Berdych T. - Goffin D.

<<

Alex

Uživatelský avatar

Příspěvky: 33

Registrován: stř 30. bře 2016 11:17:42

Příspěvek čtv 12. kvě 2016 8:48:33

Berdych T. - Goffin D.

Dobrý den dnes jsem si vybral opět tenis. Tentokrát našeho Berďu a Belgičana Goffina. Turnaj se hraje v Římě. Povrch: antuka.

Berdych se stále drží v první 10. aktuálně je na 8. místě. I když Berdych není v nějaké skvělé formě stále je pro mě favoritem v dnešním zápasu. Na Australia Open hrál čtvrtfinále, semifinále ve Francouzském Marseille a v Dubaji. Berdych má kolísavou formu a když narazí na hráče z top 10 tak je jeho cesta u konce. Nedavno prohrál v prvním kole s Dzumhurem, který je až 75. Ale jeho forma pomalu roste. Minulý týden hrál velice dobře a porazil Španěla Ferrera. V tomto turnaji začal výhrou nad Ramosem 6:3 a 6:4.

Obrázek
Belgický tenista Goffin.

Goffin je Belgický hráč, který je aktuálně na 13. příčce. Nutno podotknout, že Goffin hraje poslední dobou velmi dobře, ale tato jeho výkonnost je ovšem odehrána na betonovém povrchu. Nyní z betonu přechází na antuku a podle mě to bude na jeho hře znát. Na betonech sice hrál semifinále v Indian Wells a Miami, kde dokázal porazit Stena Wawrinku nebo Cilice, ale bude pro něj velmi těžké si zvyknout na antuku.

vzájemné zápasy: 2:0 pro Berdycha 6:3 6:4 hala a 7:5 6:3 6:3 na hardu.
Goffin se podle mě nezorientuje na antuce tak jako Berďa a podlehne.
pozn: mírným favoritem je Berdych.

Tip: 1
Kurz: 1,57 William Hill
%%- -8)
<<

hranol

Příspěvky: 412

Registrován: ned 23. led 2011 6:31:38

Příspěvek čtv 12. kvě 2016 21:31:55

Re: Berdych T. - Goffin D.

Ahojky... nema to logiku od Madridu..to jsou tedy vysledky..dneska dvakrat kanar...to neni mozne...ostuda...jinak to nemuzu nazvat...a vubec dnes vysledky..pekny zbytek dne ..zdravi Hr....
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.214s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore