Memphis: Mardy Fish - Milos Raonic

<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 19. úno 2011 13:13:05

Memphis: Mardy Fish - Milos Raonic

Obrázek Mardy Fish - Milos Raonic Obrázek

19.2 18:00

Úvodem bych chtěl říct, že tento tip nemá takovou důvěru, jako moje ostatní tipy.

Obrázek


ATP Memphis:

Turnaj v Tennessee dospěl do semifinále, ve kterém se nám představí domácí Mardy Fish a kanaďan Milos Raonic.

Mardy Fish, jakožto čtvrtý nasazený, patří na tomto turnaji mezi favority, ovšem moc nechybělo k tomu, aby z turnaje vypadl, protože středeční zápas se Slovákem Lackem, se nevyvíjel, tak, jak by si představoval. V první sadě ho Slovák ihned breaknul a vedl dokonce 3-0, Fish ale dokázal toto manko stáhnout a vyrovnat. První set tak dospěl až do tie-braku, ve kterém byl úspěšnější Lacko a první sadu tak vyhrál. Druhý set vyhrál Fish v poměru 6-4, ale ve třetí sadě to bylo pro Američana opět drama, když se šlo znova do tie-braku. Lackovi naštěstí pro Američana tie-break nevyšel a Fish si tak mohl vychutnávat postup do čtvrtfinále, ve kterém si ve dvou setech poradil s krajanem Samem Querreyem.

Milos Raonic, tohle jméno se v posledních týdnech skloňuje dost často. Několikrát jsem tu uváděl, co letos tento mladý Kanaďan předvádí. Jeho největší dosavadní úspěch je vítězství v San Jose, kde ve finále porazil Španěla Verdasca, který byl k Milosovi nalosován i do prvního kola v Memphisu, kde si s ním také dokázal poradit. Ve druhém kole se střetl s naším Radkem Štěpánkem, kterého i za pomoci 38 es dokázal ve třech setech porazit. Včera se tento tenista ze země javorového listu utkal s domácím Robertem Kendrickem, kterého porazil také ve třech setech.
Nemám rád, když si někdo stěžuje na rozhodčí, ale tady musím uznat, že rozhodčí domácího Kendricka docela tlačili a jestli to bude dnes pokračovat i s Fishem, tak se má Milos na co těšit, ale tohle jste radši nečetli. :)

Vzhledem ke skvělému servisu Raonice a faktu, že všechna jeho dosavadní utkání se hrála na tři sety, bych si zde troufnul tipnout over. A ikdyž včera Milos nepředvedl nejlepší výkon, dnes má šanci na nápravu a já mu budu věřit, ale to je jen můj osobní a docela riskantní tip, tohle utkání bude vyrovnané a téměř všichni zde favorizují domácího Fishe.


Moje tipy:

Mardy Fish - Milos Raonic

over 23.5 gamů - 1.8 , Obrázek OK
2 (viz poslední odstavec) - 2.09 , Obrázek OK

GL %%-

Mardy Fish 1:2 Milos Raonic
Naposledy upravil confused dne sob 19. úno 2011 21:52:00, celkově upraveno 3
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek sob 19. úno 2011 13:22:57

Re: Memphis: Mardy Fish - Milos Raonic

Já s tebou naprosto souhlasím a za velmi zajímavý kurz na Raoniče palec nahoru,samozřejmě hraju ho též... :-bd
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 19. úno 2011 13:25:10

Re: Memphis: Mardy Fish - Milos Raonic

mahrrr píše:Já s tebou naprosto souhlasím a za velmi zajímavý kurz na Raoniče palec nahoru,samozřejmě hraju ho též... :-bd


díky, tak snad se na nás usměje štěstí.. :)
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek sob 19. úno 2011 19:43:03

Re: Memphis: Mardy Fish - Milos Raonic

Děkuji moc za inspiraci!! Over je doma už teď :) :)
<<

confused

Uživatelský avatar

Příspěvky: 581

Registrován: sob 05. úno 2011 21:12:04

Příspěvek sob 19. úno 2011 21:50:41

Re: Memphis: Mardy Fish - Milos Raonic

Raonic dokázal zvítězit 2:1 :) oba tipy OK!

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.242s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore