nakonec se šťastným koncem.. :)

Miloš Raonič 2:1 Radek Štěpánek ... tip OK.. gratuluju těm, co se svezli se mnou :ymapplause:
Naposledy upravil confused dne čtv 17. úno 2011 21:32:13, celkově upraveno 1
<<

Jason

Příspěvky: 26

Registrován: ned 02. led 2011 20:57:39

Příspěvek čtv 17. úno 2011 21:31:19

Re: Memphis: Miloš Raonič - Radek Štěpánek

confused píše:Tak zápas to byl, jak jsem očekával, velmi vyrovnaný, ale nakonec se šťastným koncem.. :)

Miloš Ronič 2:1 Radek Štěpánek ... tip OK.. gratuluju těm, co se svezli se mnou :ymapplause:



Přesně tak,díky za tip :ymhug: :ymhug:
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek čtv 17. úno 2011 21:41:33

Re: Memphis: Miloš Raonič - Radek Štěpánek

Jason píše: Přesně tak,díky za tip :ymhug: :ymhug:


bez problému.. ;)

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.268s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore